Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари LG- G4
#26

Този от MobilePoint е оригинален черен на LG. Ползвам го с оригиналния LG G4 CFR-100 Quick Circle Wireless Charging case, работи перфектно.

Galaxy S24 Ultra & Galaxy Watch 6 Classic 47mm
Цитирай
Аксесоари
#27

Тези ли ползваш http://mobilepoint.bg/doking-stations/11...results=16 http://mobilepoint.bg/cases/1175-lg-g4-c...rging.html

Ще взема стойката да пробвам с моята платка че искам да съм си с кожения капак...

Sony Ericsson Xperia Arc LT15i, Samsung Galaxy S III,Samsung Galaxy S  IV , LG G3,LG G4
Цитирай
#28

Точно тази е.

Galaxy S24 Ultra & Galaxy Watch 6 Classic 47mm
Цитирай
#29

(2015-08-02, 20:03:32)exwe написа:  Има само NFC аз си купих друга комбинирана платка NFC + WIRELESS CHARGING. Имам два  WIRELESS CHARGING
Белия зарежда но после много бързо пада батерията а черния когато зареди няколко процента например 5 и изключва показва че телефона е зареден,затова исках някое оригинална на лг някой ако пробвал на Г4 да сподели...

От къде купи лепенката?
Цитирай
#30

Ето я в момента нямат в наличност струва 30 евро но бяха я пуснали за 15...Но не ти я препоръчвам защо то навдига капака там при копчето за намаляване дига го с два три милиметра и малко става кофти после ще пусна една снимка че сега не  съм с него,,,,

Sony Ericsson Xperia Arc LT15i, Samsung Galaxy S III,Samsung Galaxy S  IV , LG G3,LG G4
Цитирай
#31

Махна ли старата NFC от капака преди да поставиш тази?

Galaxy S24 Ultra & Galaxy Watch 6 Classic 47mm
Цитирай
#32

Ето как изглежда без лепенката СНИМКА 1 СНИМКА 2 СНИМКА 3 ето и снимка с лепенката СНИМКА 1 СНИМКА 2 СНИМКА 3 СНИМКА 4 лако е дебеличка...

Оригиналния NFC го махнах СНИМКА 1 СНИМКА 2

Ето и клип  как  се поставя лепенката

Поръчах и този калъф  СНИМКА 1 СНИМКА 2 СНИМКА 3 СНИМКА 4 СНИМКА 5

Купих си и два стъклени протектора...Първия СНИМКА 1 СНИМКА 2 при него имах проблем закрива сензора и когато звъна на някой дисплея седи изключен...Втория е изрязан повече и за сега няма проблеми СНИМКА 1 СНИМКА 2

Това е засега   Smile
 
Steve 



Steve 
Steve 

Sony Ericsson Xperia Arc LT15i, Samsung Galaxy S III,Samsung Galaxy S  IV , LG G3,LG G4
Цитирай
#33

Аз си поръчах стъклен скрийн протектор Krusell Nybro Glass Protector от Е-лектронния МАГ-азин. Водил се един от най-добрите. пък и 40 лева. Аз съм на принципа "евтиното излиза по-скъпо".

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай
#34

Аааа не мога аз така да дам пари за дефектна стока Big Grin
Бе ще рискувам де. Smile
Дайте линк за тия закалени стъкла. Лесно ли се свалят, могат ли повторно да се ползват? Досега все обикновени протектори съм ползвал.
Цитирай
#35

Aз си взех от този търговец, мисля че възможно най-евтиното, но достатъчно качествено.
http://www.ebay.co.uk/itm/LG-G4-H815-Tem...SwrklVcDtv

Важното е да гледаш да е 2.5D, което ще рече че са му заоблени ръбовете. Иначе се закачат и се навдига/отлепя

Да, лесно се слага, но не можеш да го ползваш повторно, след като е минало време - има прозрачен силикон.
Можеш да го вдигнеш няколко пъти веднага пъти след поставянето, ако е накриво да го наместиш, но задължително не трябва да го пипаш отдолу, щото ще остане отпечатък.
За целта лепя 2 лепенки в двата противоположни края на протектора и го държа за тях, точно за да не го пипна, а и така се контролира залепянето по-добре.
Цитирай
#36

(2015-10-30, 16:00:51)rumo написа:  Aз си взех от този търговец, мисля че възможно най-евтиното, но достатъчно качествено.
http://www.ebay.co.uk/itm/LG-G4-H815-Tem...SwrklVcDtv

Важното е да гледаш да е 2.5D, което ще рече че са му заоблени ръбовете. Иначе се закачат и се навдига/отлепя

Да, лесно се слага, но не можеш да го ползваш повторно, след като е минало време - има прозрачен силикон.
Можеш да го вдигнеш няколко пъти веднага пъти след поставянето, ако е накриво да го наместиш, но задължително не трябва да го пипаш отдолу, щото ще остане отпечатък.
За целта лепя 2 лепенки в двата противоположни края на протектора и го държа за тях, точно за да не го пипна, а и така се контролира залепянето по-добре.

