Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Не мога да сваля приложение от гугъл плей
#1

Като тръгна да инсталирам,дав агрешка-Не може да се свърже със сървъра
Взех телефона на мъжа ми днес.Има само фейсбук и вайбър
От какво може да е.?

Samsung galaxy A 70
Цитирай
Аксесоари
#2

Пробвай с изчистването на кеша на приложението.

 
Цитирай
#3

(2015-07-06, 21:16:34)NoMaD написа:  Пробвай с изчистването на кеша на приложението.

е как като е в гугъл плей?Не дава да го инсталирам!А е аларма за лекарства да всеки ден това приложение
Появява се триъгълник горе и пише,че няма връзка със сървара Sad

Samsung galaxy A 70
Цитирай
#4

Говоря за Google Play. Ако има ъпдейти, върни до заводската версия и пробвай пак. То също е приложение както и всички останали.

 
Цитирай
#5

пише версия 5.6
но какво да направя,ровичкам и нищо Sad

пп: От диспечераа махнах актуализацията,изчистих кеша и дадох фабричния гугъл плей и пак ми казва :При извличане на иформация от сървъра изникна грешка: и някакви числа  Bu Bu Bu
върнах на 4.1
сега върнах фабричните,да видим

Samsung galaxy A 70
Цитирай
#6

Проблема през мобилни данни ли е?

 
Цитирай
#7

(2015-07-06, 22:59:17)NoMaD написа:  Проблема през мобилни данни ли е?

не,на рутер съм 
Чакам да върне заводските и ще пиша

пп : само мисли и нищо ....

ДААААААААА,Оправих го!!!Отново изчистих кеша от диспечера и после тръгна.Пфууу,голямо ровене падна!!!
NoMaD ,благодаря ти много!!!Вижте колко е часа,а аз по нощите ровичкам за да сваля програма за лекарства,нещото,от което най-много се нуждае мъжа ми.А каква изненада ще е ако не съм го нагласила!

Samsung galaxy A 70
Цитирай
#8

Здравейте. И аз имам проблем със свалянето на приложения от Гугъл плей, НО само чрез мобилни данни. Чрез wi-fi всичко е наред. Явно съм ровичкал нещо в настройките, но наскоро минах на Андроид 6 и нещо не мога да намеря къде греша. В настройки има една опция от където избираш кой приложения какъв интернет да ползват. Гугъл плей е с разрешени мобилни данни и wi-fi.
Малко по подробно за проблема: Влизам в магазина избирам приложение кликам на инсталирай и нищо не се случва. Чертичката само се върти. По късно, ако мина на wi-fi си се изтегля автоматично.

huawei p8 lite

Oneplus 8T > Nokia 5.3 > Huawei P8 Lite
Цитирай
#9

Намерих решението на проблема си (теглене от Гугъл плей през мобилни данни)
Оказа се, че след като съм минал на Андроид 6 по някакъв начин в менаджера за сваляне е било забранено да сваля с мобилни данни. Решението е следното:
Настройки - Приложения - Изтегляния - Използване на данни - и включвате мобилни данни.

Трябваше ми цяла седмица докато се сетя, че проблема е точно от менаджера за сваляне

ПП - Не можах да намеря опция за редактиране на коментара си за това и пускам нов. може модератора да ми премести новия пост в стария.

Oneplus 8T > Nokia 5.3 > Huawei P8 Lite
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)