Оценете темата:
  • 9 гласа - средно 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ROM] [18.06.15] Blekota Note 4 Lite v4.6 [4.4.4] [STOCK] [STABLE] [TW] [AROMA]
#26

Здравейте , искам да попитам сложих ром-а , но нещо имам проблем с мобилната мрежа показва , че има връзка горе h-то , но като отворя гугъл плей или нещо друго не ми зарежда .. ?
Цитирай
Аксесоари
#27

Към кой оператор е СИМ картата, която е в телефона?

D_coffee
Цитирай
#28

(2015-08-13, 14:21:51)mitko1pr написа:  Към кой оператор е СИМ картата, която е в телефона?

Vivacom,колега
Цитирай
#29

Изпрати SMS с текст INET на номер 90009 и ще получиш необходимите настройките за мобилен интернет.
Или можеш да настроиш телефона ръчно - https://www.vivacom.bg/bg/residential/po...i-telefoni.

D_coffee
Цитирай
#30

Направих го , и пак не става.. дали защото преди това бях с др ром и кармел
Цитирай
#31

Въведи ръчно WAP настройките и ще тръгне,и при мен не става sms
Цитирай
#32

Здравейте !
Може ли малко помощ ? Много искам да си сложа този ром, но като го инсталирам телефона ми губи IMEI и не мога да го ползвам някой може ли да каже къде греша ? Между другото какъвто и ром да му сложа губи IMEI само като си върна стария 4.3 няква руска версия си работи нормално
Цитирай
#33

Очаква се ъпдейт ноте 5 колеги следете темата в хда дано рома е също толко добър колкото този Smile

⚠️ Warning ⚠️ Adicted Samsung User ⚠️ 
#INTHEGARAGE > Samsung S22 256gb > Samsung S21 Ultra 256gb > Samsung A71 128gb > Samsung Galaxy⌚️ 4 46mm 16 gb. ,,Samsung for eternity till the end of the world" 
Цитирай
#34

Излезе версия 5.0

Samsung Galaxy S III
Цитирай
#35

...Много съм доволен от към функционалност, скорост и батерия. С една единствена забележка : 
   
Не се случва всеки път, но все пак е доста по-често от колкото ми се иска Angry . Някой да има идея от какво може да е  ?

Samsung Galaxy S III Blekota Note 4 Lite v5.2 With 4.4.4 KitKat + Boeffla v7.9 / Avast! Free Antivirus / ASUS Transformer Pad (TF701T) 
Цитирай
#36

Изтрий кеша и данните на Нач. на TouchWiz. Трябва да знаеш обаче, че всички уиджети и икони на началния екран ще се изтрият.

D_coffee
Цитирай
#37

Ето го и новият ъпдейт колеги Smile за сега се държи една идея по-добре от v4.6 eто малко шотове Smile


Прикачени файлове Миниатюри
                   

⚠️ Warning ⚠️ Adicted Samsung User ⚠️ 
#INTHEGARAGE > Samsung S22 256gb > Samsung S21 Ultra 256gb > Samsung A71 128gb > Samsung Galaxy⌚️ 4 46mm 16 gb. ,,Samsung for eternity till the end of the world" 
Цитирай
#38

(2015-08-24, 15:21:42)nightwalker написа:  ...Много съм доволен от към функционалност, скорост и батерия. С една единствена забележка : 

Не се случва всеки път, но все пак е доста по-често от колкото ми се иска Angry . Някой да има идея от какво може да е  ?

Същия проблем рядко го прави но го прави.

Samsung Galaxy S III
Цитирай
#39

(2015-08-24, 15:27:55)mitko1pr написа:  Изтрий кеша и данните на Нач. на TouchWiz. Трябва да знаеш обаче, че всички уиджети и икони на началния екран ще се изтрият.

Благодаря, Митко. Но реших направо да пробвам версия 5.0 ...за сега хвърчи и няма забележки Storstark  Дори Antutu даде доста по-добри резултати. 
   
Предния път беше 22к , явно нещо съм бил оплескал по време на инсталацията  Angry

Samsung Galaxy S III Blekota Note 4 Lite v5.2 With 4.4.4 KitKat + Boeffla v7.9 / Avast! Free Antivirus / ASUS Transformer Pad (TF701T) 
Цитирай
#40

На някой да му е излизал проблем с камерата - съобщение "camera failed" ?
Цитирай
#41

Не колега префлашни го на ново и ще се оправи според мен от 2 месеца някъде го ползвам сега сложих и v5.0 няма никакви проблеми относно работата!!!

