Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

проблем със скрит номер при набиране
#1

Имам следния проблем. Когато набера даден номер от контакти в момента в който ми се отговори, номера който съм набрал става "скрит" и след това така остава в регистъра
Цитирай
Аксесоари
#2

Предполагам си абонат на Виваком и телефонати е с Лолипоп, ако е така няма управия, сърди се на оранжавите, че не са си настроили мрежата както трябва.

★ ММ  &  iOS ★
Цитирай
#3

Същия телефон и същия проблем  Angry , тия нормални ли са един куп пари за "телефон" и накрая една елементарна телефонна функция да не е като хората . Казвате от мрежата ок ако е така защо не със всички контакти е така ? Даже един и същ номер веднъж го показва нормално следващия път го скрива ????????? Започвам да се разочаровам .
Цитирай
#4

Не си вързан постоянно за една и съща клетка. Някои клетки са настроени добре, други не. Затова и при някои проблема е постоянен, при други спорадичен при трети отсъства. Всичко идва от това, че дайлъра на Лолипоп използва обратна информация от клетката за да запише номера в лога, и когато клетката не върне инфо номера отива като неизвестен в записите.

★ ММ  &  iOS ★
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)