Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

BlackBerry смартфон с Android
#76

Вече наистина ще "завалят" бананове, ако някой продължи извън темата или не спазва добрия тон.
Цитирай
Аксесоари
#77

(2015-09-18, 12:06:06)ddqnov написа:  Ако това се случи с Бери или Сони, ще е много лошо за потребителите. Ще бъдат лишени и принудени да използват нещо, което не е достатъчно добро за тях.

Но аз до сега не съм видял някой да се е отказал от мобилния пазар.

Така че, хейтвайте, иначе няма да можете да спите довечера. Smile

Понеже само Бери и Сони са достатъчно добри . Buga

Комедията е пълна.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#78

Това май е първото видео,което се появява.....  Smile

http://www.androidauthority.com/blackber...eo-643113/

Никак не изглежда зле телефончето,но цената е ....... Huh Според базата данни на Zauba,единичната цена на устройството е USD 997.
Цитирай
#79

Много ми харесва.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#80

^^ На кой не му харесва, наистина изглежда много добре. Те винаги се стараят от Black Berry Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#81

Тоя пиниз с гестури върху бутоните е много добър. Гот е да можеш да ползваш тактилна част, която не е върху екрана, понякога е много удобно да не скриваш част от екрана с пръст. Освен това обичам хардуерни клавиатури.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#82

Телефона не е по моя вкус, но си личи, че хората са се постарали.
Цитирай
#83

BlackBerry Venice ще се казва официално BlackBerry Priv
http://www.engadget.com/2015/09/25/black...confirmed/
Цитирай
#84

По-отвратително име на модел не съм чувал, честно.

Choosing...
Цитирай
#85

Здравеите извинявам се аз малко късно се включвам в дискусията.Аз съм бери фен.Понеже прочетох по нагоре в коментарите изказвания че компанията ще фалира.Няма такова нещо(това са слухове) Blackberry като компания се развива и ръководи много добре.Blackberry Passport е награден с много награди за качество през 2014-2015 година.Колкото до blackberry priv мисля че този телефон е голяма грешка за blackberry.Бери феновете по цял свят не го искат и няма да си го купят.BB10 ос има голямо бъдеще и работи повече от перфектно.На тема сигурност бери са номер едно и точно това е слабата страна на blackberry priv.

Huawei P9.Huawei P smart 2021
Цитирай
#86

Със сигурност Priv ще се продава много по-добре от другите къпини. Едва ли има значение за компанията кой точно ще ги купува, дали кор феновете или нови потребители.
Цитирай
#87

Съмнявам се.Мисля че телефона ще е просто експеримент.Blackberry определено в България не се продава.Но по света далеч не е така.Имам приятели фенове на blackberry от цял свят.Дори в Виетнам има огромна организация за фенове на бери.Телефона ще ше да е перфектен но с бб10.Пробаите бери с бб10 и ще се убедите че съм прав.Blackberry се превръщат в софтуерна компания за сигурност.BB10 има уникални неща като blend,hub,BBM които е социялна мрежа от ново поколение-не е просто месенджер и пак повтарям сигурност.А това за клиенти на Blackberry като огромни корпорации и правителства е основен фактор за избор на мобилно устроиство
С уважение
Георги Стефанов
Blackberry Exclusive UK

А ето и какво казват бери феновете за модела на Джон Чен(главен изпълнителен директор на Blackberry)
https://www.thunderclap.it/projects/3214...?locale=en

Huawei P9.Huawei P smart 2021
Цитирай
#88

Еми бери не искат да правят телефон за техните 8 фена по света. Искат да хванат многомилионния пазар.
И в България и по света не се продават добре. Фенове винаги има, но не е това въпроса. Трябва да минат на печелившата страна.
Съмнявам се, че дори с този телефон ще успеят, но знаеш ли.
Мен ме кефят.

Choosing...
Цитирай
#89

Не знам от къде ги четете тези данни за слабите продажби на blackberry.Има много слухове по адрес на blackberry(но това са просто слухове)Blackberry като компания се развива много добре.Постояно се печелят награди от престижни международни изложения за техника и софтуер.Това е истината.Blackberry Passport е много успешен телефон.Сред флагманите на другите компании няма телефон които да му е конкуренция в момента.Но просто масово хората предпочитат андроид и ios смартфони.Момчета и аз бях фен на андроид докато не ми попадна Blackberry в ръцете.Разликата между ос10 на бб и андроид е огромна.При нас има само и единствено лаг на портнати приложения от андроид маркетите.Ако не се ползват андроид апс всичко работи страхотно.Blackberry Priv ще има най малко 4 версии има слухове че едната ще е с две ос бб10 и Андроид.И човек ще може да избира коя да ползва.В момента бери работят по два нови модела с bb10 oс.Февруари месец се очаква и ъпдеит до 10.3.3**** ос в които силно се надявам да има най накрая и българско меню

Huawei P9.Huawei P smart 2021
Цитирай
#90

Първо, тази тема е за Андроид телефона на BlackBerry.

