Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

РЕПЛИКА Телефони - Как да ги познаем!
#1

Здравейте!
Не влизам много тук във вашия форум, но в последно време зачестиха въпросите на мои клиенти относно Оригинални и Реплика модели как да ги познаят.
Не ми остана много време да потърся дали вече има такава тема тук, но съм сигурен че ще е много полезна. 

Така ще ми е по-лесно да дам линка за да могат хората да имат представа какво купуват. А и вие ще имате повече посетители. Учуди ме факта, че много малко хора знаят за този форум, а той е несъмнено много полезен.

Няма да е лошо и да се направи един BlackList , по примера на други форуми, за да се предупредят хората за евентуални мошеници, продаващи "реплика" телефони за оригинални, за да знаят от кой и как да се предпазят.

Поздрави от Бургас !!!

skype:triPOD731
Цитирай
Аксесоари
#2

Интересна, защо темата не се развива от модераторите и хората, с големи познания за Андбоид?

Внимавам какво си пожелавам, защото може да ми се случи!!!
Цитирай
#3

@gospodinov81, как предлагаш темата да бъде развивана "...от модераторите и хората, с големи познания за Андбоид?" Дай насоки.Smile

 
Цитирай
#4

е като правиш тема за това как да познаем репликите кажи поне как да ги познаем! Smile
Цитирай
#5

Ами например оригинала никога не се продава със калъфи слюди връвчици капачета и всякакви такива в кутия. Често пренебрегват зарядните. Най често в гнездото на USB на зарядното вътре ще забележиш че е някак евтино направено. Остри ръбове криво ..надписите също. Телефона по имеи можеш да провериш дали е оригинален. Има различни сайтове където се проверява.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)