Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Отлепен дисплей
#26

Всичко е тествано и претествано но като влезе в масово производство и заводите започнат да бълват стотици на час нали се сещате. Това не е бутиков завод на швейцарски часовници където всичко се гледа под микроскоп.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
Аксесоари
#27

Със сигурност е лепилото, но за да поддаде то сигурно има и друга причина. Забелязах че напоследък точно тази част на телефона се загрява много повече от останалата част. Знам че от 4К видео камерата която е близо прегрява, но 4К видео не съм снимал. Ще видим къде ще излезе дявола.
Цитирай
#28

Имайте предвид, че действието на почти всяко лепило отслабва, когато се затопли. Ако си носите телефоните в джоба или са били на слънце, всяко по-леко усукване на корпуса може да доведе до разлепване.

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#29

В Булграм ги оправят успешно. Относно отлепянето, имало дефектна партида около декември месец и от SONY знаели за проблема.

Sony Xperia Z5>>Sony Xperia Z3 >> Sony Xperia Z >> Sony Ericsson Arc S >> Sony Ericsson Vivaz Pro >> Sony Ericsson G900 >> Sony Ericsson T650 >> Sony Ericsson K510 >> Sony Ericsson T630 >> Ericsson A1018s >> Ericsson GA 628
iGO Primo v.2.0.1 (Explay Surfer) 9.6.7.281004 1920x1080 Xperia Z и Igo 2.4 1280x720 M4AQUA Z3 COMPACT Ext.SDCARD
Цитирай
#30

В сайта на Теленор за моята сервизна поръчка пише че е сменен преден капак (дисплей)  и говорител (предполагам горният). Ремонта ще е по гаранция, което е хубаво, но сигурно с водоустойчивостта край. Очаквам тези дни да си го получа обратно, иначе като оборотен телефон ми дадоха Huawai P7. 
Моят Z3 е произведен 40 седмица на 2014, така че не само около Декември е имало проблеми.

Sony Xperia Z3 <- Sony Xperia P <- Sony Ericsson Satio <- Sony Ericsson K800i <- Sony Ericsson K510i <- Sony Ericsson T310 <- NOKIA 3510i
Цитирай
#31

Здравейте,  днес и аз видях дисплея отлепен в горния ляв ъгъл без да в падал телефона и нещо да му се е случило. Лошото е че го купих от телстра Австралия и незнамндали гаранцуяте е валидна в България,  а също че осъствам и ще се върна чак след 2 месеьа и нещо. Дотогава нямам втзможност да го оставя на сервиз. А защо след смяна или дозалепване да не е водоустойчив, аки е направен като хората?
Цитирай
#32

gogovatev,ти си си закупил водо устойчив телефон,така че това какво е ремонтирано не те засяга,отиваш в сервиза и го топиш пред тях на момента във водата както аз направих,въпреки че ми го смениха с нов,и като ти заплува ще ти го сменят с нов

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#33

При гаранционен ремонт от оторизиран сервиз водоустойчивостта трябва на 100% да се запазва.
Цитирай
#34

(2015-07-09, 22:14:50)karuzoo написа:  Здравейте,  днес и аз видях дисплея отлепен в горния ляв ъгъл без да в падал телефона и нещо да му се е случило. Лошото е че го купих от телстра Австралия и незнамндали гаранцуяте е валидна в България,  а също че осъствам и ще се върна чак след 2 месеьа и нещо. Дотогава нямам втзможност да го оставя на сервиз. А защо след смяна или дозалепване да не е водоустойчив, аки е направен като хората?
 Колега, провери си по къстъм номера за кой регион е телефона. Ако е случайно (което не вярвам) от европейските, можеш да го отремонтираш и тук по гаранция. Можеш да звъннеш и на Сони на телефона за връзка от сайта им. Иначе трябва да чакаш да се върнеш в Австралия и там да си предявиш рекламацията към мястото откъдето си го купил.

