Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#26

Здравейте,
Извинявам се ако повтарям въпроса, но днес се сдобих с този смартфон и се интересувам има ли как да преместя някои приложения на SD картата и как?

Благодаря!
Цитирай
Аксесоари
#27

Ако нямаш такава опция в телефона, тогава ако имаш root.

 
Цитирай
#28

Когато в Приложения се избере някое от приложенията, в настройките бутонът "Преместване на CD карта" е активен за тези, които могат да бъдат преместени.
Цитирай
#29

Здравейте реших да си взема това леново докато е на промоция бихте ли сподели ли мнение за телефончето
1-Как се държи батерията играя игри фейсбук браузване
2-Как е камерата
3-Как се справя процесора
Цитирай
#30

(2015-12-10, 15:44:09)Bubeto написа:  Здравейте,
Извинявам се ако повтарям въпроса, но днес се сдобих с този смартфон и се интересувам има ли как да преместя някои приложения на SD картата и как?

Благодаря!

От два дни съм с него.За съжаление,не позволява никакво местене на НИЩО!Дори снимки,които прехвърлих с блутута,част от тях останаха на вътрешната памет...Колкото повече го разглеждам,толкова повече стига до извода,че ще се наложи рут!...

Huawei G730,Lenowo A2107H,Lenovo A7000,Huawei MediaPad 7 Youth 2,Samsung Galaxy Tab E 9,6
Цитирай
#31

Заводските приложения и тези който не могат да работят на SD не позволява да се местят,всичко друго се мести без проблем.От скоро съм с този телефон и не мога да кажа какви са недостатъците,но за това което аз го ползва си е супер.
Цитирай
#32

(2015-12-13, 11:26:54)koko76bj написа:  Заводските приложения и тези който не могат да работят на SD не позволява да се местят,всичко друго се мести без проблем.От скоро съм с този телефон и не мога да кажа какви са недостатъците,но за това което аз го ползва си е супер.

Ще бъда благодарен,ако обясниш,малко по-подробно.Обикновено,това става с клийн мастера,а той ми казва,че няма приложения за преместване...Както казах и по-горе,не само приложения,но и файлове(някои само)немогат да се прехвърлят на СД.

Huawei G730,Lenowo A2107H,Lenovo A7000,Huawei MediaPad 7 Youth 2,Samsung Galaxy Tab E 9,6
Цитирай
#33

http://hicomm.bg/kratki-novini/iztekla-s...allow.html
Ако е вярно, на печелившите честито!!!

Huawei Ideos -> HTC Desire X -> Samsung Galaxy SIII -> Huawei Ascend G7 -> Samsung Galaxy SIV Active + LG Spirit -> Lenovo A7000 + LG Spirit -> Huawei P8 Lite + LG Spirit -> Honor 8 + LG Spirit
Цитирай
#34

Единственият по-сериозен проблем, който намирам с телефона е, че външната SD карта  памет /32 ГБ/ много често изчезва от файловия мениджър и когато някое приложение е инсталирано на нея просто не тръгва... Трябва рестарт и отново се появява. В "Настройки" съм задал в графата "Вътрешна памет"  > "Диск за записване по подразбиране" > "SD карта".  Може проблемът да е в самата карта, затова ако и при вас се получава така пишете.

Xiaomi RedMi Note 5 , LENOVO A7000 , Lenovo K5, Lenovo K6 NOTE, Prestigio 4500 DUO,  LENOVO A536 ,X96 MINI ANDROID TV BOX, MXQ PRO 4K



 






Цитирай
#35

Здравейте,
Имам следния проблем - когато телефона се регистрира, губи настройките на мелодията за звънне. От какво може да е?
Цитирай
#36

(2015-12-13, 12:05:47)mocev написа:  Ще бъда благодарен,ако обясниш,малко по-подробно.Обикновено,това става с клийн мастера,а той ми казва,че няма приложения за преместване...Както казах и по-горе,не само приложения,но и файлове(някои само)немогат да се прехвърлят на СД.

Единия вариант е с файл менажера както аз го правя и нямам проблеми или като го закачиш към PC.Това е само за файлове, приложенията сами си казват може ли да се местят или не.

(2015-12-15, 16:13:55)satmann написа:  Единственият по-сериозен проблем, който намирам с телефона е, че външната SD карта  памет /32 ГБ/ много често изчезва от файловия мениджър и когато някое приложение е инсталирано на нея просто не тръгва... Трябва рестарт и отново се появява. В "Настройки" съм задал в графата "Вътрешна памет"  > "Диск за записване по подразбиране" > "SD карта".  Може проблемът да е в самата карта, затова ако и при вас се получава така пишете.

Проблема явно е в картата,и аз ползвам 32 и нямам такива грижи.Хубаво е да е над class 6.

(2015-12-16, 09:17:21)tonyfireman написа:  Здравейте,
Имам следния проблем - когато телефона се регистрира, губи настройките на мелодията за звънне.  От какво може да е?

Странно,при мен всичко си остава както е било.
Цитирай
#37

Батерията кара ли повече от А6000?
Цитирай
#38

Батерията при мен изкарва грубо два дни и една нощ.Постоянно включен 3G,разговори,около 40-50 мин.дневно,навигация-30,40 мин.и браузър,също толкова

Huawei G730,Lenowo A2107H,Lenovo A7000,Huawei MediaPad 7 Youth 2,Samsung Galaxy Tab E 9,6
Цитирай
#39

(2015-12-17, 08:20:35)koko76bj написа:  satmann написа: Единственият по-сериозен проблем, който намирам с телефона е, че външната SD карта  памет /32 ГБ/ много често изчезва от файловия мениджър и когато някое приложение е инсталирано на нея просто не тръгва... Трябва рестарт и отново се появява. В "Настройки" съм задал в графата "Вътрешна памет"  > "Диск за записване по подразбиране" > "SD карта".  Може проблемът да е в самата карта, затова ако и при вас се получава така пишете.

koko76bj написа:
Проблема явно е в картата,и аз ползвам 32 и нямам такива грижи.Хубаво е да е над class 6.




