Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 4.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор на тв бокс

За едни филми от флашка, дори и декодер от тия дето раздаваха на бабите, като спряха аналоговата телевизия ще свърши работа. Въпроса е какъв е смисъла да си играеш да сваляш филми на флашката и да ги пускаш, като можеш да си инсталираш Коди със съответните добавки и да си пускаш каквото искаш без никаква хамалогия. От евтините (под 100лв) може би MeCool да са най-добри.

SE WT19i, SGS II, SGS IV, XPERIA SP, LG G2, Xiaomi Redmi note 4x
Цитирай
Аксесоари

Здравейте!
Поръчах си mi box S,и сега се оглеждам за USB адаптер,който да има и LAN и да работи безпроблемно с box-а.По принцип парите не са проблем,но да не надхвърля 40-50лв.
Това става ли? https://4sales.bg/ugreen-ethernet-karta-...30-usb-958
Мнения за сайта?
Благодаря!
Пп:това пък няма USB.

Вие Литекс сте и на....... 
Цитирай

Това ползвам и съм доволен
BGN 22.32 33%OFF | Ugreen USB Ethernet USB 3.0 2.0 to RJ45 HUB for Xiaomi Mi Box 3/S Set-top Box Ethernet Adapter Network Card USB Lan
https://a.aliexpress.com/_mKqV85H
Цитирай

Точно това търся,май.Продавача съгласява ли се да пише по-ниска цена?

Вие Литекс сте и на....... 
Цитирай

[Изображение: IMG-20200923-115731.jpg] [Изображение: IMG-20200923-115744.jpg]


Но !!! usb-то на ми бокса е 2.0 и ще получиш реално стабилни 80-85 MB/s
По-добре си купи 5гхз рутер. Ми бокс с работи отлично с Archer C6 от евтините рутери.
Цитирай

И това не е достатъчно за?

Вие Литекс сте и на....... 
Цитирай

Препоръчайте браузър и файл мениджър за Ми тв бокса?.. По възможност пълнофункционални и фрий. Smile

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

(2020-09-23, 09:44:23)genttogsg написа:  Точно това търся,май.Продавача съгласява ли се да пише по-ниска цена?
При мен с вързан Лан кабел ми бокса получи по висока скорост. Пакета е малък, но за по сигурно му пиши да обяви по-малка стойност. Той си го и прави, но за по сигурно го напиши., С вързан хард проблеми няма. Ако ще закачаш повече неща избери със захранване и USB 3
[-] 1 потребител изказва благодарност на dankk за това мнение:
  • genttogsg
Цитирай

(2020-09-23, 16:30:33)genttogsg написа:  И това не е достатъчно за?

50+ Gb mkv
Цитирай

(2020-09-23, 11:00:13)emzo написа:  [Изображение: IMG-20200923-115731.jpg] [Изображение: IMG-20200923-115744.jpg]


Но !!! usb-то на ми бокса е 2.0 и ще получиш реално стабилни 80-85мбита.
По-добре си купи 5гхз рутер. Ми бокс с работи отлично с Archer C6 от евтините рутери.

С угрийна от линка горе (имам го) прави 288 мегабита, заради усб 2, лично съм го тествал, на Мибокс 3, но бинтрябвало да същото.

Sent from my HUAWEI CAN-L11 using Tapatalk
Цитирай

(2020-09-23, 20:02:18)alexbg67 написа:  Препоръчайте браузър и файл мениджър за Ми тв бокса?.. По възможност пълнофункционални и фрий. Smile
Мениджър X-Plore, има го в маркета и е безплатен. С браузъра е по-тегаво - има такива, специално за АТВ, но са меко казано неудобни. Аз ползвам (т.е. имам, но не го плзвам) стандартен Хром, но за него трябва мишка, ако искаш мога да ти го пратя на ЛС.
[-] 1 потребител изказва благодарност на kamenvo за това мнение:
  • alexbg67
Цитирай

