Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари LG- G4
#51

Аз също търсех готов капак но не намерих. Само в капаците "Quick Circle" има, но те не ми харесват и си преправих своя. Не е толкова сложно нито скъпо. Използвам обаче един трик при поставянето, тъй като първите няколко пъти не успях. С парченце от черна лепенка изолирбанд залепям конекторите на чипа директно за конекторите на телефона. След това просто слагам капака отгоре. Без да лепя върху него, както е описано в нета, защото докато уцелиш точното положение на лепенката може да се изнервиш и да загубиш много време. Разбира се, изчегъртва се старата от капака, за да не екранира сигнала към новата.
Цитирай
Аксесоари
#52

Здравейте,

вчера закупих от Dice стъклен протектор на фирма 4smarts, ето и линка:
http://dice.bg/4smarts-second-glass-kale...-item22518

с отлични характеристики описани на опаковката, но за съжаление се оказа некачествен и не го препоръчвам!
Фабрично имаше малка точка в средата, предполагам дефект в стъклото. След поставяне, поради леката извивка на екрана и твърдостта на стъклото, по долния и горния край не се залепи добре за екрана. По спецификация беше 0.3 мм дебел, но ми се стори доста повече.
Цитирай
#53

Аз съм с фабричното фолио още и си пасва идеално. Мисля да поръчам стъклен протектор на Nillkin следващата седмица и ще дам отзиви. На Nillkin протекторите са качествени. Към 7-8 $ от ebay.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#54

На Nillkin стъклените протектори са качествени,но не ми харесва как са оформени около говорителя и втората камера. Изрязани са много смотано според мен и за мен е много дразнещо. Сега мисля да поръчам на Mocolo който е оформен много добре и за 6$ са два броя.
Цитирай
#55

Харесва ми кожения гръб но си мисля за гръб също понеже изтърве ли се телефона и край с някой ъгъл ще се деформира и няма какво да го предпази .

(2015-11-06, 19:40:58)coccus написа:  Аз не виждам смисъл да се крие кожата с някакъв кейс

Ами ако падне на ъгъл  и какво става ще се деформира иначе кожата е яка но падне ли случайно и край  ще има дефект

G2->G4
Цитирай
#56

(2015-07-21, 18:51:27)gamerz7 написа:  А  достава има ли от там ? И ако да колко е .. че на мен ми бяха казали 10лв... то се едно от технополис да го взема.. И още нещо ме интересува, дали покрива напълно лайсната на телефона, защото на снимките така се вижда че напълно се покрива.. Smile

Мен също ме интересува при SPIGEN NEO HYBRID имате ли по ъглите на дисплея разстояние между телефона и кейса. Както и дали изцяло ляга върху краищата на дислея или рамката, защото при мен има някакво разстояние навсякъде, т.е. върхът на рамката на телефона може да се види навсякъде-не че е грозно, нито пък телефона може да излезе от калъфа. Просто питам дали не трябва да се тъпчи още навътре. С пластмасовият капак съм.

LG G4 Leather/Kingston microSDXC UHS-I U3 90R/80W 64GB
Цитирай
#57

Spigen Neo Hybrid Case 

някой знае ли къде го има на оферта тоя "калъф"?


Забележка от модератор:

5. Основни цвят и шрифт във форума са стандартно заложените (черен + стандартно заложен размер). Опции като "bold", "italic", "underline" и други се използват за подчертаване на важни думи или изрази, за предупреждение за възможни рискове и опасности от дадено действие и т.н., но не и за постоянна употреба. Злоупотребата с тях не е препоръчителна. В такива случаи екипът на Андроид България може да нанесе промени по мнението Ви.
Цитирай
#58

Ще дадете ли по едно мнение коя micro sd ще най-добре за телефона? Спрял съм се основно на две карти - SanDisk Extreme 64 GB microSDXC UHS-I U3 http://amzn.to/1OxSBnD и Lexar High-Performance Class 10 UHS-I 633x Speed http://amzn.to/1OZYVP0. Като вариант ми идва и доста по-евтината Adata SDXC 64GB UHS-I Class 10 http://****/1QYR8r5.

Има ревю на първите две, но не е с телефон, а с камера:
Цитирай
#59

Аз бих заложил на марката, съответно: SanDisk Smile

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай
#60

+1 за Sandisk, въпреки че аз ползвам на Sony и съм много доволен.

