Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#51

В Технополис е 299 лв.
http://www.technopolis.bg/bg/GSM/GSM-LEN...-/p/578936

Redmi Note 5  4/64 >> Redmi Note 9S 6/128
Цитирай
Аксесоари
#52

(2015-12-27, 12:51:39)gimara написа:  В Технополис е 299 лв.
http://www.technopolis.bg/bg/GSM/GSM-LEN...-/p/578936

Да, но понеже аз живея в Русе и още не е налично тук. Аз докато събера пари то ще е в Русе.
Цитирай
#53

(2015-12-22, 15:59:44)koko76bj написа:  Аз ползвам Samsung 32Gb Class 10.Нямам никакви проблеми като твоите.

От 2 дни съм вече с нова SD - карта: Samsung ЕVO - 32Gb Class 10.
Засега нямам никакви проблеми! Christmas

Xiaomi RedMi Note 5 , LENOVO A7000 , Lenovo K5, Lenovo K6 NOTE, Prestigio 4500 DUO,  LENOVO A536 ,X96 MINI ANDROID TV BOX, MXQ PRO 4K



 






Цитирай
#54

https://www.kaldata.com/%D0%A2%D0%B5%D0%...07352.html
Отново информация, според която ще получим Android 6

Huawei Ideos -> HTC Desire X -> Samsung Galaxy SIII -> Huawei Ascend G7 -> Samsung Galaxy SIV Active + LG Spirit -> Lenovo A7000 + LG Spirit -> Huawei P8 Lite + LG Spirit -> Honor 8 + LG Spirit
Цитирай
#55

Интересно ми е защо в характеристиките на телефона в разните сайтове не пише че е 4G,а той поддържа работа с такава мрежа.
Цитирай
#56

Здравейте колеги! Преди седмица и нещо си закупих телефона за 299 от технополис! Телефона работи цяла седмица без никакви проблеми и в един момент започна досадно насичане при слайдване в ФБ както и на началния екран и на всякъде. Та при плъзване засича гадни след това може 100 пъти супер бързо да плъзвам без да сече! след 5 10 20 секунди без да се бара нищо пак се получава това ... Започнах да го рестартирам в фабрични настройки и да следя след кое приложение се получава този проблем. Ако някой се е сблъсквал и знае решението нека да сподели. Към момента според мен гугал хрома който е фабрично инсталиран прави проблема. След браузване с него започва това и не може да се острани проблема по никакъв начин освен при връщане на фабрични настройки. Моля, ако някой е минал по моя път да сподели! Аз ще редактирам поста, ако има промяна в наблюденията ми.
Цитирай
#57

Хрома е всеизвестен с лакомията си за памет. Пробвай да му изчистиш кеша и данните и виж след това как се държи телефона.
Лично аз препоръчвам да го забраниш и да ползваш друг браузър. Аз ползвам CM Browser, но има и десетки други предложения.

Huawei Ideos -> HTC Desire X -> Samsung Galaxy SIII -> Huawei Ascend G7 -> Samsung Galaxy SIV Active + LG Spirit -> Lenovo A7000 + LG Spirit -> Huawei P8 Lite + LG Spirit -> Honor 8 + LG Spirit
Цитирай
#58

И от хрома не е и от рам паметта не е... Няма логика кога ми се получава това видях го и на друг телефон с същия последен ъпдейт. Ако някой не е свикнал на бърз телфон едва ли ще му прави впечатление особено, че не е постоянно това явление!
Цитирай
#59

Чакаме уж ъпдейт до 6-цата, дано се оправи тогава.при мен не съм го забелязал, но може и да не съм обърнал внимание.
Аз имам друг проблем с чувствителността на тъча - в горната част на моменти е супер чувствителен, докато в същото време в долната част в някои участъци на моменти не реагира въобще и писането е някаква мъка. Ще го нося тея дни като ми остане малко свободно време да го видят и да го оправят и да сменят и екрана, че се появи някакво жълто петно около бутоните за звука

