Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy Xcover 3 - всичко за този прекрасен телефон
#76

(2016-01-05, 15:03:26)tsvetan24 написа:  Здравейте и за много години!
Някой сложил ли е стоков 5.1.1 Lollipop да сподели мнение как се държи? Гледам, че е излязъл за 5-6 държави.

Флашвай смело. Всичко е ок. Върви много гладко.

Samsung S23 Ultra 
Цитирай
Аксесоари
#77

Ти с кой оператор си ? Ако го флашна с 5.1.1 после може ли да върна 4.4.4 ? Питам понеже телефона е още в гаранция

CAT B15
Цитирай
#78

Не би трябвало да имаш проблеми с връщането на KitKat. Освен ако от Samsung не са решили да заключат нещо.

D_coffee
Цитирай
#79

То затова питам, че някъде нещо бях чел,че на xcover-a не можело да върнеш по-долна версия ако качиш по-горна

CAT B15
Цитирай
#80

Колеги, кажете работи ли добре. Заслужава ли си да се вземе? Притеснява ме проблема с батерията и зареждането.

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай
#81

За работен телефон е много добър. Проблемът с батерията изчезна. За уикенда има промоция в Техномаркет и е на цена 323,10.
Цитирай
#82

Здравей те!Прекрасна тема ,от една седмица съм с X cocver3,харесах го от пръв поглед,поразпитах тук там,прочетох и шефа взе 2 бр.,по 329лв.,този път не ги взехме от оператор,стига толкова.Няма никакви проблеми засега,пу-пу. Да попитам за този стъкления протектор,има ли някаква философия за поставяне или да го мятам сам.Сложи ми приятел пак IGO,работи ок.
Цитирай
#83

Нищо специално няма в поставянето на стъкления протектор. И сам ще се справиш. Ако чак толкова се притесняваш за поставянето, в YouTube има достатъчно клипове как се прави. Smile

D_coffee
Цитирай
#84

Някой да има проблеми с набиране и входящи разговори ? /При пълно покротие като ме търсят "Номера на абоната е изключен или извън обхват",а аз като набирам - никакъв сигнал и след малко прекъсване на набирането. Тези неща не всеки път ги прави. Също така чезне мобилния нет от време на време,а понякога дори и да го има - връзката все едно я няма - толкова е бавна. Телефона се ползва в София - с вивакомска карта. Закупен е и от тях

CAT B15
Цитирай
#85

Подобно нещо ми се е случвало с различни телефони в натоварените часове и си го обяснявам с капацитета на операторската клетка. Опитай вечер късно или сутрин рано дали го прави, за да установиш дали е от телефона или от клетката.
Цитирай
#86

Ми не е от клетка, защото го прави из цяла София и по всяко време

CAT B15
Цитирай
#87

Здравейте колеги.
Айде да ми е честит официалния абдейт до 5.1.1.
Телефона е с карта на М-тел, но е закупен от Vivacom (ако има значение)
Ще тествам и ще споделя скоро какво е положението.
Цитирай
#88

Моя също е от виваком и с тяхна карта. Както вече бях споменал ми правее мизерии с набиране,при входящи разговори и с мобилния нет. Надявах се с актуализацията да се оправят проблемите - да ама не,продължава да си ги има. Забелязах,че като изключа мобилните данни и проблема изчезва. Почва да ми писва и ще ходя да им го тресене в тъпите вивакомски глави

CAT B15
Цитирай
#89

здравейте,имам проблем с ъпдейта до лолипоп,сваля го през тела и при инсталацията стига до някъде и изписва грешка и ми казва да го направя през kies на компютъра,обаче когато го свържа с usb кабела се отваря само като медия за прехвърляне на снимки и т.н. как да го направя да поиска да се отвори за инсталиране и да се отвори kies,в настройките не намирам начина както е при note4 или Z3 ,там ме пита как да се свърже,тук не

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#90

При мен ъпдейта мина без проблем. От Теленор е закупен телефона.

Huawei P30
Цитирай
#91

(2016-03-09, 09:05:10)Sokolchev написа:  здравейте,имам проблем с ъпдейта до лолипоп,сваля го през тела и при инсталацията стига до някъде и изписва грешка и ми казва да го направя през kies на компютъра,обаче когато го свържа с usb кабела се отваря само като медия за прехвърляне на снимки и т.н. как да го направя да поиска да се отвори за инсталиране и да се отвори kies,в настройките не намирам начина както е при note4 или Z3 ,там ме пита как да се свърже,тук не
Колега направи един резет фабрични настройки и ще се оправи Smile

(2016-03-03, 10:29:51)DaGa написа:  Някой да има проблеми с набиране и входящи разговори ? /При пълно покротие като ме търсят "Номера на абоната е изключен или извън обхват",а аз като набирам - никакъв сигнал и след малко прекъсване на набирането. Тези неща не всеки път ги прави. Също така чезне мобилния нет от време на време,а понякога дори и да го има - връзката все едно я няма - толкова е бавна. Телефона се ползва в София - с вивакомска карта. Закупен е и от тях

Имах същия проблем с служебната карта на виваком. Сега сложих глобулската ми карта там и нямам никакви ядове. От скоро ми казаха че виваком сега си подменяли съоръженията за да може лятото да пуснат и те измисленото 4г и за това се получава така.

