Оценете темата:
  • 9 гласа - средно 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ROM] [18.06.15] Blekota Note 4 Lite v4.6 [4.4.4] [STOCK] [STABLE] [TW] [AROMA]
#51

Не може да няма. Install Zip се намира под Reboot System Now.

D_coffee
Цитирай
Аксесоари
#52

(2015-09-07, 11:52:25)nightwalker написа:  ...Определено много стабилен ром. 
Разбрах от какво ми излиза съобщението "Undortunately, TouchWiz home has stopped.
горе-долу в 1/3 от случаите когато се опитам да отида на екрана с Widgeta на Алармата  Smile завиба To
От widgeta на алармата забива при скролинг. Като не е сложен всичко е перфектно. Smile Smile Smile

Samsung Galaxy S III
Цитирай
#53
Sad 

mitko1pr написа: написа:Не може да няма. Install Zip се намира под Reboot System Now.

Ааа, може-може:

[Изображение: recovery.jpg]
Цитирай
#54

Това е стоковото рековъри. За инсталиране на къстъм ром ти трябва къстъм рековъри. Трябва да си инсталираш PhilzTouch Recovery.

D_coffee
Цитирай
#55

Благодаря за помощта!
И последен въпрос: Ако искам да върна стандартния рековери по-късно ще мога ли?
Цитирай
#56

Да, като си върнеш стоковия ром ще ти се върне и стоковото рековъри.

D_coffee
Цитирай
#57

Два проблема след инсталацията:
- няма го мейл клиента (за сега сложих някакъв от маркета и се мъча да свикна с него)
-и втория който ми е по-неприятен: когато съм в камерата и искам да видя галерията със снимки ми дава грешка и ме изхвърля. Мога ли по някакъв начин да му дам да ги отваря с quickpic например или да търся друго приложение и за камерата?
Цитирай
#58

Аз пък тези проблеми ги нямам.Става десет дена горе долу съм с този ром и за сега нямам оплаквания.Нито забива нито дава някакви грешки.Слагай на ново.Пълно почистване на всичко и така.

Sony Ericsson Xperia X8 ---->LG Optimus 2X P990(android 2.3.4)---->samsung galaxy s2 I9100 (4.1.2)----> samsung galaxy S3--->Lg G3mini Android 6.0.---->>Nokia3 Android 7.1.1.....
Цитирай
#59

Благодаря за помощта. Дойде ми ОТА ъпдейт до следващата версия и този път при инсталацията четох по-внимателно. Има един момет в който трябва да се сложат малко чавки за да се инсталират всички приложения.

Edit: Страхотен Ром между другото. Все едно имам нов телефон.
Цитирай
#60

С Блекота 5.0 съм  , но вчера намерих и сложих това http://forum.xda-developers.com/galaxy-s...st61093419  и вече изцяло  ми стана нов телефона.
Цитирай
#61

Мерси за темата Smile Smile Smile

Инсталирах S6-V2 телефона се оптимизира и стана още по бърз.

Samsung Galaxy S III
Цитирай
#62

(2015-09-04, 12:33:58)Yuli_D написа:  От близо седмица съм вече с версия 5 на този ром и смело мога да кажа, че телефона ми никога не се е държал толкова добре. Работи доста пъргаво, лаг почти никъде не забелязвам. Като изключим първите няколко дни (което е нормално след чиста инсталация) батерията се държи доста добре, като за батерия вече на 3 години и нещо. Никога досега не съм имал винаги около 170-200МБ свободна памет. Даже и радиото подкарах. Свикнах и със светлия интерфейс на Note 4. Единствено още не мога да свикна с различното сливане на различни акаунти за един и същ човек. Като цяло - перфектен ром. И другото, което ми харесва е, че девелопера blekota не спира да работи по рома и е доста отзивчив и активен.

Как подкара радиото ?

Samsung Galaxy S Black 8GB - Stock GB 2.3.6 |  LG Google Nexus 5 16GB - Stock 6.0 | Iphone 5s Silver 16GB - Stock IOS  12.3| Xiaomi Pocophone F1 128GB - Stock| Xiaomi Pocophone F1 128GB - Stock | Xiaomi Redmi 9 Stock |
Цитирай
#63

Нищо особено. Дръпнах си Spirit2 версия 2015_04_14 от mobilism.org. Работи дори без слушалки. В темата за рома в XDA го има същото apk с преработен скин като оригиналното радио, но не ме кефи. Внимателно с радиото обаче - много рядко забива, а след това не могат да се провеждат разговори. Оправя се с рестарт.

