Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем след мокрене на телефона.
#26

Телефона е закупен от Vivacom, и при мен също очаквах да го върнат, въпреки че лакмусите не бяха оцветени, даже вече се бях спрял на нов телефон и само чаках да ми го върнат.Моята версия е, че не са могли да му обърнат внимание в 30 дневния срок и затова са ми заменили.Другия вариант е да не ги ремонтират, защото началото на годината звънях в сервиза исках да ми сменят гърба на телефона и да си заплатя, но ми казаха че нямат никакви резервни части за този модел.
  Вижте на каква статия попаднах преди малко :
http://www.mobilebulgaria.com/news/35666...0%B4%D0%B0

Явно са тръгнали доста назад с тези смени гаранционно на телефони.
Цитирай
Аксесоари
#27

Сега прочетох статията.Доста нечестно от тяхна страна,въздух под налягане!Аз лично си купих телефона точно заради водоустойчивостта и сега да ми кажат да не го мокря!!!Все още чакам решението на "Комисията за защита а потребителите".При това положение Sony трябва да си понесе отговорността!
Цитирай
#28

Здравейте,днес бях на Помирителна комисия в КЗП и резултатът беше,че няма да ми бъде приета рекламацията,предложиха ми като компромис ваучер на стойност 100лв,който да използвам в Sony Center,което е абсолютна подигравка!Изключително съм разочарована от фирма "МИ ЕНД БИ"ЕООД!Това е последствието от моя проблем.Пиша ви,както обещах.Оставам си със стария телефон,който в най-скоро ще трябва да изхвърля в кофата за боклук!Моят съвет е:Не тествайте телефона си за водоустойчивост,защото после сами трябва да се справяте с последствията!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)