Samsung S23 Ultra 
Цитирай
#92

Абе не знам. Закарах го в сервиза на Коста лулчев. След час ми се обадиха,че уж бил готов. Като отидох ми беше заявено,че тоя телефон си бил така и за да съм намал проблем,да съм си включвал мобилните данни само когато ми трябвали

След лек скандал от моя страна го приехха обратно. Писах и на Самсунг България, в резултат на което за един ден ми смениха майн борда.... Но като гледам проблемите пак продължават...та ще се пише пак на Самсунг България явно....

CAT B15
Цитирай
#93

Колеги как се преснима екрана, някой знае ли?

Samsung Xcover 3 ///4.4.4
Motorola Defy /// 2.3.5 Liquidarc2.0
htc Tattoo /// 2.3.7
Цитирай
#94

Home + power бутона

CAT B15
Цитирай
#95

Благодаря!


Забележка от модератор:
9. Мнения с по една дума (10х, мерси, благодаря и т.н.) са забранени! Вместо това може да използвате бутон Оцени отдолу под всяко мнение, за да го отбележите като полезно.

Samsung Xcover 3 ///4.4.4
Motorola Defy /// 2.3.5 Liquidarc2.0
htc Tattoo /// 2.3.7
Цитирай
#96

Здравейте, вчера дойде дългоочаквания Lolipop. Сложих го безпроблемно и се заоглеждах има ли щети. Оказа се за сега само, че спря да ми работи  Here-то (навигация за който не знае) като иконките и стоят а при кликване казва,че програмата не е инсталирана. И верно в списъка с приложения я няма никаква. и не мога да я деинсталирам. Почистих с CMaster и той намери някакви данни и ги изчисти. Отивам на GooglePlay и я пускам да се инсталира но не би, накрая дава някаква грешка 505, пробвах през GalaxyApps същата работа само дето грешката беше 7 или подобно. Чистих всички кешове и дата дето се сетих и за сега нищо. Май ще се чете как са се справили чуждестранните другарчета, получили по-рано дългоочаквания ъпдейт. Ако някой има основателни подозрения къде е проблема, моля споделете ги с мен. Дали е от телефона или андроида или от самото приложение(за сега всичко друго е без проблем) Smile Телефона ми е както може би се досещате GalaxyXcover 3.
Цитирай
#97

След ъпдейти е добре да се прави фактори ресет. Много вероятно е проблемите да идват от това, че не е направен ресет.

PS: По-добре не се занимавай с Clean Master и всякакви други приложения, които уж почистват, оптимизират и ускоряват телефона.

D_coffee
Цитирай
#98

(2016-03-12, 20:02:32)mitko1pr написа:  След ъпдейти е добре да се прави фактори ресет. Много вероятно е проблемите да идват от това, че не е направен ресет.

PS: По-добре не се занимавай с Clean Master и всякакви други приложения, които уж почистват, оптимизират и ускоряват телефона.

 Разбирам, но ще загубя ли нещо от настройки на акаунти инсталирани приложения след този фактори ресет или загуба на други данни, всъщност не съм съвсем наясно какво точно прави този ресет.
Цитирай
#99

Да, всичките файлове, снимки, приложения и т.н. ще се изтрият. Снимките и файловете можеш да си ги копираш на компютър или в някой облак и след ресета да ги възстановиш. 

Ето как се прави фактори ресет: 

D_coffee
Цитирай

Да разбирам че хард ресет и фактори ресет е едно и също? Аз си мислех, фактори ресет се стартира от телефона - имам в менюто архивиране и нулиране -  нулиране с фабрични данни , което не съм правил - а хард ресета съм го правил на стария ми Xcover 2 и наистина трие всичко. Може би облачното копие на гугъл акаунта ще възстанови всичко. Само да споделя на таблета ми Асус мемопад7 от андроид 4.3 се ъпдейтна до 5.0(на телефона до 5.1.1) и на него Here -то не се прецака по този начин - там се наложи да преинсталирам само някои апликации инсталирани на картата.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)