Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Meizu MX4 - проблем със звука.
#1

Проблемче със звука, чува се глухо, когато е на спикър няма проблем. Незнам дали е софтуерен проблема или говорителчето за ухото е сдало багажа
Цитирай
Аксесоари
#2

(2015-06-24, 22:05:21)flair написа:  Проблемче със звука, чува се глухо, когато е на спикър няма проблем. Незнам дали е софтуерен проблема или говорителчето за ухото е сдало багажа

Никой ли не се е сблъсквал с подобно нещо
Цитирай
#3

При мен е ОК, ако подозираш софтуерен бъг, то пиши с кой ром си.
Цитирай
#4

как мога да проверя дали е софтуерен проблем или хардуерен?
Цитирай
#5

@flair, като инсталираш по нова и ли по стара версия на flyme. Може първо да пробваш с възстановяване на заводски настройки-изтриват се потребителски данни.Като надявам преди това си пробвал с рестарт на телефона.
Цитирай
#6

Вчера ми се случи следното: Набирам номер и няма звук. Съответно като ми се обадят , мелодията си свири но като вдигна няма звук. Когато съм набрал или когато ми се обадят и чукна иконката на високоговорител чувам. Някакви идеи какво да правя ? Един приятел има телефона преди мен и ми каза , че му се е случило същото , но като го е рестартирал се е оправил.
Цитирай
#7

Вчера си ъпдейтнах тела до 5 версия и останах втрещен.Звукът от слушалката е отвратителен.Гъгне и се чува гадно.някой има ли същия проблем
Цитирай
#8

Не, всичко е перфектно. Не е в софтуера проблемът.
Цитирай
#9

Точно в софтуера е проблема.До вчера бях с 4.5.7 и се чуваше перфектно.Реших да сложа 5.1.8.0 а и положението е почти същото-няма я тази ясното и сила в микрофона както при 4.5.7.Май ще се връщам на нея и ще забравя за ъпдейти.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)