Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

проблем с w-fi
#1

Здравейте!
Имам следния проблем.До вчера вечерта връзката ми с интернет ми беше изрядна.Сега като тръгна на пускам интернета и ми седи на бледото зелено (както се пуска нещо от командния бар)и въобще не ми се стартира интернета.Мобилните ми данни ми работят безпроблемнно.Тела го позвам от 5 месеца и до сега съм нямал никакви проблеми.Пазя го много!!!
Моля ви помогнете ми..
Благодаря ви за отделеното внимание!
Цитирай
Аксесоари
#2

Bluetooth работи ли, когато го пускаш от същото място?

В xda пишат, че проблемът идвал от дънната платка, която трябвало да се смени, за да няма проблеми.

D_coffee
Цитирай
#3

и Bluetooth не работи Sad.Е добре от къде идва този проблемммм?
Цитирай
#4
Rainbow 

Ако телефона е още в гаранция, препоръчвам да се обърнете към сервиз.
Ако е случеят е с дефектна платка, то няма какво друго да направите.

GALAXY S5 neo Gold
Цитирай
#5

Здравейте!
Занесох го гаранационно във вивател,уш го оправиха ама неSad.Вчера го взех и след два часа пак същото стана.Моля ви посъветвйте ме какво да направя?И въобще има ли отремонтиране на този дефект или да настоявам да ми дадът нов?
Цитирай
#6
Rainbow 

Препоръчвам ви да настоявате за замяна с нов.


Забележка от модератор:

Цитирането на последно мнение в темата е абсолютно забранено. Не се препоръчва цитиране на няколко поредни мнения. За да получи цитирания известие в Tapatalk, не е нужно да се цитира цяло мнение. Може да се копира името под аватара и да се постави в "нов отговор" по този начин Copy/Paste name:https://youtu.be/ojj6McL6orc или просто да се сложи @ пред ника на колегата когато го изписвате (пример: @username ).

GALAXY S5 neo Gold
Цитирай
#7

И какво стана в крайна сметка, би ли споделил?

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай
#8

След много караници във вивател ми дадоха нов. Носих го общо три пъти за едно и също нещо,и накрая ми го смениха с нов. Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)