Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

самсунг таб 4 проблем
#1

здравейте имам проблем със таблет самсунг таб 4 ,а той е следният както си цаках спря вифито wi-fi интернета му и край с него иконката не се пуска на он ресетнах го но нищо забелязах че и блутута не иска да тръгне всичко друго работи android kit-kat
Аксесоари
#2

От падащото меню ли пробваш да ги пуснеш или от настройките?

D_coffee
#3

колега пробвах и от двете места но нищо свети за малко но по-бледо от другите не ми дава мрежа така и на блутута Huh
#4

Скоро да си връщал фабрични настройки?

D_coffee
#5

(2015-06-21, 18:46:23)slavisamsung написа:  здравейте имам проблем със таблет самсунг таб 4 ,а той е следният както си цаках спря вифито wi-fi интернета му и край с него иконката не се пуска на он ресетнах го но нищо забелязах че и блутута не иска да тръгне всичко друго работи android kit-kat



Колега извинявай , но според теб колко правописни грешки има в това изречение Smile 

Имаме си Правила за писане , примерно т.4 която гласи Българският език е официалният език. Явни демонстрации на неуважение или нежелание да се използва, ще се смятат за "неуважение към останалите участници". Използвайте препинателни знаци и спазвайте правилата за писане. Ако ли не, такива мнения ще бъдат изтривани, а авторите наказвани.

Темата не е за този раздел, но не мога да я преместя защото не знам какъв ти е точно таблета и нарушаваш и т.6  която гласи 6. Заглавието на темите, както и самите теми (проблеми) трябва да са ясни и недвусмислени, за да се разбира за какво ще се отнася дискусията. В противен случай темата ще бъде преименувана или изтрита.

Преинсталирай си го с Один и дано се оправи, ето тема за ориентир >> https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=72950

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)