Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Не мога да свържа Xperia E4G с компютъра
#1

Здравейте.

Днес си взех Sony Xperia E4g и както очаквах още при включването му ми излезе актулиазация на софтуера обаче въпроса е там ,че немога да ги свържа какво ли не пробвах..моля за помощ невеж съм със на Сони телефоните.Уиндоуса на компютърa е XP
Цитирай
Аксесоари
#2

Виж да не е от драйверите да е проблема.

 
Цитирай
#3

@keyta123, в крайна сметка, имаш ли инсталирана програмата Pc Companion на компютъра?

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#4

Да последната версия на Pc Companion имам.И аз си мисля,че е от драйвърите по-принцип си мислих че като инсталираш програмата на сони би трябвало и драйвърите да инсталира.Някой може ли да даде линк с драйвъри и да пробвам пак ако не е нахално аз потърсих разбира се ,но само се натъквам на фалшиви сайтове.
Цитирай
#5

Аз не разбрах много...така че кажи пак.
Стартираш PC Companion, свързваш телефона с usb кабела към компютъра и PCC не ти дава, че има свързан телефон? Така ли?
Цитирай
#6

След като свържеш телефона с компютъра отвори дивайс мениджъра и виж дали не ти стои жълто някъде.Може да ти липсват adb драйвъри

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
Цитирай
#7

Телефона би трябвало да инсталира драйвъри автоматично, поне при мен беше така.
Цитирай
#8

Би трябвало, ама не би. Телефона никакви драйвери не инсталира. Всичко зависи от Windows-a и от PC Companion. Windows XP е най-куц в това отношение.
Пробвай да инсталираш и Windows Media Player 11. Той качва едни MTP драйвери, които също са нужни на телефона.
Цитирай
#9
Sad 

Благодаря за отзивите значи във телефона има опция "инсталирай софтуер на компютъра" , но пак нищо не става сега ще пробвам вариянта с Windows Media Player 11 и ще пиша пак.
П. С USB кабела е несериозно къс не знам дали има и 10см :/
П.С 2: Не стана.. и с Windows Media Player 11 дори не ми го засича телефона като MTP device на всичките usb портове пробвах рестартирвах и телефона и компютъра абсолютно никакъв ефект Huh
Цитирай
#10

Със Service Pack 3 ли ти е XP-то?
Проблема е явно в компютъра, но къде е точно....
Цитирай
#11

Да, SP3 е Уиндоуса абе шашава работа.. друго се чудя в момента има ли друг начин за ъпдейт на системата на сони? освен тоя с Pc Companion
Цитирай
#12

Сменяй уиндоуса

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
Цитирай
#13

слаб е.. иначе до сега 100 пъти да съм го сменилWink реших да изляза и да потърся компютърна зала и тук ми изкача един въпрос процедурата за ъпдейт колко време отнема и трябват ли някакви по-специални гимнастики или си го ъпдейтне автоматично?
Цитирай
#14

Около час ще свършиш с всичко. Колко е слаб този компютър какви са му характеристиките RAM, Хард диск , Процесор? Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#15

от онези легналите на dell с 1гб рам и някво старо процесорче.. мъка голяма, но в крайна сметка след 2 часа киснене в една компютърна зала си ъпдейтнах телефона. Благодаря на всички които се отзоваха.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)