32 GB клас 10 е. Ще и направя пълно форматиране и пак ще пробвам. А тази настройка при теб правиш ли я: "В "Настройки" съм задал в графата "Вътрешна памет"  > "Диск за записване по подразбиране" > "SD карта"?

Xiaomi RedMi Note 5 , LENOVO A7000 , Lenovo K5, Lenovo K6 NOTE, Prestigio 4500 DUO,  LENOVO A536 ,X96 MINI ANDROID TV BOX, MXQ PRO 4K



 






Цитирай
#40

Да така съм настроил и при мен.
Цитирай
#41

(2015-12-16, 09:17:21)tonyfireman написа:  Здравейте,
Имам следния проблем - когато телефона се регистрира, губи настройките на мелодията за звънне.  От какво може да е?

И аз имам същия проблем, но не след всеки рестарт.Също губи и настройки на приложения. А понякога го прави и като включвам пестене на батерията.
Цитирай
#42

Присъединих се към групата с Lenovo A7000 преди седмица.Доволен съм от телефона за това което го ползвам а именно разговори и браузване.Камерата не е нещо особено но за парите си апаратчето е доста добро.
Цитирай
#43

[quote pid='1215139' dateline='1449692973']
koko76bj написа: satmann написа: Единственият по-сериозен проблем, който намирам с телефона е, че външната SD карта  памет /32 ГБ/ много често изчезва от файловия мениджър и когато някое приложение е инсталирано на нея просто не тръгва... Трябва рестарт и отново се появява. В "Настройки" съм задал в графата "Вътрешна памет"  > "Диск за записване по подразбиране" > "SD карта".  Може проблемът да е в самата карта, затова ако и при вас се получава така пишете.

koko76bj написа:
Проблема явно е в картата,и аз ползвам 32 и нямам такива грижи.Хубаво е да е над class 6.




32 GB клас 10 е. Ще и направя пълно форматиране и пак ще пробвам. А тази настройка при теб правиш ли я: "В "Настройки" съм задал в графата "Вътрешна памет"  > "Диск за записване по подразбиране" > "SD карта"?
[/quote]

(2015-12-18, 12:38:07)koko76bj написа:  Да така съм настроил и при мен.

След пълно форматиране на картата и връщане на телефона на заводски настройки, в началото работеше добре, като вътрешната памет си беше както е по настройки да се записва всичко на нея. Като промених това: "В "Настройки" съм задал в графата "Вътрешна памет"  > "Диск за записване по подразбиране" > "SD карта"  и започнах да инсталирам там приложения проблемът изникна отново.
Освен това понякога когато ми звънят не се чува
мелодията на звънене, а на дисплея си излиза и ако случайно видиш това, добре.... Веднага проверявам ,дали SD картата е на линия и се оказва, че  я няма... Може да е съвпадение..., но е така. След рестарт се оправя.

koko76bj, каква карта памет ползваш , марка и модел?
Може би наистина ще се наложи да взимам нова..., тази която имам сега е ADATA 32GB клас 10.
 

Xiaomi RedMi Note 5 , LENOVO A7000 , Lenovo K5, Lenovo K6 NOTE, Prestigio 4500 DUO,  LENOVO A536 ,X96 MINI ANDROID TV BOX, MXQ PRO 4K



 






Цитирай
#44

Аз ползвам Samsung 32Gb Class 10.Нямам никакви проблеми като твоите.
Цитирай
#45

Колеги, имам проблем с интернета...Известията изобщо не ми пристигат, а телефона го взех преди седмица.Някаква настройка ли е нужна или е някакъв софтуерен проблем?И с wi-fi и 3/4g го прави.
Цитирай
#46

Между другото- телефона с 2 стереоколонки ли е? Аз в момента съм с А6000 и съм с 2, но на А7000 не ги виждам.
Цитирай
#47

@satmann, нямам никакви проблеми с 32 и 16 class 10.

@tonyfireman, изпробвай да сложиш мелодия във вътрешната памет на телефона в папка Ringtones.

@Arnaudov19, ако под съобщения имаш предвид SMS, то те нямат нищо общо с интернет свързаността.

@aladin, не е с две колонки. С два микрофона е.
Цитирай
#48

Здравейте! Обмислям да си купя този телефон и гледам, че цената му в момента е към 350 лева. Видях характеристиките и е доста добър за цената си. Може ли да питам как се държи телефона и струват ли си парите?
Цитирай
#49

Според мен си струва.
Не знам къде са по 350 лв. Не знам и дали всички телефони които се продават, са с еднакви версии на софтуера в тях.
Ако са с различен, напълно е възможно някои от описаните нагоре в темата неща, да не съвпадат.
Цитирай
#50

Гледам цените от pazaruvaj.com. Дават две години гаранция и е чисто нов. Интересното е, че цената беше около 400 лева, а сега е 350. Модела е 2015 година, но минаха няколко месеца след пускането му на пазара и сигурно заради това е паднала цената му или аз нещо се бъркам.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)