Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 4.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Alcatel Onetouch Idol 3
#26

Мисля, че телефота е 4G LTE.
Цитирай
Аксесоари
#27

(2015-06-30, 08:42:22)skiman написа:  Аз понеже имам IDOL X+, който също идва с JBL слушалки, потвърждавам, че слушалките са брутални. Съизмерими като качество са със тапи от порядъка на 100-тина лв. Свирят и то много.

Аз се замислям за IDOL 3-ката 5.5 м/у другото и ако намеря някой да ме оттърве от X+ а ще се обзаведа с един. 
Или да поизчакам малко да му преминат детските болести(ако има такива) и тогава, а и цената за китаец е височка в техно...

Откога Алкател са китайци?

Samsung Galaxy A5 - Nokia 7+ - Xiaomi 12 Lite
Цитирай
#28

От както Alcatel=TСL. Сиреч китайци купуват името за да го слагат на телефоните си. Тези телефони имат общо а Алкател, колкото и Асан с полет до Марс.
Цитирай
#29

Е, оригиналните Алкател не правят ли вече телефони?

Samsung Galaxy A5 - Nokia 7+ - Xiaomi 12 Lite
Цитирай
#30

Слушалки не. Само свързочна апаратура и спъткиова такава.
Цитирай
#31

(2015-07-03, 20:46:58)GO-SHY написа:  Мисля, че телефота е 4G LTE.

И големия и малкия са с 4G Android

[Изображение: 76561198033375706.png]
Цитирай
#32

Колеги, някой да има "вътрешна" информация дали не може да го очакваме и в други цветове? Аз досаждам постоянно на магазините, но нищо не мога да изкопча. Имам теория че телефона е толкова добре приет че не могат да насмогнат с производството и затова го няма в други цветове.

HTC One S /z520e/ Version 4.1.1. ----> Lg L Bello Black Titan ----> Huawei Nova Titanium Grey
Цитирай
#33

здравейте,купих си алкател идол 3 и искам да му сложа противоударен протектор но в магазина ми казаха че на алкатела неставало,разлепяли са се и така нататак,някой моге ли да ми каге дали е вярно
Цитирай
#34

Какъв е дисплея, че искаш да му слагаш такава екстра?

 
Цитирай
#35

здравейте,имам проблем с алкател идол 3,появи ми се една звезда до иконата за обвхвата,някой знае ли как се маха защото като се появи и телефона не звани.
Цитирай
#36

Шкриншот има ли?

 
Цитирай
#37

(2015-07-25, 18:44:40)radostina petrova написа:  здравейте,имам проблем с алкател идол 3,появи ми се една звезда до иконата за обвхвата,някой знае ли как се маха защото като се появи и телефона не звани.
На отключен екран натисни бутона за увеличаване на звука ще видиш три опции избери тази на която пише всичко.

Присъeдинете се в  Telegram: Contact @mibulgaria (☉.(☉.☉(☉ₒ☉)☉.☉).☉)
Цитирай
#38

за сега се оправи като му върнах фабричните настройки,но акo се появи пак ще пробвам и така.
Цитирай
#39

(2015-07-23, 17:09:08)radostina petrova написа:  здравейте,купих си алкател идол 3 и искам да му сложа противоударен протектор но в магазина ми казаха че на алкатела неставало,разлепяли са се и така нататак,някой моге ли да ми каге дали е вярно
Вземи си поръчай в  ebay 2,3 стъклени протектора(предполагам тук ако има такива ще са поне 3,4 пъти по-скъпи).Предполагам за такъв тип противоударен става дума.Няма причина да не може да се лепне протектора на екрана .Идеята на стъклените е да поемат удара и да се строшат,но екрана да остане невредим.После чистиш,слагаш друг и така.Е няма спасение от сериозен удар право в екрана.
Причина за разлепяне на протектор може да е само куцо сложен протектор,или гаден (груб) гръб на самия телефон.От тия силиконовите,дет ги има на всяка барака за по 2,3 лева.
Мойто бухалкателче (чистото айдълче) си го нося с гръбче(твърдо,не силиконово,което почти не закача предната страна на телефона) и протекторче и няма  грижи.

Xiaomi user
Цитирай
#40

Телефона е с Горила глас 3. За какво са ви стъкла, протектори и други?
Цитирай
#41

В някои случаи и това не помага. Например, ако го ползваш на плаж.

 
Цитирай
#42

И срещу чук също не помага. Ама и закаленото стъкло тогава не помага.
Цитирай
#43

Няма идиотоустойчив телефон, но все пак тоя горилаглас джам е недраскаем, не нечупим. Айде да не бъркаме понятията.
Изпускаш телефона както си ходиш и той пада с екрана надолу, и нещеш ли точно вурху камък. Ако си със стъклен протектор, ще се счупи, но ще предпази екрана. Ако си без протектор, екрана дали ще оцелее, или тая "горила"  ще стане на паяжина?
А ако си пазиш тела, нямаш нужда от нищо, но хората са ги направили тия неща да се ползват. На производителите на стъклени протектори мисля им е ясно кой телефон с какъв екран е.
Последно.... Малката версия е с 1,5 рам, не с 1 нали? Лично на мен 4,7 ми е идеален размер. 5 е задоволително(ако няма много "мъртво" разтояние от екрана до края на панела) , но 5.5 ми е много. Все пак е телефон, трябва да е удобен за работа за разговори. Всеки си има предпочитания, разбира се.

Xiaomi user
Цитирай
#44

Колеги, преди бях питал за издържливостта на батерията, но хората, които изказаха мнения, нямаха много впечатления, тъй като телефонът им беше нов.
Ако някой вече го използва повече време нека да сподели колко време му изкарва батерията и с какво натоварване?
Цитирай
#45

Колеги,моля драснете по 5 реда с мнения за въпросната 4.7" версия.

Xiaomi user
Цитирай
#46

От 3 дена съм с телефона (4,7"), като за сега съм много доволен. Батерията държи ден и половина на моето говорене и ръчкане. Звука стряска хората около мене като някой ми пише и го намалям почти до край за да не уведомявам целия квартал че са ми писали. Камерите и двете са много добри. Не съм го пробвал на тежки игри, но аз не ползвам телефоните за игри. От време на време позагрява малко, но само когато правя нещо по-продължително време. Общо взето за парите си, които дадох (230лв) телефона е в повече, от което съм очаквал.
Цитирай
#47

Въпрос - и двата слота ли поддържат 3g/4g или слот2 е резнат на 2g
Цитирай
#48

И мен ме интересува същото. 
Имам Alcatel IDOL X+, Alcatel IDOL 2Mini и двата имат 3G и на 2-те карти.
Цитирай
#49

Мен ме интересува 5.5 инчовата версия кога ще се появи в бг пазара и на каква цена ще се продава
Цитирай
#50

Има я в технополис. 579 лв.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)