Huawei Ideos -> HTC Desire X -> Samsung Galaxy SIII -> Huawei Ascend G7 -> Samsung Galaxy SIV Active + LG Spirit -> Lenovo A7000 + LG Spirit -> Huawei P8 Lite + LG Spirit -> Honor 8 + LG Spirit
Цитирай
#60

Здравейте, преди няколко месеца си взех съответното Lenovo. Като цяло съм много доволен - работи перфектно. Преди няколко дни се появи малък проблем. На някои места touch screen-а започна да отказва. Телефонът НЕ е изпускан, удрян, хвърлям и т.н. От какво може да се е получил дефектът и възможно ли е да се оправи?
Цитирай
#61

Може да се гадае от какво е станало така.Гаранционен е отивай там от където си го взел.
Цитирай
#62

Здравейте! От две седмици съм с А 7000, това ми е първи смартфон. Някой има ли идея какво е предназначението на лепенката от вътрешната страна на задният капак? Прилича на тия, които ги слагат на стоките в магазините против кражба, но не точно. В първият момент си помислих, че е точно такава, и тръгнах да я разлепям, но размислих и се спрях. После ровейки в нета видях заден капак на А 7000 със същата лепенка. Намира се в горната част на капака отвътре и при поставяне на капака заема място зад сим картите. Другото- прави ми впечатление, че при поставяне на телефона на твърда повърхност- маса, плот и др. такива, при съприкосновение на телефона с повърхността се чува звук, като от разхлабени метални части в отсека около камерата. По- запознатите имат ли идея на какво се дължи това ? Реших да проверя телефона на съпругата ми А 6000 и там го има това нещо, но малко по-слабо се чува.
Цитирай
#63

Лепенката и при мен я има, прилича ми на екран, не я пипай.
Тракането вероятно е от копчетата на капака, свиквай Wink И на по-скъпи телефони тракат понякога.

Huawei Ideos -> HTC Desire X -> Samsung Galaxy SIII -> Huawei Ascend G7 -> Samsung Galaxy SIV Active + LG Spirit -> Lenovo A7000 + LG Spirit -> Huawei P8 Lite + LG Spirit -> Honor 8 + LG Spirit
Цитирай
#64

(2016-02-16, 12:57:12)rahwin написа:  Лепенката и при мен я има, прилича ми на екран, не я пипай.
Тракането вероятно е от копчетата на капака, свиквай Wink И на по-скъпи телефони тракат понякога.

Благодаря за отговора ! Разлепих я аз лепенката почти до половината, ама добре че се спрях и я залепих наново. Дали може да произтече някакъв проблем от това ? Каква и е ролята, ако е екран то най- вероятно е с цел охлаждане, т.е ако е радиатор, ако е екран  ?????? Моля знаещите да кажат, гледам във форума много вещи има ? Колкото до тракането - не е от страничните бутони, при смъкнат капак също го има тракането. Два- три пъти ми се случва при повикване- при изваждане на телефона от калъфа да виждам надпис "Предотвратяване падане , удар или нещо подобно, но изчезва от дисплея много бързо. Имате ли представа каква е тази функция и може ли да се деактивира ?
Цитирай
#65

Тракането е от механиката на оптиката на камерата,от нея той разбира каква е осветеността и от там дали е в калъф или джоб.И точно това е причината да виждаш и този екран за който питаш.Той си е предпазен от случайно натискане на нещо по екрана докато звъни и го вадиш от калъфа или дроба.Не съм търсил от къде се деактивира.
Аз имам един въпрос за иконите на приложенията,може ли да се заключат и да не се разместват след рестартитане?
Цитирай
#66

Благодаря, но не мога да разбера точно каква е целта на въпросната лепенка! Един вид лепенката е датчик, който дава инфо на телефона за случаен натиск по задният капак, като телефона от своя страна си активира посочената по- горе функция, въз основа на инфото. Какво общо има камерата и механиката и свъпросната лепенка?

