Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Сервиз / Специалист във Варна
#1

Момци, от известно време мойто китайче почна да прави номера. Bu

По-точно откак дръпнах и инсталирах последния ROM VBEUI_V2.0_1516_7.421.1_ST_K910
Държи се що-годе нормално, работи относително сносно, но когато рестартирам зарежда до логото LENOVO for those who do и увисва... Angry
Влизам в инженерното меню -> factory settings -> пак преинсталиране -> махане на китайските приложения -> инсталиране на Gapps, приложения и прочее... досада колкото си искаш... и така до следващия рестарт... няколко пъти успях да го излъжа, рестартирам няколко пъти и успява да "запали", но днес и това не можах да направя.

Писна ми на... таковата... Grater  Visslar Kapitulation
Не съм чак толкова навътре, че да се мъча сам да си решавам проблема и търся помощ (срещу съответното заплащане, разбира се). Но много моля да е наистина читав сервиз или специалист, че съм ял попарата на разни самозвани майстори.
Благодаря предварително!
Цитирай
Аксесоари
#2

Пробвай при включване на телефона,след като забие на логото някой да те набере и виж дали ще зареди ланчъра.

Lenovo Vibe Z2 Pro
Цитирай
#3

Смяна на ром с Flash Tool пробва ли?
От Варна съм, мога да помогна. Пиши на лични
Цитирай
#4

Братушките съветват да се мине през еднофайлов sdfuse и след това да се ъпне до VibeUI 2.0 . Препоръчва се 1501 като по-безпроблемна спряма 1516... За тези операции не ти трябва да си гуру за да се справиш.
Цитирай
#5

Проблема е в това,че телефона сте рестартира с включен gps.Ако преди рестартиране или изключване,се изключи и gps-а този проблем го няма.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)