Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Elephone p8000
#26

ах... от 2 часа е така дано да се оправи .... ще чакам.... пък дано да му падне батерията да я зареда и да се рестартира .... незнам и аз .... ако се сещаш за нещо пиши.....
Цитирай
Аксесоари
#27

Е два часа е много време. Освен да пробваш да го флашнеш пак. При мен нямаше такива проблеми.
Цитирай
#28

Така .... да ви споделя , падна ми батерията докато беше бъгнал..... след което заредих телефона влезнах отново в рекавърито и всичко беше наред .... : ) Благодаря за отзовалите се ; ) Ротнах успешно телефона с благодарение на колегата gadio , за което му благодаря.... ; )
Искам да ви попитам с какви ромове сте ... ; )
Има ли излезнал MIUI , много искам да си сложа MIUI.... ; )
Цитирай
#29

Тъкмо щях да питам дали си го рестартирал след като е забил, но тя батерията е свършила тази работа. Smile
За сега има само стоков ром и flyme os, за други ромове ще трябва да чакаме.
Цитирай
#30

Ти с кой ром си ?????
Цитирай
#31

(2015-09-01, 12:10:37)Metodiev1991 написа:  Ти с кой ром си ?????

елефонския. Слагай Zen UI ланчъра на Асус и няма да искаш да сменяш рома, за мен това е най-добрия ланчър има възможност за еднослоен или двуслоен режим, скриване на икони сортиране в папки по твой избор, слагане на парола върху отделно приложение, абе всичко което можеш да се сетиш го може. Smile


(2015-08-30, 21:18:25)galev_90 написа:  Колко време му изкарва батерията, отзад капака нали изглежда като карбон.Грапав ли е или не е ?

Сутринта като го изключа от зарядното вечерта е на около 40% при условие че постоянно пътувам, говоря много и се ровя в нета и пускам гпса от време на време. Така или иначе всеки телефон с който съм бил до сега вечер винаги съм го слагал да се зарежда независимо колко е била разредена батерията.
Капака си е обикновена пластмаса, грапав е. Дали изглежда като карбон или не ми е все тая. Smile
Цитирай
#32

Дано скоро и аз пиша в тая тема, че нещо и от geekbuying-a ме правят на луд и ме карат да чакам...

Honor Magic 5 pro Black
Цитирай
#33

Аз си махнах Sony Xperia Z1 ,за да си закупя този елефон p8000.... с нетърпение чакам MIUI rom ....

някой ползвал ли е този РОМ .... какво мислите за него ?
Цитирай
#34

Здравейте! От скоро имам нов телефон elephone G7, но тъй като не намирам форум за него ще попитам тук дано някой ми помогне. Имам проблем с многото бързо падане на батерията. Сутрин го зареждам и до вечерта телефона вече е изключил без да говоря, при изключен уж интернет и тн. Върнах фабричните настройки без нито едно приложение телефона работи 7-8 дни и батерията държеше. Но щом качих приложение и проблема се появи. Интернета ми е спрян, дори при изключен телефон батерията пак пада. Явно приложенията дърпат от батерията, как мога да ги изключвам да не търсят интернет и когато ми се наложи да ползвам интернет след това да ги спирам ( съжалявам но досега не съм имала смартфон и ми е малко трудно за обяснение)
Цитирай
#35

Пусни скриншот да видим какви приложения колко точат.

 
Цитирай
#36

(2015-09-03, 08:38:54)anisab написа:  Здравейте! От скоро имам нов телефон elephone G7, но тъй като не намирам форум за него ще попитам тук дано някой ми помогне. Имам проблем с многото бързо падане на батерията. Сутрин го зареждам и до вечерта телефона вече е изключил без да говоря, при изключен уж интернет и тн. Върнах фабричните настройки без нито едно приложение телефона работи 7-8 дни и батерията държеше. Но щом качих приложение и проблема се появи. Интернета ми е спрян, дори при изключен телефон батерията пак пада. Явно приложенията дърпат от батерията, как мога да ги изключвам да не търсят интернет и когато ми се наложи да ползвам интернет след това да ги спирам ( съжалявам но досега не съм имала смартфон  и ми е малко трудно за обяснение)

Направи ъпдейт на до последната официална версия на рома (виж в настройкте трябва да име такова меню) или пробвай с друг ром. Тук ги има качени: needrom
Цитирай
#37

Това е от някое приложение. Спирай ги едно по едно и ще разбереш от къде е.
Цитирай
#38

Сложих flyme os, но не ми харесва особено не направих.back up и при опит да кача официялния ром ми дава грешка...... абортет....пише
Цитирай
#39

След много разправии с митниците, най-накрая и аз се сдобих с въпросния телефон.Първите ми впечатления, са много добри.Единствено ме дразни това, че няма как да почистя наведнъж всички отворени приложения, а трябва да ги затварям отделно.Някой с решение на този "проблем"?

