Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Зарядно за Кола Съвети?
#26

Повечето магазини вече имат и онлайн опция за покупки, при което срещу няколко лева (~5 лв. и нагоре), би могло да ти се достави закупеният продукт до офис на куриерска фирма или конкретен домашен / служебен адрес.
Провери в някой от магазините за зарядно както ти спомена колегата по-горе и за това което ти допадне, вероятно  ще видиш възможност и за подобна поръчка.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
Аксесоари
#27

(2015-09-11, 10:07:46)nasttii написа:  Мерси за помоща ,но дали може да ми дадете линк към бг сайтове?

За линка от Амазон мога да ти поръчам като посредник ТОЗИ САЙТ. Жената е от Пловдив и е изключително коректна. Поне 5-6 пъти съм поръчвал от нея и в момента също чакам една риза от СпортсДирект. Има имейл, фейсбук и скайп. Не и правя реклама, просто съм много доволен като клиент. Това са и актуалните условия за Амазон:
Цитат:Паунда в сайта е на твърд курс 3,00 лв. Всеки артикул е с конкретно зададени условия в обявата. Някои от артикулите са с безплатна доставка, а други имат доставка, която е до английският ни адрес. ВСИЧКИ поръчки независомо от това дали имат доставка до България или не се пускат до Англия. Доставката на всяка поръчка до България се изчислява на база теглото й. За всеки кг цената е 3,00 лв на кг, но не по-малко от 3,00 лв

ЗАПЛАЩАНЕТО ОТ САЙТА Е ПРЕДВАРИТЕЛНО ИЛИ С КАПАРО! Изключение правят единствено редовните клиенти
След това до желан адрес с Еконт за твоя сметка.

Xiaomi Redmi 9C NFC [Android 10]
Xiaomi Redmi 4 PRO/PRIME [Android 6.0 Marshmallow]

Huawei HONOR 3C H30-U10 WCDMA, EMUI 3.0 [KitKat 4.4.2]
MID7 Tablet, UBEROID v12.1, Year 2011,  Still working
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)