Шаомито е 140 лева в България и не е съвсем бюджетен модел . Има един от най-добрите фърмуери ,обаче...само едно юсб и липсва ланSmileДа не говорим ,че само 5 херцовата му мрежа е отлична,2.4 херца на много рутери едвам крета- а повечето хора ползват бюджетни ТП линкове,Тенди или нонедймки от оператора си. Очаквах малко да отидат напред Шаоми с андроид тв стика,ама не би ..крачка назад си е,чак не ми се прави ревю за таково недоразумениеSmile Валко, съвремените модели позволяват да гледаш филми през интернет без да ги сваляш на флашка със субтитри на български. Пиши ми на лични ако искаш да ти препоръчам модел и обясня това оноваSmile И за андроид тв моделите минаха нови 2 модела през ръцете ми ще направя ревю както и отличен бюджетен модел с екстрите на Угос вече ми е наличен и му се радвам тия дни.Като открия време ще споделя. Мога да ти кажа Валко какво да не си вземаш- определено избягвай всичко с x96 в заглавието(освен стика-но той става супер машинка с алтернативен софт ,не с неговия си) ,никога MXQ и вообще всичко което има само букви и цифри в заглавието избягвай
А от адаптерите за Шаоми с новия ъпдейт от 4 адаптора 2 не тръват вече. Затова взимайте Ugreen-отлична фирма са с перфектно качество малко са по скъпи са, но надеждни и си струват. И с Шаоми бокс еската работят даже и след ъпдейта- проверено!!Не се хвърляйте по модели евтинки ,а като дойдат неразпознаваеми и за кофата Smile
[-] 2 потребители изказват благодарност на armagani за това мнение:
  • alexbg67, sapiora
Цитирай

Нямам гризач, все още... Smile
от АЛИто ми излезе под 90лв. миналото лято.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Колеги здравейте продавам тв бокс Zidoo X9S ако имате интерес пишете
Цитирай

(2020-10-08, 10:24:56)Wukunka написа:  Колеги здравейте продавам тв бокс Zidoo X9S ако имате интерес пишете
Охо, тежката артилерия... Браво, хубава машина. Успех с продажбата! Дано се намери някой ценител. Но забелязвам, че повечето хора, незнайно защо, са решили, че искат да си купят бокс до 100лв...
Цитирай

Защото ако е само за гледане вършат еднаква работа .

Storstark
[-] 1 потребител изказва благодарност на ianpav_4444 за това мнение:
  • sapiora
Цитирай

(2020-10-08, 11:08:23)ianpav_4444 написа:  Защото ако е само за гледане вършат еднаква работа .
По принцип са за гледане. Не знам какво друго можеш даа правиш с бокса (знам, ама това е друга тема ). Зависи какво гледаш, откъде го гледаш (локално или стрийм), с каква акустика разполагаш и т.н. От бокс до бокс има разлика от земята до небето.
Цитирай

Здравейте,

може ли тези, които притежават устройство МАГ да ми кажат как мога да подреждам каналите в лисата?

Моя модел е 424w3
Цитирай

Ако ползваш IPTV услуга - това би трябвало да е функция на портала, вероятно имаш "любими" и вътре можеш да редиш.

Sent from my P30

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай

С цветните бутони

Изпратено от моят MAR-LX1A с помощта на Tapatalk

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
Цитирай

Явно няма да мога, да подредя каналите Sad 

В основната листа синия бутон "мести" изглежда неактивен, а отделно с жълтия бутон не може да се маркират каналите като любими Sad

Дистанционното реагира и се вижда, че бокса приема команда, но нищо не се случва. Понеже аз не разбирам и не мога да преценя къде е причината бъг в устройството или в оператора?
Цитирай

Препоръчайте ми TV Box който да ползвам за гледане на Tvizio(българска телевизия) живея в чужбина.

В момента съм с Chromecast 3 и си стриймвам от телефона, ама искам нещо по-удобно.

Засега смятам да сибвзема новия Chromecast with Android TV.

Pixel 3 XL 64gb clearly white and Pixel XL 128gb
------------------------------------------------------------------
Huawei P8 GRA-L09 TITANIUM GRAY
------------------------------------------------------------------
Цитирай

(2020-10-18, 00:01:40)johnterry7 написа:  Препоръчайте ми TV Box който да ползвам за гледане на Tvizio(българска телевизия) живея в чужбина.

В момента съм с Chromecast 3 и си стриймвам от телефона, ама искам нещо по-удобно.

Засега смятам да сибвзема новия Chromecast with Android TV.
За гледане на телевизия, почти всеки бокс ще ти свърши работа. Добре си се насочил към новия хромкаст - интересно устройство.
Цитирай

Нали ще имам google play на новия Каст?

Pixel 3 XL 64gb clearly white and Pixel XL 128gb
------------------------------------------------------------------
Huawei P8 GRA-L09 TITANIUM GRAY
------------------------------------------------------------------
Цитирай

Да, но е Android TV OS, а не андроида и плейстора като на телефона ти Wink.

Sent from my P30

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)