Honor Magic 5 pro Black
Цитирай
#40

(2015-09-09, 05:23:06)galev_90 написа:  След много разправии с митниците, най-накрая и аз се сдобих с въпросния телефон.Първите ми впечатления, са много добри.Единствено ме дразни това, че няма как да почистя наведнъж всички отворени приложения, а трябва да ги затварям отделно.Някой с решение на този "проблем"?

Ако искаш нещо такова (бутон за изчистване на всички отворени приложения и лента показваща количеството използван рам):
[Изображение: Screenshot_2015-09-13-17-13-32.png]

инсталирай си xposed и GravityBox, ще го намериш като опиця в настройките на GravityBox. Единствения минус е че ти се заемат едни 400 МБ рам отгоре, но пък може да си буташ каквото си поискаш по телефона - виж горе в статус бара съм махнал часовника и съм променил вида на батерията. Smile
В xda-developers има тема по този въпрос. Ако не си много, много на ти с английския може да ти напиша ръководство. 
Съвет от мен преди да почнеш инсталирането си направи пълен backup на рома през рекавърито (на sd картата) за всеки случай.
Цитирай
#41

(2015-08-30, 21:26:06)gadio написа:  Относно рутването някой потребители в нета споделят че само са си изтеглили и инсталирали Super SU



[Изображение: 164350wemdx2kx9d9jnjk4.png]Потвърждавам и моя го рутнах само с SUPER SU

Xiaomi MI NOTE 3
Цитирай
#42

Днес има OTA ъпдейт до 20150909 НО.....бях рутнал с SuperSU без нищо друго и след изтегляне на ъпдейта и рестартирането на телефона....заби на лого ELE.  Наложи се префлашване със стоков ром. След това отново изтеглих ъпдейта. хард ресет след него и качих отново SUperSU и отново след рестарт заби на логото.Извода е че този ъпдейт не е съвместим с рутване по този начин.Не пробвайте.

Xiaomi MI NOTE 3
Цитирай
#43

Колко време го остави да стои на лого, преди да го прекъснеш?
Цитирай
#44

10 мин поне. Не ми е първия телефон и знам че трябва да поизчакам ама чак пък 10 ми за едни кирливи 65 Мб
Сега обаче като чета форума им http://bbs.elephone.hk/thread-7911-1-1.h...fkm8NLtlHx  доста хора се оплакват от този проблем но още не са споделили дали са имали SU .След префлаша с ром ...725 си изтеглих актуализацията ..909 и се инстална без проблем

Xiaomi MI NOTE 3
Цитирай
#45

Ок, мерси за инфото. Аз пробвах през OTA и ми даде грешка при инсталирането. Чудя се дали въобще да ъпдейтвам така или иначе в момента ме устройва както е!
Цитирай
#46

С какъв ром си . С новия можеш да си смениш началния тапет...всъщтност ето ти Changelog:
1. added-MTK patch, GPS patch
2. updated-launcher
3. fixed-fingerprint
4. optimized-front camera
5. fix- contacts problem
6. fix- other bugs in mantis

Xiaomi MI NOTE 3
Цитирай
#47

Здравейте колеги нуждая се от помощ качих ето този ром http://bbs.elephone.hk/thread-7340-1-1.h...gPZu8uqqko с надеждата ,че има български език , но се оказа , че няма.... не направих BACK UP : ( успешно се инсталира , но реших да си върна стоковия http://www.needrom.com/download/elephone...st-update/

когато влезна в рекавърито и цъкна да го инсталирвам ми дава ABORTED ..... някой има ли си на идея какво се случва... ;(
Цитирай
#48

Хора, правете винаги бекъп преди да ровичкате.Пробвай ето този ром
http://forum.xda-developers.com/elephone...1-t3195007
Ще останеш доволен.Аз него го ползвам

Honor Magic 5 pro Black
Цитирай
#49

Благодаря ти колега сложих го този ром найстина съм доволен , освен от камерата снима доста по зле от рома с FLYME OS ,но телефона работи по-добре , по-бърз е с този ром където ти ми даде..... искам да попитам обаче като го инсталирах ми излиза ,че 10 гб имам заето пространство в телефона , а аз нямам нищо , да не е станало нещо като сменях ромовете......

Може ли пак да го преинсталирам и ми някаъкъв начин от рекавърите да форматирам памета на телефона ; )

Справих се колеги , форматирах памета на телефона от рекавърито , рома е перфектен препоръчвам ! : )
На някой направило ли му е впечетление ,че телефона от 20% батерия до 0 % пада супер бързо : ) има ли някакво решение на проблема ?
Цитирай
#50

Някой ползва ли го този телефон с карта на макс телеком, че при мен след като се свърже връзката се разпада, а от макс твърдят че проблема е в телефона!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)