Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LG Magna - мнения
#1

  Здравейте! Може ли, да изкажете мнения за въпросният телефон? Знам, че е нов, но въпреки това. Smile
   
 
Цитирай
Аксесоари
#2

И мен ме интересува също дали за тази цена си заслужава телефончето.
Цитирай
#3

LG Magna и LG Spirit  са построени практически на една и съща платформа, за мен Spirit е по-интересния модел, но за (мое) съжаление "сините" не го предлагат. Mодела Sprit H440N ми е фаворит (предпочитам по-малък телефон с по-голяма пикселна гъстота, по-добър чипсет и т.н.) има го в Techo****s, но определено не ми харесва лизинговата схема.
Цитирай
#4

И аз търся мнения за него,искам да купя телефонче на жената и се колебая м/у него и lg bello.Според вас кое е по-добро

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
Цитирай
#5

Имам го от около три седмици-засега нямам забележки
Цитирай
#6

Здравейте,
Да дам малко отзиви за телефончето, макар че това ми е първият смартфон и може би мнението ми няма да е много обективно.
Първо, да кажа, че го ползвах около 10 дни и го върнах, тъй като имах опция да го тествам. Замених го с Alcatel Idol 3, 4,7 инча.
Двата основни недостатъка, които не накараха да върна Магната:
- само 8 гига вътрешна памет- при инсталирана ОС свободните са около 2,3 гига, но след като инсталирах и десетина приложения бързо падна под 2 гига. Не всички приложения могат да се местят на сд картата, а и дори преместените продължават да заемат част от вградената памет на телефона и не могат да се преместят на 100%.
- малко изненадващо телефонът имаше лек лаг и забавяне, макар и изобщо да не беше натоварен. Например, когато натисна бутона с виртуалната клавиатура, телефонът се замисляше, а не би трябвало. Това с лагването го четох и в едно ревю, вероятно е софтуерен проблем, но аз реших да не рискувам и го върнах.
- 1 гига рам- остават около 300 мб. свободни, но пък ако използвате много приложения наведнъж, може в един момент да се усети малкото рам.

Ако го сравнявам с Алкатела мога да го отлича и с няколко плюса:
- лично на мен дисплеят ми допада повече, не е чак толкова ярък, а от друга страна на открито няма проблеми с видимостта. Доколкото четох, в сегашния модел са внесени именно подобрения в дисплея
- батерията е издържлива
- за 5 инчов смартфон си е с доста удобни размери и тегло (е не може да се сравнява с Алкатела, но пък има 4,7 инчови телефони с по-големи размери от Магната)
- страшно много ми хареса една функция: при изгасен дисплей, плъзваш пръст по екрана и ти се появява малък прозорец с часа и дали имаш пропуснати обаждания, съобщения и т.н. Пести енергия, защото не се налага да се светва целия дисплей. Това го няма при Алкатела и предполагам и при другите Лолипоп смартфони. Сравнявайки го с Алкатела, Лолипопа на Магната е модифициран и тази функция явно си е нововъведение на ЛГ.
- на мен лично много ми е удобно бутоните да са на гърба на телефона, а не отстрани, но това е доста субективно. На Алкатела тъй като е и доста тънък, ми е трудно да усилвам и намалявам звука по време на разговор.

Дано съм помогнал на колебаещите се и ако имате някакви въпроси, питайте, ще се опитам да дам отговор.
Цитирай
#7

Удобен и сравнително елегантен (особено за момиченце). Моята хубавелка много му се радва. Angel

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай
#8

Как се прави скрийншот?
Цитирай
#9

Задържаш едновременно power button и vol. down.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#10

Някой да каже нещо за телефона след 2-3 дни сигурно ще си вземам телефон и съм се спрял на него, допада ми на външен вид и като марка телефони, кажете как се държи, понеже телефона вече е на 7-8 месеца и ако някой го има от когато е излязал , нека сподели как се държи след няколко месеца ползване.
Цитирай
#11

Бях го закупил преди 3-4 месеца за жена ми,с надеждата,че ще и върши перфектна работа.След около 15 дена ползване,телефона започна зверски да забива и да мисли.Чистих кешовици и т.н,но телефона просто е куц.Имаше инсталиран Фейсбук,месинджър и няколко снимки от камерата.Телефона беше почти празен.Просто е лагав със кофти написан софтуер.Отвориш ли повече от 3-4 Background-a, буквално умира.Иначе да-има си ги глезотийте на изгасен екран.Ще спомена,че му правих factory reset,но след това същата песен на нов глас.Другото,което искам да споделя е,че за около месец супер много му се изтърка задния панел,като тук добавям,че жена ми наистина си пази нещата.Накрая ми писна и замина в olx.Като заключение-апарата не си заслужава парите и мнението си е изцяло мое и не ангажирам никого.
П.С-Плюсовете на телефона,които аз виждам са 2.Екрана е доста добър за модел от този клас,и двете камери снимат доста прилично.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#12

