Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

За феновете на Meizu-Meizu MX5,Meizu MX4 Pro, Meizu M1 Note, Meizu M2 Note, Meizu MX5

@Bucki, провери настройки на APN точка за достъп на мобилни данни.

 
Цитирай
Аксесоари

@Bucki и аз имах подобен проблем при ъпдейта към Flyme 5 . Правих всевъзможни неща и накрая се оправи като включих роуминга.
Ако не ти е проблем, че телефона ще работи в роуминг, пробвай.
Цитирай

Благодаря за отговорите момчета. Ресет на данните в APN вкарах ги на ново и се оправи. Телефона е пушка след като му дадох след новия ъпдейт и фабрични настройки. Има една отметка , без да искаш ако я пипнеш нямаш нет намира се вътре в настройките за мрежи там дето е оператора под APN. Мисля че и от там ми беше проблема. Не ми е ясно само как се е преместила. Може би аз съм я пипнал снощи.

Xiaomi MI Note 3, Meizu MX4 PRO, Samsung Galaxy S3 NEO i9301i, HTC Desire C 
Цитирай

Пичове, проблем - спуках дисплей на MX5 Sad

Въпросче - ако е само стъклото колко е риска да допрецакам дисплея? Не знам как е устроен тоя тип, само знам че е АмоЛЕД.. Ще може ли го ползвам с пукнат дисплей - като косъм е..?

Moto Edge 30 Neo // Chromebook //  Мi NOte 10
Dropbox - До 100 GB свободно място за файлове: http://db.tt/aK2wrMQl
Цитирай

(2016-12-15, 22:23:02)doxr написа:  Пичове, проблем - спуках дисплей на MX5 Sad

Въпросче - ако е само стъклото колко е риска да допрецакам дисплея? Не знам как е устроен тоя тип, само знам че е АмоЛЕД.. Ще може ли го ползвам с пукнат дисплей - като косъм е..?

Моя го счупих на първия месец,вече година продължава да работи без проблем.
Цитирай

Колеги, има ли някой в форума с Meizu M5 Note? Чудя се да сменям моя китаец с някое Meizu или Xiaomi и колебанията са ми точно между Meizu M5 Note и Xiaomi Redmi Pro или Xiaomi Redmi Note 4. Общо взето водещия фактор трябва да е батерията, а тя и при двата е 4000 mAh. Другото което се чудя е, при Meizu още ли нямаше бутони за връщане назад?
Цитирай

При Меизу винаги е имало бутон за връщане назад,а която и марка да избереш няма да збъркаш.Аз лично съм много доволен от моито Меизу и на драго сърце следващия телефон отново ще е китайски.
Цитирай

Според мен е по-добре Мейзу. Поне според мен хардуера иим е на доста добро ниво,като качество имам в предвит. Операционната система е лека и бърза, няма никакви излишни глупости. Идва почти без приложения,само 5 на кръст основни и това е.
Аз съм много доволен от моя тел. и смятам следващия ми тел. пак да е Мейзу.
Цитирай

И аз съм с Meizu  и до момента съм много доволен, но Xiaomi са на по високо ниво....като цяло..особено софт.

Xiaomi MI Note 3, Meizu MX4 PRO, Samsung Galaxy S3 NEO i9301i, HTC Desire C 
Цитирай

(2017-01-05, 16:08:43)buuu написа:  Колеги, има ли някой в форума с Meizu M5 Note? Чудя се да сменям моя китаец с някое Meizu или Xiaomi и коле*анията са ми точно между Meizu M5 Note и Xiaomi Redmi Pro или Xiaomi Redmi Note 4. Общо взето водещия фактор трябва да е батерията, а тя и при двата е 4000 mAh. Другото което се чудя е, при Meizu още ли нямаше бутони за връщане назад?

Взимай Xiaomi и не се чуди изобщо , като потребител който е ползвал и Meizu MX4 , мога смело да заявя , че шиаомито е в пъти по добрия избор. Мезу не че са лоши като изработка , но в софтуерно отношение имат още много да направят за да са доволни потребителите . Батерията при мен  говоря МХ4 , така и не можах да оправя проблема . С последната стабилна версия такъв дрейн че просто едвам изкарвах деня , докато със шиаомито си правя 12 часа SoT , и телефона лети направо !


П.П. Редми ноут 4 Снапдрагън е по добрия избор между редми про и редми ноут 4 !

Xiaomi Redmi Note 5  4/64 Red
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)