Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Китайски Леново с850 - ПОМОЩ :(
#1

Здрасти.. по същество: купих си леново с 850 от Olx.bg и на тест-прегледа не видях, че е китайски ... като цяло няма много проблеми.. обаче има приложения като clean up master и някакви батери-буустери дето не ми дава да ги деинсталирам,а това не е нормално... как мога да ги махна и да си оправя андроида да прилича на нещо, че сега е боза.. трябва да се руутне ли ?
Цитирай
Аксесоари
#2

Какво значи "китайски Леново"?То Леновото не може да е друго,освен китайско,като изключим репликите(ама и те са китайски),марката е придобита от китайците преди доста време!Колкото до другият ти проблем,трябва да рутнеш фона,за да махаш каквото си искаш.И имай едно на ум-отключиш ли корена,не махай наред,за да не пишеш после тук ".....камерата ми спря да снима,нямам WiFi,разговорите ми прекъсват...."
Първо проучи приложението,което искаш да затриеш,после махай.С придобиването на права на SU,можеш буквално да затриеш всичко на фона!
Цитирай
#3

Нагласих се сам... оправих това дето исках, обаче май съм затрил нещо съществено и преди малко дадох рестарт и сега не може да се включи.. включва се и спира до там където се показва логото.. точно преди да ми покаже скрийна.. сега май само на сервиз мога да го занеса... сам няма какво да направя ?
Цитирай
#4

Изглежда съм го докарал до безконечен рестарт и четох, че трябва да вкарам фона в Bootloader Mode.. на Lenovo s850 как става тоя номер ? Big Grin Моля за малко помощ, защото питах в един сервиз и ми казаха, че ще им трябват 2-3 дни и ще ми струва 20-30 лв МИНИМУМ, ако въобще успеят да го  оправят, а като чета гледам, че не съм направил толкова фатална беля .. Моля за малко помощ да си го оправя без да чакам и да ме цакат с пари ...

Здравейте! Да кажа, че си оправих телефона, като го флашнах с нов ROM :SmileПроверих IMEI на телефона - не е реплика, просто е за Китай не за Европа Smile Новия РОМ няма никакъв китайски и съм много доволен. Smile Сам нямаше нищо да направя, виновен е godji_1 и съм му много благодарен! Smile
Цитирай
#5

И тук ще напише, че телефона е реплика на Леново. Преди всичко се надявам това да послужи на всички и да не си купува никой този модел.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#6

Колегата radslv не се е изразил правилно като е написал С850 телефона е Lenovo S850 но го беше брикнал малко.Сложихме му нов ROM ROW_S216_150206 и сега си работи без забележки.

Mi Mix 2 6/128gb.,Smartisan Nut Pro 2 6/64gb.
Цитирай
#7

Здравейте , имам леново S850 ,  вчера си актуализирах frimware и като се рестартира телефона стига само до екран с логото на леново. Какво да правя ??? някак ви
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)