По принцип, доколкото четох, дори с Андроид, Priv отново ще има повишено ниво на сигурност. Така че феновете няма какво да се оплакват, че няма да имат същата сигурност. Те са го измислили явно, а дано е и както трябва.
Цитирай
#91

(2015-10-09, 12:59:27)BBM Admin написа:  Не знам от къде ги четете тези данни за слабите продажби на blackberry.

http://www.theverge.com/2015/10/8/948195...ion-phones
Цитат:... BlackBerry sold just 800,000 phones...

Иначе и аз харесвам устройствата на BlackBerry, а напоследък колкото повече новини чета за Priv, все повече ми харесва. Smile

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#92

(2015-10-09, 12:59:27)BBM Admin написа:  Не знам от къде ги четете тези данни за слабите продажби на blackberry.Има много слухове по адрес на blackberry(но това са просто слухове)Blackberry като компания се развива много добре.Постояно се печелят награди от престижни международни изложения за техника и софтуер.Това е истината.Blackberry Passport е много успешен телефон.Сред флагманите на другите компании няма телефон които да му е конкуренция в момента....

[Изображение: brainwashing.jpg]

... ако ме разбираш правилно.

А истината е : BlackBerry OS - 0,3% market share .

Колкото по - бързо се ориентират към Андроид, толкова по - добре за тях. Хардуерът отдавна е на високо ниво и чистия Андроид, върви идеално, така че да се включват.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#93

Здравеите по горните коментари са излишни.Аз не отричам че андроид телефоните имат по големи продажби.Но момчета дори феисбука е бъгав за андроид и така са много от приложенията за андроид ос-факт.Не ме разбираите погрешно-колкото по добри телефони правят производителите толкова по добре за нас като потребители.Аз нямам нищо против андроид ос.Blackberry Priv изглежда много добре като дизайн и технически харектеристики.Колкото до цената му за съжаление ще бъде висока...


Прикачени файлове
.jpg uploadfromtaptalk1444416632925.jpg Размер: 31.44 KB  Сваляния: 97
.jpg uploadfromtaptalk1444416652204.jpg Размер: 25.97 KB  Сваляния: 100

Huawei P9.Huawei P smart 2021
Цитирай
#94

(2015-10-09, 20:51:48)BBM Admin написа:  Но момчета дори феисбука е бъгав за андроид
 От тук:
Цитат:I cannot use FB on my BB as efficiently anymore - there must be a reason why you guys can't get this together and I'm sure it involves finances - you will lose even more (BB users) if it's not fixed

Цитат:Very poor on Z10. I've been a BlackBerry customer for over 6 years and this is without doubt the worst app. I like many others are moving away from Blackberry and onto either an android phone or worse apple. Buck up your ideas or continue to lose customers hand over fist.

Приложението дори не е писано от Facebook. Visslar

Cognosce te ipsum!
Цитирай
#95

BBM Admin, разбираемо е да се чувстваш длъжен, да защитиш на всяка цена марката, но мисля че си се объркал малко. С толкова много факти ти отговориха, а ти продължаваш да опорочаваш темата. Няма да допусна да се превърне в тема ОС вс ОС. Още повече с ББ, при положение, че още преди години започнахте да поддържате нашите апк-та, пък макар и бъгави.
Темата е за друго. Твоето е малко или много офф-топик, а това е против правилата ни, както и ника ти. Ако искаш по някакъв начин да си част от нашето АНДРОИД общество, прочети правилата и се свържи с някой от екипа.
Цитирай
#96

Слънце !!!!
Тук май ще олекна с £ 579.99....... Smile 

[Изображение: 8410788X.png]
Цитирай
#97

Нямаше ли кой друг да направи презентацията ? Smile  

Цитирай
#98

Готино видео, щях да падна от стола...
Цитирай
#99

Това ми харесва повече. Ако направят един без клавиатура, може и да се хвърля на един, че обичам изчекнати апаратчета
BlackBerry вече е готова да започне да приема поръчки за смартфона си Priv, който ще е първото устройство на канадците с Android. Смартфонът вече може да се поръча в Щатите с начало на доставките на 6 ноември, а цената му е точно 699 долара , което е повече от стойността на актуалните топ модели с платформата на Google. От друга страна става дума за смартфон с подвижна хардуерна клавиатура, който предлага характеристики като извит 5.4” Quad HD дисплей, чипсет Snapdragon 808, 32GB вградена памет, 3GB RAM, 18МР камера с оптична стабилизация, която е сертифицирана от Schneider-Kreuznach и батерия с капацитет 3410 mAh, която би трябвало да стигне за над 22 часа на автономна работа при смесена употреба. Устройството предлага и познати характеристики като BlackBerry Hub и подобрена сигурност на данните на потребителите, каквато очакваме от продуктите на BlackBerry. - See more at: http://www.mobilebulgaria.com/news/36046...HAA5h.dpuf

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай

Има много добри данни ама е дори по-скъп и от iPhone. В щатите дори мога да си купя за $499 отключен S6 Edge. Дано да по жънат успех.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)