Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с HTC DESIRE EYE след ъпдейт
#1

Здравейте днес си закупих HTC DESIRE EYE с версия на андроида 4.4.4 и си работеше супер . Няколко часа по-късно ми поиска ъпдейт пуснах го след ъпдейт до 5.0.2 ми изписа SENSE HOME спря да работи и искате ли изпратим информация за това и до там .. Изпращам и пак отказвам и пак ? Прес падащото меню мога да влезна в настройките но до там . Не разбирам много от телефони и затова какво означава това ?
Цитирай
Аксесоари
#2

Колега така като гледам не си върнал фабрични настройки след ъпдейта. Добре е да го направиш особенно след такъв голям ъпдейт.
Имай предвид, че след връщане на фабрични настройки всичко се изтрива- смс-и, контакти, снимки и клипове запазени в телефона и др. Прехвърли си ги на компютъра и след това ще ги върнеш на телефона.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#3

Сега му върнах фабрични настройки след ъпдейтите , но няма ли всичко да се върне в начална позиция т.е нищо от ъпдейтите да се запази ?
Цитирай
#4

Не. Ъпдейта се запазва. Изтриват се само снимки, контакти, приложения от плей стор. Самия ъпдейт се запазва.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#5

Да забелязах . Сега се ъпдейтват пак самите приложения от Магазина много ти благодаря за информация и помоща ! Надявам се след ъпдейтите им да нямам проблеми пак с този sense home . Преди и него имах HTC one m7 и всичко си се ъпдейтна без никакви проблеми само където 5.0.2 му дойде малко тежък.
Цитирай
#6

Тежък ли ? В какъв смисъл? Върви си мазно, гладко и без бъгове. Smile

 
Цитирай
#7

Мисли с няколко идеи по-бавно , особенно при месинджъра и някой други приложения . Колеги след рестарта ъпдейта не ми пращат код за вайбър и искат друг телефон помощ ?
Цитирай
#8

Това с идеите по-бавно след ъпдейт и без ресет ли? Smile

 
Цитирай
#9

Със ресет на м7.
А отностно вайбър какво мислите ? Пак ли фабрични заради един вайбър ?
Цитирай
#10

Изчисти кеша на вайбър, деинсталирай го, инсталирай го отново, ще се оправи, понякога се получава така, няма нужда от втори ресет.




И се спрете с обсъждането на М7, има раздел за телефона, тук не е мястото!!!

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#11

Само да споделя ,че поне 5-6 пъти го направих с рестарта реша и нищо 1 път ми се обадиха и пак грешен код !
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)