Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари LG- G4

Липсва дата на производство, имам 2 и на двете си има (под серийния номер), не знам при колегите как е...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
Аксесоари

Добре, а някой може ли да даде линк в алито откъдето е сигурно, че батерията е оригинална?
Например за това какво ще кажете - https://www.aliexpress.com/item/New-Orig...bcb1a1c2fb изглежда си ок, цената е ок и доколкото разбирам има 1 година гаранция.
Цитирай

Здравейте,
някой може ли да ми препоръча и да ми даде линк за добър screen протектор за LG G4 на Nilkin от Aliexpress.com, или от Ebay.com?
Цитирай

NILLKIN official store или от NILLKIN MeiQi Store съм пазарил протектори и си идват бързо до 20 ина дена

| hTC Sensation XE | Status: S-OFF | ROM: ViperS 5.2.1 | Kernel: 3.4.10 SebastianFM | Hboot: 1.27.1111 | RADIO: 11.24A.3504.31_M |
Цитирай

От Али-то някоя батерия става ли?

Изпратено от моят RNE-L21 с помощта на Tapatalk

HTC Wildfire S => LG Optimus G
Цитирай

Тези слушалки- https://www.bhphotovideo.com/c/product/1...hones.html ще станат ли за LG G4, пише че са с Bluetooth 4.2 with NFC, а G4 е с Bluetooth 4.1? Само с NFC ще може ли да се свържат или трябва и с Bluetooth да бъде?
Цитирай

(2018-03-30, 20:19:24)Evgenis написа:  Тези слушалки- https://www.bhphotovideo.com/c/product/1...hones.html ще станат ли за LG G4, пише че са с Bluetooth 4.2 with NFC, а G4 е с Bluetooth 4.1? Само с NFC ще може ли да се свържат или трябва и с Bluetooth да бъде?
Слушалките са съвместими...nfc се ползва само за синхронизирането. Останалото върви по блутут.

Изпратено от моят LG-H815 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2018-03-30, 16:12:19)vinit написа:  От Али-то някоя батерия става ли?

Изпратено от моят RNE-L21 с помощта на Tapatalk
В ситител има оригинални батерии по 25 лв. http://www.citytel.bg/battery-lg-g4-bl-51yf

(2018-03-20, 15:23:27)Evgenis написа:  Здравейте,
някой може ли да ми препоръча и да ми даде линк за добър screen протектор за LG G4 на Nilkin от Aliexpress.com, или от Ebay.com?
След като ми върнаха заменения телефон стъклото ми замина със стария. Видях, че вече няма стъкла на Нилкин, а и не ми се набутваха нови пари за телефон който ще е за резерва. За това си поръчах матиран протектор, пак на същата марка, да видя как ще стои на 2к дисплея. Не е лошо да ви кажа, удобно, без отпечатъци и отблясъци... Цената беше 2-3 долара. По спомен от ибей беше с долар-два по евтино от али.
[Изображение: 0fc987381739a6178bd7eee6bbcb541b.jpg][Изображение: 3f2872e5584ca354c17dba277df626df.jpg]
Цитирай

(2018-03-31, 08:01:03)eksoldier написа:  В ситител има оригинални батерии по 25 лв. http://www.citytel.bg/battery-lg-g4-bl-51yf

След като ми върнаха заменения телефон стъклото ми замина със стария. Видях, че вече няма стъкла на Нилкин, а и не ми се набутваха нови пари за телефон който ще е за резерва. За това си поръчах матиран протектор, пак на същата марка, да видя как ще стои на 2к дисплея. Не е лошо да ви кажа, удобно, без отпечатъци и отблясъци... Цената беше 2-3 долара. По спомен от ибей беше с долар-два по евтино от али.
[Изображение: 0fc987381739a6178bd7eee6bbcb541b.jpg][Изображение: 3f2872e5584ca354c17dba277df626df.jpg]
Благодаря!

Изпратено от моят RNE-L21 с помощта на Tapatalk

HTC Wildfire S => LG Optimus G
Цитирай

(2018-03-31, 08:01:03)eksoldier написа:  В ситител има оригинални батерии по 25 лв. http://www.citytel.bg/battery-lg-g4-bl-51yf

Оригинална батерия за LG G4 H815. Продуктовия номер и модел е - BL-51YF, работи на 3.85V а мощността и е 3000 mAh. Батерията за LG G4 е Li-Ion, с китайски елементи, и е произведена в Китай.

