Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Въпроси за Lenovo A3300H
#1

 
   Здравейте,
Имам следните въпроси относно този таблет.
Някой пробвал ли е да смени стоковия ром с ром за Lenovo A3300HV, позволяващ провеждането на телефонни разговори?
Доста теми прегледах, но не открих нищо.

Другото което ми направи впечетление е че при слушане на радио звукът е много тих.  
 

 

Alcatel Idol X+
Цитирай
Аксесоари
#2

С този ром става да се но няма Българско меню http://lenovo-forums.ru/topic/8668-%D0%B...40827-row/

Samsung Galaxy S 23 Ultra 
Цитирай
#3

Набиваш му Morelocale 2 и пътуваш.
Ако става въпрос за руут - BAIDU ROOT е решението (Baidu_Root_v2.4.6_rus_by_maksnogin.apk)
пускаш байду-то, след това НЕ РЕСТАРТИРАШ, инсталираш после SUPERSU, стартираш го... даваш да си ъпдейтне байнърито и после деинсталираш байду-то.

Имам 3 такива играчки и ако има някой какво да пита - тук му е майката
Цитирай
#4

Здравейте аз съм със А3300н така пише на кутията компа го разчита като gv а във сервиз им излиза hv вчера го рутнаха до 5.0.1 върви идеално само където спря камерата и имам проблем със мобилния нет който тръгва само при рестарт на таблета и след две минути изписва че няма сим ако някой може да помогне поне мобилният нет да върви камерата и без това не се ползва благодаря предварително
Цитирай
#5

(2016-05-03, 15:07:14)faraoncheto написа:  Здравейте аз съм със А3300н така пише на кутията компа го разчита като gv а във сервиз им излиза hv вчера го рутнаха до 5.0.1 върви идеално само където спря камерата и имам проблем със мобилния нет който тръгва само при рестарт на таблета и след две минути изписва че няма сим ако някой може да помогне поне мобилният нет да върви камерата и без това не се ползва благодаря предварително

Рутнал си го - сам си си виновен (в кръга на шегата... и не само)
Съдейки по описанието - набутали са ти някой от недоправените мултидивайс фирмуери
HV - означава че е с опция да може да говориш - т.е. телефон, а това че се разпознава различно означава че е омазан яко.
Бих те посъветвал да се обърнеш към някой, който разбира и да ти качи фирмуер за конкретния таблет... и не забравяй, че с руутването ти заминава и гаранцията.
..."идеално вървене", "спря камерата" "проблеми с мобилния нет" - в едно изречение звучат странно
Цитирай
#6

(2016-05-03, 15:07:14)faraoncheto написа:  вчера го рутнаха до 5.0.1

За този таблет няма 5-ца.Кой знае какъв правен ром са ти качили затова не ти работят някои неща.

Lenovo Moto Z2 Force 9.0 + Lenovo Z6 Pro 9.0 + Samsung Galaxy Tab S7 11.0 + Xiaomi MiBox 3 9.0
+ Xiaomi MiBox S 9.0 + Huawei Watch GT Sport + Huawei Band 3 Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)