Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Водоустойчивост на XPERIA M4 Aqua, обсъждане и коментари.
#51

(2016-03-13, 13:22:07)Weiderr написа:  Според мен пропуска вода само когато се натисне копчето за снимане, защото до сега май всеки който се е оплакал, е снимал под вода.

Аз съм снимал под вода и до сега не съм имал никакви проблеми  Big Grin

Moto Z Play
Цитирай
Аксесоари
#52

В случая имаме подвеждащ маркетинг, като леко са си вързали гащите със предупреждението да не се потапя изцяло и прочие. Занимавам се малко от малко с екстремни спортове, та съм наясно с изискванията за ВОДОустойчивост и ВЛАГОустойчивост. Две коренно различни неща са. Тия сертификати за Аквата са мижи да те лажим. Няма проблем да се пипа с мокри ръце или да си работите с него под дъжда. Това ще го понесе. Но да го топкате - тц. Според най-обикновените стандарти за водоустойчивост 30 бара се равнява на 30м под вода и това е за ежедневна употреба. В случая 1м за 30мин звучи смешно, не смятате ли? Още повече, че ако го мърдате под вода, това създава динамично налягане Wink Темата е обширна, но ....
Цитирай
#53

Днеска го потопих и пропусна вода, в екрана има вода... В момента е 6 часа сутринта и чакам да изсъхне. Понеделник го нося на оператор да видя какво ще кажат и дали ще е възможно да го заменя с SONY Xperia XA, дано това да е възможно, щот от телефон вече ми писна... Само да кажа, че и преди ми е правил такива проблеми да пропуска, но чак да има вода в екрана не се случвало. Иначе телефонът си бачка, но ме притеснява това, би трябвало да имам правото да го сменя в този случай, нали?
Цитирай
#54

Те, ако заменяха телефони току така, всички щяха да търчат да ги сменят Smile

Изпратено от моят Redmi Note 3 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#55

Здравейте, случайно станах свидетел на следната случка в Теленор:
Клиент донесе удавен Айфон 6. И заяви, че иска новият- 7 като си доплати 600 лв. за него! Момата зад щанда гледаше утрепано а този я успокояваше, че и друг път го бил правил и е запознат с процедурата! Не ми е ясно тези 600 лева на каква база са изчислени но разбрах, че замяна е възможна.
Цитирай
#56

Дано да ми го сменят Big Grin
Цитирай
#57

(2016-11-20, 11:20:46)vladi_3 написа:  Здравейте, случайно станах свидетел на следната случка в Теленор:
Клиент донесе удавен Айфон 6. И заяви, че иска новият- 7 като си доплати 600 лв. за него! Момата зад щанда гледаше утрепано а този я успокояваше, че и друг път го бил правил и е запознат с процедурата! Не ми е ясно тези 600 лева на каква база са изчислени но разбрах, че замяна е възможна.

Няма база за сравнение, защото iPhone имат друга политика. Там не ремонтират, а директно подменят.
Sony си се ремонтират обаче.
Цитирай
#58

Смениха ми всичко от телефона с изключение на задния панел, екран, платка, лайсни- всичко чисто ново. На теленор съм и съм много доволен, въпреки добрите новини, proximity сензора не бачка, но това не е такъв проблем Smile А колкото до водоустойчивостта, мисля, че докато не го изпускаш няма да има проблеми.
Цитирай
#59

Ако ще се дави Сони-то хубаво е да не е изпускано. Чувал съм за колеги с доста проблеми около това. Аз самия съм го изпускал, макар и не от високо но вече не смея да пробвам гмеркане. На разни дъждове издържа, но това го правят и тия дето не могат да плуват...

Изпратено от моят E2303 с помощта на Tapatalk

 Sony Xperia M4 Aqua L2 Black Rules!!!  
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)