SIEMENS C35i --> ME45 --> Sony Erocsson k800i (custom firmware, camera driver, elfpack) --> Samsung Galaxy S III GT-I9300, 32GB, Blue, M-tel, ROM Blekota Note 5 Lite v5.2.2, 4.4.4 KitKat + Boeffla-Kernel v7.9

Цитирай
#64

Може ли някакъв линк към файла за радиото? Нещо не можах да се ориентирам в mobilism.org, а темата в XDA е 600 страници
Цитирай
#65

За да не давам директен линк към "неофициални" приложения - отваря се http://forum.mobilism.org и в полето за търсене се търси Spirit2. Първия резултат е споменатото радио. Успех.

Допълнено: За моднатото apk на Spirit2 със скин като на Samsung радиото се говори в постове 5762, 5764 и 5895 от темата за рома в XDA. Иначе темата в XDA за самото радио е тук.

SIEMENS C35i --> ME45 --> Sony Erocsson k800i (custom firmware, camera driver, elfpack) --> Samsung Galaxy S III GT-I9300, 32GB, Blue, M-tel, ROM Blekota Note 5 Lite v5.2.2, 4.4.4 KitKat + Boeffla-Kernel v7.9

Цитирай
#66

Много благодаря!

М@мка му не става радиото. След като го пусна трябва да рестартирам телефона иначе когато говоря не ме чуват. Трябва да се търси друг Арр. Някакви препоръки? Всичко което намирам е през интернет.
Цитирай
#67

А как слагате live wallpaper?

Edit: Разбрах от темата в XDA. Ако някой се чуди същото като мен, има един .zip който се взима от оригиналната тема и се инсталира за live wallpapers support.
Цитирай
#68

Със слагането на този РОМ руутва ли се и телефона или трябва руут да се прави отделно?
Цитирай
#69

здравейте някой да има проблем с wifi то .Телефона намира мрежи иска парола но не се свързва само записва

HTC Desire 2.3.5 S-ON STOCK HBOOT ROM: Runnymede AIO V4.0.3 Special Edition
Цитирай
#70

Аз нямам такива проблеми

Samsung Galaxy S III
Цитирай
#71

[ROM][03.10.15][4.4.4][STOCK][STABLE][TW][AROMA] Blekota Note 4 Lite v5.1

v5.1 Aroma edition (Note 5 Editon) - (UPLOADING IN PROGRESS)
- Added S6 like Accuweater widget (Thanks to haikal14)
- Added Live wallpapers support to AROMA
- Added Floating messages to AROMA
- Added S6 like Lockscreen (Thanks Albe95 for PNGs)
- Fixed Toolbox
- Fixed popup window backgroung in Fullscreen Dialer
- Added Fullscreen Dialer to Aroma
- Added S Note to Aroma


[b]Новата версия може да се инсталира със и без full wipe. Аз не съм правил wipe от 3 4 версии насам и нямам проблем.[/b]

[b][b]Download: (NEW) V5.1 Note 5 Edition (930 MB, MEGA, AROMA)[/b][/b]

LG G4 - H815 - 32GB
LG G2 - D802 - 16GB - Cloudy G2 2.2

Цитирай
#72

Не знам дали всички следят темата за рома в XDA, но завчера един участник пусна своя конфиг за boeffla. От вчера го ползвам и лично за мен има по-голям ефект върху батерията от предишния, който ползвах пак постнат в темата и тук. Конфига се намира на тази страница от темата  и по-точно пост номер #6251.
Който е заинтересован може да го изпробва.

SIEMENS C35i --> ME45 --> Sony Erocsson k800i (custom firmware, camera driver, elfpack) --> Samsung Galaxy S III GT-I9300, 32GB, Blue, M-tel, ROM Blekota Note 5 Lite v5.2.2, 4.4.4 KitKat + Boeffla-Kernel v7.9

Цитирай
#73

Аз изпробвах и този който предлагаш и предишния за който говориш и се върнах на предишния. При мен не беше толкова голям ефекта върху батерията и затова го пренебрегнах.

LG G4 - H815 - 32GB
LG G2 - D802 - 16GB - Cloudy G2 2.2

Цитирай
#74

Би ли споделил как го инсталира?
Цитирай
#75

Какво се е случило със форума на XDA? Не мога да се ориентирам изобщо, как намирате темата за РОМ-а?

Xiaomi 11T (A1)
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)