Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Meizu MX5 с официална премиера - 8-ядрен процесор в тънко метално тяло
#1

Линкове: ТУК и ТУК


Ех, че ми е красавец Smile))))))

Вие какво мислите колеги?

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
Аксесоари
#2

Няма слот за карта-памет, Amoled, слаба батерия за този размер - като за начало. Smile

 
Цитирай
#3

Като видя този единичен говорител и оттам нататък губя интерес Smile

1+1  Never Settle  IUNI OS "Знанията слагат отпечатък на характера."
Удари един лайк ако ти харесва [/url][url=https://www.facebook.com/PhotostakenbyAtanasPetrov]Photos taken by Atanas Petrov
Цитирай
#4

На мен лично слота не ми е проблем, особено ако имам версия над 16ГБ. А другото без да го видя като камера, дисплей или как се държи батерията, мога само да гадая. Но не мисля,че ще е по-зле от сегашната. Спор няма,че за мен лично не си заслужава ъпгрейд, но мой приятел който искаше Меизуто и не го намира никъде тук, сега разчита да гпуснат по-новия някъде. АКо го предлаагат пак Вива и Техното на добра цена си заслужава като за първи. Най ми допада металното тяло.  Покрай мен доста приятели чуха марката и за цената която съм го взел си заслужава определено, та се и зарибиха.... Smile)))))

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
#5

Добре изглежда ,но лошото е че както винаги ще пуснат първо 16гб версия евентуално 32гб доста по късно и така и няма да видим 64гб.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#6

Айде момци остаряхме в този раздел с едно поколение Big Grin

The luck is quality.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)