Аз също търся откъде се заключват иконите, при мен е същата работа .
Цитирай
#67

Функцията за която говорим е единствено свързана с камерата,а въпросната лепенка може би си е някакъв екран.Но за да бъде и изпълнява функцията на екран трябва да е свързан към маса,а такава връзка няма.
Но за какво изобщо се разисква това за какво е тази лепенка.
Цитирай
#68

(2016-02-18, 09:00:51)koko76bj написа:  Функцията за която говорим е единствено свързана с камерата,а въпросната лепенка може би си е някакъв екран.Но за да бъде и изпълнява функцията на екран трябва да е свързан към маса,а такава връзка няма.
Но за какво изобщо се разисква това за какво е тази лепенка.

Защото въпросната лепенка я разлепих до половината- Bu  нямах работа, после това което бях разлепил го залепих отново, та затова питам, да не съм о...р.....л телефона.
Цитирай
#69

Според мен нищо не си му направил.
Цитирай
#70

Според сайта за поддръжка на Леново, нашето телефонче.... Smile  уж е предвидено за ъпдейт до Андроид М, остава да чакаме, неизвестно докога. Така, като гледам за никое устройство няма написана дата или месец, когато това ще стане.

https://support.lenovo.com/bg/bg/solutio...%20Roadmap

Xiaomi RedMi Note 5 , LENOVO A7000 , Lenovo K5, Lenovo K6 NOTE, Prestigio 4500 DUO,  LENOVO A536 ,X96 MINI ANDROID TV BOX, MXQ PRO 4K



 






Цитирай
#71

Телефона поддържа ли функцията OTG че имам антената TIVIZEN и дали ще работи на този телефон
Цитирай
#72

(2016-02-29, 19:35:30)satmann написа:  Според сайта за поддръжка на Леново, нашето телефонче.... Smile  уж е предвидено за ъпдейт до Андроид М, остава да чакаме, неизвестно докога. Така, като гледам за никое устройство няма написана дата или месец, когато това ще стане.

https://support.lenovo.com/bg/bg/solutio...%20Roadmap

Само за K3 Note е потвърдено че ще получи 6.0 и то през Април месец, дано да не удължат срока.
Цитирай
#73

Наскоро имаше update на Google и след това има проблем с приложенията,който са на SD картата.Не могат да се update и дава грешка,трябва да се преместят с паметта на телефона и тогава няма проблем.Форматирах SD и пробвах с друга,но няма промяна.Има ли някакво решение на този проблем?
Цитирай
#74

(2016-03-02, 20:47:54)ivanpeich написа:  Телефона поддържа ли функцията OTG че имам антената TIVIZEN и дали ще работи на този телефон

Да,поддържа-мишка и клавиатура.За въпросната антена,не знам,не съм пробвал.А иначе,след серия забивания,отваряне на приложения по време на разговор и друго,неадекватно поведение,стигна до сервиз.След смяна на тъча и преден панел,телефона е ОК!

Huawei G730,Lenowo A2107H,Lenovo A7000,Huawei MediaPad 7 Youth 2,Samsung Galaxy Tab E 9,6
Цитирай
#75

Цитат:bandovski @ 07.04.2016, 12:49 [Изображение: post_snapback.gif]
Не слышно насчет шестёрки?

Прошивка будет в апреле месяце, как уже много очень много раз писалось тут, тестирование уже закончилось все мы ждем релиза, как только станет доступна сразу выложат.
Какво трябва да знаят за Android Marshmallow ползващите смартфони Lenovo:

http://lenovo-forums.ru/tutorials/articl...B2-lenovo/

Xiaomi RedMi Note 5 , LENOVO A7000 , Lenovo K5, Lenovo K6 NOTE, Prestigio 4500 DUO,  LENOVO A536 ,X96 MINI ANDROID TV BOX, MXQ PRO 4K



 






Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)