Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Не е регистриран в мрежата...
#1

Здравейте,имам Samsung s 3,но се наложи да замине на сервиз,дъщеря ми изпуснала във вода.Не е гаранционен,най после казаха че бил готов и днес дъщеря ми си го е взела,но нямало батерия и не го е пуснала още в сервиза,сега се оказва че не може да се зареди и излиза надпис- не е регистриран в мрежата,сложихме друга карта,пак същото,работи само на wi-fi,но не може да се звъни и въобше нищо не става,рових по настройки но не се справям.Дали нещо не му е заредено,или не е донаправен вече идея си нямам.Моля ви за съвет...
Цитирай
Аксесоари
#2

Пробвай това:
Настройки -> Още мрежи -> Мобилни мрежи -> Мрежов режим -> Избираш GSM само -> Мрежови оператори -> Избираш мобилния оператор, към когото е СИМ картата в телефона -> Рестартираш телефона

D_coffee
Цитирай
#3

Не става,изписва ми избраната мрежа не е достъпна..
Цитирай
#4

Какъв IMEI ти дава, като въведеш *#06# в дайлъра?

D_coffee
Цитирай
#5

3531630549385***/01
Това ми изписва
Цитирай
#6

Пробвай от Мрежов режим да избереш WCDMA само, рестартираш и след рестарта повтаряш стъпките от #2 пост.

D_coffee
Цитирай
#7

Не става,горе в ляво ми седи едно триъгълниче с удивителна и пише-няма услуга избраната мрежа не е достъпна...Не мога да кача снимки за да ви покажа какво изписва...
Цитирай
#8

Колега поправих/скрих последните три цифри от идентичния регистрационен номер за да не се облагодетелства някой от него  Smile

Пробвай това >> https://www.androidbg.com/node/467

Тук като си въведеш IMEI номера който е от 15 цифри, първите 15 .... какъв телефон показва >> http://www.imei.info/

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#9

Радо,благодаря за скритите цифри...като въведа 15 цифри ми излиза същия тел,samsung s3...това отключване ми се вижда много сложно,и не съм сигурна че ще се справя,а и ако не успея после идея си нямам как да се върна в началното меню...най добре да го занеса пак в серзива и ако е заключен тела както вие предполагата от там ще могат за 10 мин да го оправят.ако има по лесен начин да се пробвам,защото все пак съм жена,не че се подценявам,но и все пак не съм чак толкова надобрела...благодаря ви за помоща...

Пробвах го,но не влиза въобще в менюто и като му дам ок ми изписва - не е регистриран в мрежата и до там... Bu
Цитирай
#10

Това не се ли оправяше също и с флаш на 3 файлов ром?

Phone: Samsung, Model: Galaxy S9, Color: Midnight Black, Storage: 64GB, Android: 8.0 Oreo
Цитирай
#11

Аз предполагам, че са ти сменили дънната платка на която е повредена папка EFS и се оправя само с пачнат модем и определен софтуер. Но, ако няма да можеш сама най-добре бегом Smile в сервиза. 

Ако ти откажат или по-точно се опитат да ти вземат още пари нямам нищо против с редица от дни и постове да се опитаме да ти го оправим Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#12

(2015-06-27, 22:03:33)6murdi написа:  Здравейте,имам Samsung s 3,но се наложи да замине на сервиз,дъщеря ми изпуснала във вода.Не е гаранционен,най после казаха че бил готов и днес дъщеря ми си го е взела,но нямало батерия и не го е пуснала още в сервиза,сега се оказва че не може да се зареди и излиза надпис- не е регистриран в мрежата,сложихме друга карта,пак същото,работи само на wi-fi,но не може да се звъни и въобше нищо не става,рових по настройки но не се справям.Дали нещо не му е заредено,или не е донаправен вече идея си нямам.Моля ви за съвет...
Здравейте, аз също имам samsung galaxy s3 и когато го изпуснах във вода той си работеше, но имаше проблем със звука. На вечерта го сложих в една купа с ориз и сутринта беше като чисто нов.

Здравейте, някой знае ли как се правят подводни снимки с НЕводоустоичив телефон.
Цитирай
#13

За снимане под вода ще ти трябва специален водоустойчив калъф.

D_coffee
Цитирай
#14

(2015-07-01, 14:04:55)vaninaovcharova написа:  Здравейте, аз също имам samsung galaxy s3 и когато го изпуснах във вода той си работеше, но имаше проблем със звука. На вечерта го сложих в една купа с ориз и сутринта беше като чисто нов.


Работи до време....в началото изглежда добре уж работи, но е само въпрос на време да започнат проблемите, ако не се занесе да се почисти Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#15

Ми вече 8 месеца си работи
Цитирай
#16

Не е бил мокрен както трябва за това работи, а и зависи от много неща. Радвай се Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#17

и аз имам същя проблем след като инсталирах андроид 4.3 на 4.1.....като набрах ми изписа не е регистриран в мрежата....върнах старата версич на андроид но проблема остава
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)