И колко излиза защитното стъкло от ebay.uk заедно с доставката му до България?
Цитирай
#37

1,55£ стъкло +1,85£ доставка до бг- дойде мисля за седмица
Пс някъде в олх имаше по 10-на лв подобни, на който не му се чака
Цитирай
#38

При условие че и в OLX има 2.5D стъкла за по 6-7лв. не мога да разбера защо са ви тези гимнастики..? Visslar

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай
#39

И доставката им е още колко излиза?

 
Цитирай
#40

Аз което видях в olx.bg не беше за 6,7 лв., а за 15 лв. :http://olx.bg/ad/stakleni-protektori-tempered-glass-screen-protector-ID4NbXQ.html
Цитирай
#41

На моя му сложих вчера матов протектор, който се оказа, че пречи на предната камера да снима, снимките бяха като в мъгла. Ако някой мисли да взима такъв, да гледа за дупка за камерата! Днес го смених с калено стъкло 2,5д. Маже се от пръстите, но пък обхваща целият преден панел и не се забелязва, че има нещо. А и не пречи на камерата!

1+6
9.0 Pie
Цитирай
#42

^ Как ще сложиш матов протектор, който променя към по-тъмно това, което виждаш на дисплея!
Отделно ако четеш/ браузваш ще разбереш колко гадно се виждат буквите. Понеже структурата му е зърнеста, ги пречупва и след време чак може да те заболи главата.
Матов протектор само за гръб на телефон, там където позволява - като на Sony Z2/Z3..Единственото му предимство е, че не остават отпечатъци от пръсти.
Цитирай
#43

Ползвам матови протектори откакто ползвам андроид телефони. Проблеми с четенето не съм имал. А като видя на някой омазания от свински пръстчета телефон ми става лошо. Въпрос на предпочитание.

1+6
9.0 Pie
Цитирай
#44

(2015-11-01, 10:37:53)Evgenis написа:  Аз което видях в olx.bg не беше за 6,7 лв., а за 15 лв. :http://olx.bg/ad/stakleni-protektori-tempered-glass-screen-protector-ID4NbXQ.html

Първото, което ми попадна на цена много под посочената от Вас: http://olx.bg/ad/lg-g4-samsung-galaxy-s6...5jFE4.html
И към колегата, който се интересуваше от цена на доставката: 3.50лв. Visslar

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай
#45

Аз не виждам смисъл да се крие кожата с някакъв кейс
Цитирай
#46

Някой може ли да предложи добро Quick charge 2.0 зарядно или ако има, да даде мнение Smile Също така търся прозрачен силиконов калъф, който да е съвместим с кожения заден панел, т.е. да е достатъчно дълбок, че да има добър ръб около екрана. Бихте ли предложили нещо Smile

Samsung S22 Ultra

Цитирай
#47

Някой може ли да ми предложи блутут слушалки до 130 лв. ...
Цитирай
#48

Може ли да ми предложите заден капак,който да позволява безжичното зареждане?
Цитирай
#49

Поръчах си от ebay за няколко долара лепенка с чип, който се лепи от вътрешната страна на капака на мястото на стария, който се премахва. Подложката за зареждане също е няколко долара. Дойдоха от Китай за 2-3 седмици. Зарежда безжично. Голямо удобство е. За още по-голямо удобство си купих няколко подложки. Имам на бюрото, в спалнята, в кухнята, дори и за колата мисля да си взема - във формата на поставка за GSM. Оставяш телефона на някоя подложка наблизо и забравяш досадното зареждане с кабели всяка вечер. Не съм използвал кабели близо месец. Недостатъка е че безжично зарежда два пъти по-бавно от кабел.
Цитирай
#50

Гледам,че в ебай има съркъл калъфчето за малко пари и пише,че включва тази лепенка в него.Но не мога да намеря просто един пластмасов заден капак,за да се спести цялата процедура по разлепяне и залепяне на тази специална лепенка.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)