Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

BlackBerry смартфон с Android
#26

Който ползва Swipe/Flow + предвиждане на думите + с една ръка, наистина ще оцени възможностите на софтуерните клавиатури.

Cognosce te ipsum!
Цитирай
Аксесоари
#27

По-скъпо е, не е, че няма файда.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#28

Пазарът отхвърли хардуерната клавиатура, иначе имаше доста модели на Моторола, НТС, Сони, че дори и Самсунг пуснаха някакво невероятно творение. Оказа се, че няма смисъл и производителите спряха да я правят. Да, освен това без нея е по - лесно и по - евтино.
Това блекбери, както и предишните ще струва минимум 1500 лева.
Ако съм прав, не си струва.

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#29

Ми то и S6 струва толкова, но няма хардуерна клавиатура, че и доста колеги ме навиваха, че цената била нормална. Значи и тази е нормална, че и по-оправдана.
Имаше си фенове на хардуерните клавиатури и има, аз съм един от тях. Не ги е отхвърлил пазара, а чистия интерес. По-скъпо е за проектиране и производство, а накрая, не можеш да надуеш безкрайно цената - с цел по-голяма печалба "чао" на клавиатурите.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#30

Айфон 6 струва повече, а предлага в пъти по - малко. Оправдана ли е цената му? Не. Най - продаваният телефон ли е? Да.
Забравяш маркетинга и потребителското овцеповедение.
Самсунг също станаха любима марка на кифлите.

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#31

Ами ако искам да пиша в Landscape mode? Явно ще има и софтуерна клавиатура.

hTC Desire 510
Цитирай
#32

Ми няма да дърпаш хардуерната и ще си пишеш със софтуерната. Толкова ли е сложно?

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай
#33

Ма си плащаш за хардуерна, нали?

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#34

Смятай..тоя въпрос е много смешен.
точно заради това има толкова голям избор на пазара. Телефони бол. Като пишеш повече със софтуерната си купуваш друг телефон. Не е трудно да се асимилира. 
А и не знам за какво плащане в повече става като още нито цена са оповестили нито нищо официално. Едва ли ще е по-скъп от прехвалените Галаксита така, че..

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай
#35

И на какво основание да е по - скъп? Щот на теб ти харесва марката? Ама не останаха много, като теб, затова и тази марка си заминава.
Помни ми думата, този телефон ще е малоумно скъп, както всички предишни.
Да не говорим, че не предлага нищо особено в сравнение с другите флагмани.
Телефонът ще се продава ако е 600 лева. Тогава има смисъл.

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#36

Данчо, моля те. Имаш идея от сглобка на телефони, следователно знаеш, че беритата са супер солидни. Страхотна сглобка и много устойчиви телефони. Това би ме привлякло към тях.
И отделно, какво ги прави по-различни от другите, които искат 1200 лева за телефон? Хардуера ще е на нивото на другите, защо трябва да е по-евтин? Просто ще ми предложат нещо, което никой друг не ми предлага.

Choosing...
Цитирай
#37

Съгласен съм със Sloona. Телефоните на BlackBerry винаги са били проектирани и изработвани с голямо внимание към най-дребния детайл. Много от останалите производители изобщо не ги доближават като качество на материалите и сглобка. При положение, че телефона ще бъде с Андроид, не виждам защо хардуера трябва да е по-евтин от телефоните на Samsung например. Ако използват собствената си ОС - да, тогава трябва да са по-евтини заради по-ниското търсене на НЕ Андроид устройства.

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#38

Трябва да са по - евтини защото в момента на пазара на телефони блекбери са по - назад и от джиау и доджии.
Знаете, че се плаща много пари за марка. В случая, марката не играе. Само на спомени трудно се продава.
Имал съм вземане даване с берита и не бяха нито умно направени, нито солифни

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#39

На Самсунг цените са неоправдано високи и е добре да не гонят тези цени.
По-скоро да гледат да са около цените на другите флагмани, че иначе не виждам как ще успеят да си продават устройството.
Цитирай
#40

Бе щом ги пускат на тия цени, значи се продават.. Пък и с договор, а особено в чужбина, са доста приятни. Сега, ако набиеш 1.5к директно в телефон си е бая, ама...

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
Цитирай
#41

(2015-09-02, 10:09:19)jorrddan написа:  И на какво основание да е по - скъп? Щот на теб ти харесва марката? Ама не останаха много, като теб, затова и тази марка си заминава.
Помни ми думата,  този телефон ще е малоумно скъп, както всички предишни.
Да не говорим, че не предлага нищо особено в сравнение с другите флагмани.
Телефонът ще се продава ако е 600 лева. Тогава има смисъл.

Не говоря за марка. Обсъждам странния ти коментар:
Цитат:Ма си плащаш за хардуерна, нали?
Според теб човек дал 2 бона за това блекбери с хардуерна клавиатура е будала а друг който е дал същите пари за С6 който няма хардуерна клавиатура не е, така ли? 
Странна логика.

Иначе за мен повече от 500лв за телефон за пари на вятъра.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай
#42

За такова устройство се иска сериозна иновация... например някакви сензори по хардуерната клавиатура, чрез които може да активираш Swipe.
Сега с тези големи екрани вече е удобно да се пише на софтуерна клавиатура, а със Swipe пиша в пъти по-бързо, а и правописа не се бърка.
Все още не сме видели как са решили да функционира хардуерната клавиатура, за да се пише по-бързо, но ако си е по стария метод .. буква по буква са няколко години назад с материала. Освен това тази механика при слайдера колко ще издържи .. пак си е проблем.
Цитирай
#43
Photo 

(2015-09-01, 20:39:58)Dinamit написа:  Ами ако искам да пиша в Landscape mode? Явно ще има и софтуерна клавиатура.

Е това са го мислили и преди и ... го измислиха 

[Изображение: 528607.blackberry-passport.jpg]

Да не се чудиш портрет или лендскейп.
Цитирай
#44

Или просто ще е както винаги е било - по дефолт се отваря софтуерната, пък ако отвориш хардуерната си се затваря софтуерната..

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
Цитирай
#45

E, разбира се, че ще е така. То ако не е така ще е супер резил.
Цитирай
#46

Сякаш на този свят има хора, заврели глава в собствения си... Мироглед.
Идеята е, че хардуерната клавиатура струва пари. Ако си купиш телефона без да я ползваш е все едно да си купиш прахосмукачка с перяща функция и да не можеш да я ползваш.
За да продават боклуци на високи цени, Самсунг (примерно) хвърлят милиарди за маркетинг и реклама. Потребителите очакват по телевизията да им кажат какво да си купят.

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#47

Да, ама аз очаквам тези милиарди да ги хвърлят в R&D и чак тогава ще си помисля дали си заслужават тези 700-800$. Дотогава - Motorola/Lenovo, Huawei, Nexus (надявам се) за половината на тази сума.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#48

@bobyn е то предния нексус струваше колкото с6 ако не се лъжа?
и беше произведен от Моторола и се оказа пълен провал май......

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай
#49

Имах предвид сега очакваните/излизащи модели на изброените марки, включително двата нексуса и за тях се надявам да се включат в тази ценова категория. За шестицата нексус е ясно, че беше провал.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#50

  • What will it cost? Possibly around £529 / $599 / AU$680

  • Това са прогнозните цени за различните региони !
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)