Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Качество на микрофона
#1

Понеже не видях да съществува такава тема вече, пускам я тук.

Жената има 1+1 и е с официалните ъпдейти (дошли само по ОТА) и като цяло нищо не е правено по него. Когато говоря с нея по телефона (не само аз, ами общо взето всеки който е говорил с нея) и качеството на микрофона е отвратително - много често се налага да я моля да повтори, не се чува (много е тих) и в първите няколко секунди след като вдигне въобще го няма.

Понеже не намерих настройки (или не съм търсил достатъчно) исках да питам и вас - има ли лек за тези проблеми (например настройка) и при вас качеството как е? Да не би да е проблема в стоковия дайлър и да трябва да се ползва друг?

Благодаря предварително Smile

LG G3 32GB Marshmallow 6.0
Цитирай
Аксесоари
#2

Струва ми се, че жена ти е попаднала на една от онези бройки с дефектен микрофон. Аз лично не съм попадал на софтуерно решение на проблема във форума на OP.

1+1  Never Settle  IUNI OS "Знанията слагат отпечатък на характера."
Удари един лайк ако ти харесва [/url][url=https://www.facebook.com/PhotostakenbyAtanasPetrov]Photos taken by Atanas Petrov
Цитирай
#3

Благодаря за отговора. Какво значи това - да си живее с това или да отворя тикет с ОР?

П.П. Дефектни микрофони, нереагиращи дисплей... все повече се обеждавам, че телефона не е чак толкова голяма оферта, както го изкарват.

LG G3 32GB Marshmallow 6.0
Цитирай
#4

Пробвай да изключиш разпознаването на Ok Google, извън Google приложението.
Цитирай
#5

Ами това вече е направено. Видях, че са пуснали официално СМ12, та дано да има подобрение с него Smile

LG G3 32GB Marshmallow 6.0
Цитирай
#6

Имам същия проблем с микрофона.
Цитирай
#7

(2015-06-18, 21:03:01)miromir2217 написа:  Благодаря за отговора. Какво значи това - да си живее с това или да отворя тикет с ОР?

П.П. Дефектни микрофони, нереагиращи дисплей... все повече се обеждавам, че телефона не е чак толкова голяма оферта, както го изкарват.

Пробвай това  или това, ако не стане  отваряй  тикет. 1+1 е  далавера  ако  попаднеш  на  читава  бройка, иначе  влизаш  в  едни  филми,  които  ще  ти  изпилят  нервичките  и повече  няма да  искаш  да  видиш  телефон  от  тази  фирма.

1+1  Never Settle  IUNI OS "Знанията слагат отпечатък на характера."
Удари един лайк ако ти харесва [/url][url=https://www.facebook.com/PhotostakenbyAtanasPetrov]Photos taken by Atanas Petrov
Цитирай
#8

Благодаря, сплендор. И аз си мисля, че проблема с микрофона е най-вероятно софтуерен, но след толкова ъпдейта как не са го фикснали 1+1/СМ...
А да попитам, понеже двете алтернативи са за руутнат телефон - ако телефона е с руут пада ли му "гаранцията" с производителя, или за тях това е нормално нещо?

LG G3 32GB Marshmallow 6.0
Цитирай
#9

Не, не мисля. Рутвай смело.

1+1  Never Settle  IUNI OS "Знанията слагат отпечатък на характера."
Удари един лайк ако ти харесва [/url][url=https://www.facebook.com/PhotostakenbyAtanasPetrov]Photos taken by Atanas Petrov
Цитирай
#10

И аз да се оплача,имам същият проблем.

OnePlus One,Xiaomi Mi4
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)