1+6
9.0 Pie
Цитирай
#61

Може да пробваш с Адата от мост компютърс. Дават 8 год. гаранция. Лексар и Сандиск са прекрасни карти. Имам една на Лексар 2 гб от 6-7 години (някъде там) ми е...все още работи безотказно.
От изброените сякаш бих взел Сандиска. Само гледай да е с гаранция, за да си спокоен.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#62

От изброените, бих заложил на SanDisk. Smile

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай
#63

И аз в последно време имам проблем с картата,спрял съм се на тази,дали е подходяща?

Xiaomi Mi 11 Ultra 12GB
Цитирай
#64

Някой пробвал ли е Tempered Glass Camera Lens Protecto? Дали ще е полезно и ще има ли влошаване на качеството? Знае ли се стъклото на камерата горила ли е, не намирам информация? 
Цитирай
#65

Доста интересно, нека някой изкаже мнение ако е ползвал, аз бих поръчал Smile
Цитирай
#66

Четох в коментарите, че не било стъкло, а обикновен протектор...
Цитирай
#67

Аз си чакам стъкления протектор Nillkin, в който ще има и два протектора за камерата, но обикновени.
Цитирай
#68

(2016-01-04, 15:00:42)arrogant написа:  Аз си чакам стъкления протектор Nillkin, в който ще има и два протектора за камерата, но обикновени.

Протектора на Nillkin е перфектен, единствено той залепна перфектно без петна в долните ъгли.
Това на камерата не смея да го сложа, според мен ще окаже негативно влияние на хубавите снимки.

HTC Desire 600 DSFA / Huawei Honor 6 (H60-L02) / LG G4 H818N / OnePlus 3T / Huawei Mate10 Pro / Huawei P20 Pro / Huawei P30 Pro / Huawei P40 Pro
Цитирай
#69

Някой знае ли, това зарядно, което в комплекта дали е Qualcomm quick charge 2.0 ? Ако не е някой купувал ли си е такова ? Smile  Тук, гледам че има някакво.
Цитирай
#70

Това в комплекта, мисля че е quick charger. Зарежда много бързо. Ако ще взимаш друго, кабела е много важен, за подава адекватен ток. Това от линка, който си дал изглежда автентично, но не съм ползвал такова. Дано не е някакво менте.

Опа в хда казват, че не е съвместимо с quick charge 2.0 на LG G4, но пък зарежда от 30% до 100% за 45 мин. Мисля,че е добър резултат.

http://forum.xda-developers.com/g4/help/...e-t3122096


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#71

На мен ми прави впечатление че зарежда адски бързо, от 10-15% до 100 го зарежда за около час.
Цитирай
#72

Ползвам това зарядно
за колата и вкъщи, много добре го зарежда за около 45-50мин. от 15% до 100% и нямам никакви проблеми.

Xiaomi Mi 11 Ultra 12GB
Цитирай
#73

Да споделя впечатленията си от тази карта http://www.kingston.com/us/flash/microsd_cards#sdca10    със златните надписи 32GB
Реални скорости с usb 3.0 четец и crystal disk mark: четене 83мб/сек  запис:30мб/сек  4к write беше към 0.6 което ми се види малко.
В телефона lg G4 с помощта A1 SD bench- четене:75,3мб/сек    запис: 32,6мб/сек.  Като за сравнение скоростта на вътрешната памет е 240/88 мб/сек.
Общо взето май трябваше да взема самсунг про, въпреки че тези скорости са пределно достатъчни за телефона като цяло.
Интересното е, че предишната Адата 32 гб premier беше със същата скорост на четене и два пъти по-ниска на запис, но и с 2 до 3 пъти по-висока скорост при 4к write на crystal disk mark.


Ето и още http://www.custompcreview.com/reviews/be...e/22978/2/

LG G4 Leather/Kingston microSDXC UHS-I U3 90R/80W 64GB
Цитирай
#74

И аз скоро се сдобих с нова карта(от подписа ми),за по-сигурно си я взех от Технополис четох експеримент на един пич поръчал си 20 карти онлайн и само 3 пристгнали читави,ето и как се представя реално в телефона.
[img][Изображение: 23937159080_6987aa46ce_k.jpg]Screenshot_2016-01-07-18-06-25 by Petar Romanov, on Flickr[/img]

Xiaomi Mi 11 Ultra 12GB
Цитирай
#75

Момчета, смених G4-ката, която ползвах и ми остана един комплект LG Power pack - оригиналната батерия и външно десктоп зарядно за нея, ако някой ги иска да пише едно ЛС.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)