Добре, благодаря Smile
Цитирай
#13

Здравейте, от 2 седмици имам телефона. Закупен е от моб. оператор, където ми казаха, че е 8 ядрен, но след като го взех се оказа, че не е.  Като цяло телефона не е зле за парите, двете камери са добри, телефона не забива (2 качени игри и 2-3 приложения). Инсталирал съм един лаунчер, с който телефона са държи дори още по-добре. НО имам преоблем с обхвата някой път пада до 1-2 черти и веднага се напълва, както и с Вайбър когато е заключен почти винаги изписва че не е свързан. Някой ако има подобен проблем, или идеи за решението да сподели.
Цитирай
#14

@gamensh, в сайта на LG пише, че телефона е с 4 ядра, а не с 8, както са ти казали. С друга сим карта пробва ли? Възможно е проблема ти с обхвата да е и от оператора.

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
#15

Ами ще пробвам тези дни с друга карта, че сега нямам възможност. Самата карта е рязана и е стара, значи е напълно възможно да е от нея. Благодаря ти за бързия отговор.
Цитирай
#16

Здравейте, вчера закупихме импулсивно, необмислено, LG Magna ot магазин на мобилен оператор, за изплащане по 15.99 за 24 месец. Но в интернет днес като се поразровихме, видяхме, че цената в интернет е доста по-ниска .. Става дума за LG Magna H500f, някой да е купувал също на изплащане този телефон?
Цитирай
#17

Тази цена за този телефон е твърде висока и неоправдана.

P 20 Pro  / OnePlus 8t 12/256
Цитирай
#18

(2015-12-16, 15:49:40)viktor11 написа:  Тази цена за този телефон е твърде висока и неоправдана.

На мен ми пунаха оферта за телефона като редовен клиент и ще ми излзе на около 270 280лв. 12лв.за 21м.
А относо магната сме да твърдя че за 2а месеца абсолтно никакъ проблем не съм имал. Качил съм навигация и 7.8 приложения. Варви много гладко.
Цитирай
#19

Телефона го има един приятел, няма забивания и е добре. Само да попитам дали ще получи официален 6.0 щото преди бях влезнал в един сайт и пише "Expected"
Сега пак влезнах и пак пише същото.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#20

Здравейте! Имам странен проблем с телефончето, става въпрос за батерията. Като стигне до 20-тина процента и започва да пада за минути и телефона се изключва. Това става не за първи път. Понякога обаче забива на едни проценти и стои с часове. Някой да е имал подобен проблем?
Цитирай
#21

Телефона е изключително стабилен.Първият lg който ползвам. Имам го от 8 месеца и съм много доволен.Не забива,работи много добре,не загрява а мога да кажа,че не го оставям на мира.
Бутоните на гърба са много удобни.Отключването с почукване върху екрана също.Предната камера е с голям ъглов обватЗа цената си телефона е повече от добър.
За съжаление днес му пукнах дисплея и вероятно ще се наложи да се разделя с него.
Ако някой тепърва мисли да си купи от този модел просто няма да съжалява.
Цитирай
#22

Здравейте,
Имам телефона от 6 месеца.
Напоследък се появи проблем с навигацията в Google maps. На практика не навигира. Намира ми местоположението първоначално,  но в режим на навигация курсора замръзва за известно време, не следва посоката на движение и не дава никакви упътвания. След известно време се събужда и отново ми намира точката... и така се повтаря същото.
Някой да знае нещо по този въпрос?
За батерията някой беше писал по-горе- след 20% пада стремеглаво и изгасва. Иначе при умерено натоварване издържа 4-5 дни без проблем. Но стигне ли 20% трябва незабавно да се включи.
Цитирай
#23

Здравейте. Интересува ме каква е разликата в моделите h500 , h500f , h500 y90?
Цитирай
#24

(2016-03-10, 09:28:32)vdim написа:  Здравейте,
Имам телефона от 6 месеца.
Напоследък се появи проблем с навигацията в Google maps. На практика не навигира. Намира ми местоположението първоначално,  но в режим на навигация курсора замръзва за известно време, не следва посоката на движение и не дава никакви упътвания. След известно време се събужда и отново ми намира точката... и така се повтаря същото.
Някой да знае нещо по този въпрос?
За батерията някой беше писал по-горе- след 20% пада стремеглаво и изгасва. Иначе при умерено натоварване издържа 4-5 дни без проблем. Но стигне ли 20% трябва незабавно да се включи.
Имах абсолютно същия проблем с s3нео. Какво ли не опитах калибриране, десетки програми за навигация и нищо не стана. Ако е гаранционен го носи да го видят.
Цитирай
#25

Здравейте! Някой имал ли е проблем с изгледа на часовника? Искам да го променя на аналогов, но не успявам. Гледах клипове, но без успех какво ли не пробвах, но не се получава. Ето и видеото, но при мен не се получава.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)