⚠️ Warning ⚠️ Adicted Samsung User ⚠️ 
#INTHEGARAGE > Samsung S22 256gb > Samsung S21 Ultra 256gb > Samsung A71 128gb > Samsung Galaxy⌚️ 4 46mm 16 gb. ,,Samsung for eternity till the end of the world" 
Цитирай
#42

В крайна сметка прежалих липсата на радио и от днес и аз съм в клуба на Блекотите. Малко зор видях с Boeffla-Kernel v7.6, защото след инсталирането му зависваше веднага след вкарването на пин кода на надписа Unlocking USIM card... Не знам как го оправих. Флашнах стоков кернел, после пак Boeffla. Правих фабречен ресет през рекавърито и накрая тръгна. Импортнах и дадения по-горе профил за кернела, пък да видим.
На пръв поглед съм доволен, въпреки че не обичам светлите теми ама ще се свиква ако телефона се държи добре.

SIEMENS C35i --> ME45 --> Sony Erocsson k800i (custom firmware, camera driver, elfpack) --> Samsung Galaxy S III GT-I9300, 32GB, Blue, M-tel, ROM Blekota Note 5 Lite v5.2.2, 4.4.4 KitKat + Boeffla-Kernel v7.9

Цитирай
#43

v5.0 - Aroma edition (Note 5 Editon)
- Added Note 5 apps icons
- Added Note 5 Wallpaper picker
- Added Note 5 Official wallpapers
- System more optimized, faster and smoother
- Temporarily removed Full screen caller (addon later)
- Removed side gaps in notification panel
- Removed Floating messages
- Some other system changes here and there

Новата версия може да се инсталира със и без full wipe. Аз не съм правил wipe от 3 4 версии насам и нямам проблем.

Download: V5.0 Note 5 Edition (885 MB, MEGA, AROMA)

LG G4 - H815 - 32GB
LG G2 - D802 - 16GB - Cloudy G2 2.2

Цитирай
#44

Здравейте,
и аз от няколко часа съм с пета версия и мисля, че засега телефонът е по-бърз в сравнение с 4.6, а и разглеждайки сайта на Boeffla видях, че има версия 7.7 и я качих. Накратко - всичко работи перфектно.

SAMSUNG GALAXY S3 Blekota Note 4 Lite v5.1 + Boeffla-Kernel v7.9

Цитирай
#45

(2015-08-31, 14:28:38)vvichev написа:  Здравейте,
и аз от няколко часа съм с пета версия и мисля, че засега телефонът е по-бърз в сравнение с 4.6, а и разглеждайки сайта на Boeffla видях, че има версия 7.7 и я качих. Накратко - всичко работи перфектно.

Мерси за информацията Smile Smile Smile

Вече и аз сьм с версия 7.7

Samsung Galaxy S III
Цитирай
#46

От близо седмица съм вече с версия 5 на този ром и смело мога да кажа, че телефона ми никога не се е държал толкова добре. Работи доста пъргаво, лаг почти никъде не забелязвам. Като изключим първите няколко дни (което е нормално след чиста инсталация) батерията се държи доста добре, като за батерия вече на 3 години и нещо. Никога досега не съм имал винаги около 170-200МБ свободна памет. Даже и радиото подкарах. Свикнах и със светлия интерфейс на Note 4. Единствено още не мога да свикна с различното сливане на различни акаунти за един и същ човек. Като цяло - перфектен ром. И другото, което ми харесва е, че девелопера blekota не спира да работи по рома и е доста отзивчив и активен.

SIEMENS C35i --> ME45 --> Sony Erocsson k800i (custom firmware, camera driver, elfpack) --> Samsung Galaxy S III GT-I9300, 32GB, Blue, M-tel, ROM Blekota Note 5 Lite v5.2.2, 4.4.4 KitKat + Boeffla-Kernel v7.9

Цитирай
#47

...Определено много стабилен ром. 
Разбрах от какво ми излиза съобщението "Undortunately, TouchWiz home has stopped.
горе-долу в 1/3 от случаите когато се опитам да отида на екрана с Widgeta на Алармата  Smile завиба TouchWiz-а
.png Alarm.png Размер: 427.52 KB  Сваляния: 49

Samsung Galaxy S III Blekota Note 4 Lite v5.2 With 4.4.4 KitKat + Boeffla v7.9 / Avast! Free Antivirus / ASUS Transformer Pad (TF701T) 
Цитирай
#48

Позволете ми един глупав въпрос. Ако инсталирам този custom ром после ще мога ли да върна някой стоков с odin ако искам?
Цитирай
#49

Да, ще можеш.

D_coffee
Цитирай
#50

Благодаря! Сега ще го пробвам тогава.
А какво значи "Ако телефона ви не стартира след инсталацията, флашнете си стоков кернел"?
Знам как да сложа стоков ром, но как се слага стоков кернел?

Хм. И още нещо: В рековери мода няма install zip???
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)