Дали е оригинална тази батерия при положение, че е с китайски елементи? Купувал ли е някой батерия от този магазин? Всички телефони и аксесоари са китайски това ми е ясно, но ми е странно написаното в описанието.

Изпратено от моят LG-H815 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Аз си купих батерия за Нокиа Н95 8ГБ. Нямам проблем.
Цитирай

(2018-03-31, 18:16:06)rosenirs написа:  Оригинална батерия за LG G4 H815. Продуктовия номер и модел е - BL-51YF, работи на 3.85V а мощността и е 3000 mAh. Батерията за LG G4 е Li-Ion, с китайски елементи, и е произведена в Китай.

Дали е оригинална тази батерия при положение, че е с китайски елементи? Купувал ли е някой батерия от този магазин? Всички телефони и аксесоари са китайски това ми е ясно, но ми е странно написаното в описанието.

Изпратено от моят LG-H815 с помощта на Tapatalk

В темата за батерията имаше коментар относно, това че Мост (като официален сервиз) продават батерии за нашия трлфон. Мисля че там беше казано и за цена на батерията и мисля че беше или 65 или 45 лева.

LG  OPTIMUS L9 II >> LG G4 H815 (Space gray)/Samsung A50
Цитирай

Те тази цена могат и 10 години да не я променят, никаква гаранция не е това. Хората гледат да си чистят складовете вече, моделът е реликва...

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Оригиналния кабел за зареждане не зарежда телефона. Странна работа. Преди време забелязах, че зарежда телефона много бавно и го смених с кабел от стар смартфон, който зареждаше много бързо. Днес му счупих USB главата, пробвах оригиналния, сега пък въобще не иска да зарежда. Какъв да взимам, оригинален за модела или такъв дето става за всички смартфони?
Цитирай

аз съм с универсален от алиекспрес. Кабелът е дебел и твърд.
[WHOLESALE] ORICO Micro USB Cable Fast Charge Data Sync for Android Mobile Phone Samsung Galaxy S6 S4 S3 LG HTC Sony
http://s.aliexpress.com/bQJfe67v?fromSns=Copy to Clipboard
Цитирай

Забелязах, че в главата която влиза в телефона на кабелите които работят има 5 метални, хммм, не знам как да ги нарека "пръчици", а в оргиналния кабел са останали само 2. Та ето за това не работи. Мисля да наръчвам 1.5м кабел, който е само с 30 пи по-скъп, но далеч по-удобен.
Цитирай

Купи си ugreen от али ако ти се чака.
Цитирай

Ами вече поръчах 1.5м кабел
Цитирай

Аз съм доволен от зарядното на самсунг, което е на 5 и на 9 волта и съответно работи на fast charging. Определено ако бързаш и не ти е цел да зареждаш на 100% с изчакването, върши по-добра работа от оригиналното.

LG G4 Leather/Kingston microSDXC UHS-I U3 90R/80W 64GB
Цитирай

Aз пък хич не съм доволен от кабела на Самсунг. Зарежда много бавно (около 20-30% на час) само ако телефона не се ползва. Ако се ползва батерията дори пада докато се зарежда. Прати ми дори 2-ри продавача, мисля, че причината е 4 жички в микро USB порта. Универсалните имат по 5 жички и зареждат супер бързо. Ще ги връщам или ще мъча да ги продам да избия парите. Дайте малко повече инфо за тези ugreen и защо тях? Май най-сигурно е да се вземе универсален, като ще питам преди това дали е с 5 жички.
Цитирай

Моят оригинален кабел също нещо му стана и отиде в коша.
Купих USB-кабел hama , зарежда супер бързо, дебел е, но е много къс.
Наскоро взех един от Технополис, забравх марката, но пишеше HighSpeed transfer.
Телефона се зарежда за час и нещо от 8-10% до 100%.

Изпратено от LG-H815 7.0 v29a с Tapatalk

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 15 гост(и)