Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

BlackBerry смартфон с Android
#51

Пак същото, с Една дума

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
Аксесоари
#52

Blackberry Venice засечен на филмовия фестивал в Торонто ! Smile



http://www.androidheadlines.com/2015/09/...ublic.html
Цитирай
#53

Дано да влязат пак в играта. Винаги съм им бил много голям фен. От трите техни телефона, които съм имал съм останал със страхотно впечатление. Качеството е на много високо ниво. Дано да се поизправят малко след преминаването им към андроид, въпреки че аз не мога да си представя blackberry без blackberry os... Малко му се губи чара така ама...

Samsung S 24 Ultra 256GB. Titanium Grey
Цитирай
#54

Защо пък да не струва £500+ ? С какво е по-лош от "флагманите" на останалите ?

http://www.androidheadlines.com/2015/09/...nline.html
Цитирай
#55

И на мен ми е интересно същото. Защо трябва да е много по-евтин?

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#56

За да привлече купувачи. Блекбери е на ръба на фалита, но решава да се конкурира с Епъл или Самсунг. Как? Като вдигне цените над техните ли. Нокиа бяха по - силни и подобна политика (не само ценова) им съсипа компанийката.
Никой не иска да купи блекбери, затова ще го излющим на цена по - висока от тази на другите флагмани, разчитайки, че някой ни помни мейл клиента отпреди 10 години.
За да вкараш продукта си в категорията стоки на Джифън, трябва малко повече от увереност.

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#57

Не е точно така, защото ако искаш да спечелиш част от свикналите да дават луди кинти епъл юзъри, едва ли ще стане с пръчка за 200 долара.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#58

"свикналите да дават луди кинти епъл юзъри" са обект на много корпоративни апетити. За момента виждаме, че колкото повече разни компании се опитват да копират Apple, толкова повече печелят самите Apple. Факт. Пък някой да си мисли, че само с едно устройство, пък било и то скъпо, ще изтласка конкуренцията, си е направо наивно. Отдавна става въпрос не само за телефон и приложения, а и за услуги.

На въпросния телефон само хардуерната клавиатура му е предимството. За хора, които имат някакви носталгични наклонности към нея. И евентуално някой и друг стар фен на бранда. Толкоз.

Cognosce te ipsum!
Цитирай
#59

Блекбери са като Сони, само за ценители Smile
Цитирай
#60

Никой не е казал, че ще е едно устройство. Но само едно може да бъде първо и е много по-логично да е висок клас, за да покаже най-пълно възможностите на Блекбери.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#61

Независимо дали има 3 или 4 гб рам или най-най новия процесор, цената е фактора, който играе най-голяма роля. Пуснете го под 400$(350-380), направете го качествен,сток андроид и ще се върнат в играта
Цитирай
#62

Виж продажбите на епъл и пак си помисли.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#63

Епъл не може да се сравнява с която и да е компания. Без значение какъв продукт предлагат те вече са изградили някакъв имидж, репутация на Premium Products които предлагат и за някой дори е равно на престиж да имат ябълка на гърба им. Тука говорим за маркетинг за милиарди долари и изградено име. Както и да се мъчат компаниите да продават на цените на Епъл само Епъл ще успяват да продават. Тази ниша е запълнена от тях.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#64

(2015-09-17, 14:11:55)GH0STFACE написа:  Блекбери са като Сони, само за ценители Smile

Звучи като да са бутикови марки, а в действителност и двете са на ръба на фалита, едната повече.

Cognosce te ipsum!
Цитирай
#65

Sony,нали ?  Big Grin
Цитирай
#66

Хаха, аз съм съгласен още много дълги години фалираща компания да ми произвежда едни от най-качествените телефони на пазара. Пък те нека са си пред фалит колкото искат.

И да, може да се каже, че сред масовите производители това са бутиците. А пазарната икономика не изключва и бутици да има пред фалит...нали така!?
Цитирай
#67

Казаното от мен за Sony е без всякакви лоши чувства. Мобилното подразделение носи загуби и те търсят начини как да го разкарат. Така че "дълги години" е много условно казано. А и за всички потребители е по-добре пазарът да не се окрупнява, а да има повече играчи.

Cognosce te ipsum!
Цитирай
#68

Чакай, чакай, това е тема за Блекбери. Обаче си назад с инфото, "да го разкарат" беше спекулация. Сони заявиха официално, че мобилното подразделение е техен приоритет и дори на загуба те ще го развиват!

А Блекбери, е, тях ще ги видим как ще им потръгне с Венис.
Цитирай
#69

Чакай,чакай..... Smile  Не залагай,че ще наливат пари до безкрай в нещо,което им носи огромни загуби......Само за първото тримесечие на финансовата 2015г,загубите на мобилното подразделение са в размер на USD 184 млн..... Smile
Разликата между Blackberry и Sony изобщо не е голяма.... Smile
Цитирай
#70

Ако това се случи с Бери или Сони, ще е много лошо за потребителите. Ще бъдат лишени и принудени да използват нещо, което не е достатъчно добро за тях.

Но аз до сега не съм видял някой да се е отказал от мобилния пазар.

Така че, хейтвайте, иначе няма да можете да спите довечера. Smile
Цитирай
#71

Бери са изключителни качествени и надеждни апарати. Дано не изчезнат като Нокиа, които също бяха такива. Както и HTC и СОНИ. Наистина ще бъде само във вреда на потребителите. Колкото по-голям избор от ДОБРИ устройства, толкова по-добре за нас.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#72

Понеже тази дискусия си е почти спам, няма да влизам в допълнителна полемика и само ще отговоря кратко на по-горният пост. Панасоник, Сименс, Саджем и още и още...

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
Цитирай
#73

Има много добри не толкова оценени устройства на пазара от потребителите. Там е проблема на пазара. Много грешно хората са изградили стереотипи че всичко различно от Епъл и Самсунг е кофти. И не говоря за България въобще. Където се намирам хората като ми видят Сонито питат какъв телефон имам че не им е ясно. Питат това Самсунг ли е защото не прилича на IPhone. Не че не знаят за съществуването на други марки, просто не ги разпознават. Това се казва изградено име и много маркетинг. Дано на бери да му провърви с Андроид защото с тяхната си OS вече си имаха изградено име като непробиваема система. Сега трябва да убедят хората защо са на андроид първо.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#74

Аз се питам защо просто не се договориха с Google да вградят техните услуги в тяхната ОС?Като че ли щеше да е по-добре..
Цитирай
#75

Никой не говори за качество. А за бройки. А и техническото им подразделение наистина е на голям + но мобилното е на - Wink В това няма.никакво значение стига да продължават да поддържат нивото на работата си.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)