Sony Xperia Z5>>Sony Xperia Z3 >> Sony Xperia Z >> Sony Ericsson Arc S >> Sony Ericsson Vivaz Pro >> Sony Ericsson G900 >> Sony Ericsson T650 >> Sony Ericsson K510 >> Sony Ericsson T630 >> Ericsson A1018s >> Ericsson GA 628
iGO Primo v.2.0.1 (Explay Surfer) 9.6.7.281004 1920x1080 Xperia Z и Igo 2.4 1280x720 M4AQUA Z3 COMPACT Ext.SDCARD
Цитирай
#35

дравейте отново!  Ами след 3 седмици ще съм в мелбърн откъдето го купих и ще пробвам да видим какво ще кацат че съм само за ден там.  Иначе телефона е от ъ

телстра и си е с австрлииски.  ако се запънат нещо като се птибера в сони ще пробвам.  А телефона си работи без проблем сега съм му лепнал едно тиксо да не се доразлепи докато го опраея и така..  поздрви..
Цитирай
#36

хах,не е истина,днес ми се разлепи и дисплея в горната час Smile тези от сони са уникални

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#37

Да им таковам и лепилото. Днес пак цъфна подменения дисплей. За 6 месеца два пъти без нищо, и пак горен десен ъгъл. Камерата е отзад. Да не би да е с нагреватели Smile Лошото е че познавам още двама човека и единия е с две разлепвания, другия с три. Явно тоя модел има здрав бъг с горен десен ъгъл.

Sony Xperia Z5>>Sony Xperia Z3 >> Sony Xperia Z >> Sony Ericsson Arc S >> Sony Ericsson Vivaz Pro >> Sony Ericsson G900 >> Sony Ericsson T650 >> Sony Ericsson K510 >> Sony Ericsson T630 >> Ericsson A1018s >> Ericsson GA 628
iGO Primo v.2.0.1 (Explay Surfer) 9.6.7.281004 1920x1080 Xperia Z и Igo 2.4 1280x720 M4AQUA Z3 COMPACT Ext.SDCARD
Цитирай
#38

Аз затова се отказах от сервизи да се занимавам,оставям го като служебен докато издържи и минавам на Z5 premium gold ,уникален е

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#39

Поразгледах и се оказа лепенката, че изпуска. Уж е на 3М, но явно нагряването при разговори горе и разказва играта. Аз сега ще пробвам само с презалепяне дали ще стане, ако пак изпусне ще я залепя за вечни времена с конструктивен MS-полимер. И забравям за водоустойчивост естествено :-)

Sony Xperia Z5>>Sony Xperia Z3 >> Sony Xperia Z >> Sony Ericsson Arc S >> Sony Ericsson Vivaz Pro >> Sony Ericsson G900 >> Sony Ericsson T650 >> Sony Ericsson K510 >> Sony Ericsson T630 >> Ericsson A1018s >> Ericsson GA 628
iGO Primo v.2.0.1 (Explay Surfer) 9.6.7.281004 1920x1080 Xperia Z и Igo 2.4 1280x720 M4AQUA Z3 COMPACT Ext.SDCARD
Цитирай
#40

Вчера и на мен ми се отлепи дисплея в ъгъла зад камерата. Телефонът е извън гаранция. Носих го на две места - едните имали много работа, на другото нямали такива стикери за залепване на лицето и гърба на телефона?! Търсих в нета - в ибей стикерите са по два долара, доставка след месец. В БГ само една обява от София - 12 лв. Но не се наемам сам защото се разглобява целия телефон, а аз не смея. Дайте съвет какво да правя?
Цитирай
#41

Най-добре в Булграм го заведи.
Цитирай
#42

Аз бих го занесъл в сервиз даден от сайта на Сони чрез допитване. Не бих си оставил телефона в ръцете на някой чичко от гаража, къде е наясно, къде не с водоустойчивостта, а тя си е важна!
Мисля си, че от топлината се отлепят (зареждане на телефона +ровичкане), снимане през лятото 4к. (предположение)
Цитирай
#43

Ващо не е нищо, аз направо се отказах тоя телефон да го ползвам
Big Grin

http://prikachi.com/images/35/9102035y.jpg
http://prikachi.com/images/36/9102036c.jpg
http://prikachi.com/images/34/9102034G.jpg

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#44

+1 към горното ...
Е*а и боклИка му .
Никога не е ме е било толкова яд на телефон !
Смених с нова рамка, и след седмица пак ми намига ...
Споделете коя Z-ка не го прави тоя номер, че не искам да сменям марката ... Освен ако не се наложи !
Цитирай
#45

Z - 3 години и 3 месеца - никакви проблеми.
Z2 - 2 години и 9 месеца - никакви проблеми.

Ъпгрейднах Z-та с X Compact.

Друг познат е с Z5 Compact от излизането на телефона - не се е оплакал от нищо.

Явно кофтито лепило е при Z3/Z3 Compact - изключително неприятно!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)