Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

За феновете на Meizu-Meizu MX5,Meizu MX4 Pro, Meizu M1 Note, Meizu M2 Note, Meizu MX5

В е...г.бг е 690лв Аз го разгледах във вивата, хареса ми много .
Цитирай
Аксесоари

Все още не мога да работя с двете ми сим карти в меизу мх5 , моля вече някой да ми отговори как да дават заето  и също как се прави скрийншот? Всички сте компетентни а не искате да ми отговорите! Undecided Sad
Цитирай

Телефона не е DSFA така че няма как когато говориш от едната ,другата да дава заето защото в момента наразговор е деактивирана.

Smile
Цитирай

Може.като прехвърлиш разговорите когато си недостъпен от едната карта към другата и обратно.Работи си без грешка.

Xiaomi Hongmi WCDMA
Meizu M1 Note
motorola moto x play
Цитирай

Да използва функцията на моб.оператори за пренасочване наповикване когато абоната е извън обхват.Когато отговорите на подобно повикване Вие заплащате разговора по тарифата на мобилния си оператор за разговор от картата, на която ви търсят към картата, на която приемате разговора. Не дай си боже да сте в роуминг. Честито на печелившите!

Smile
Цитирай

Здравейте колеги, някой дали е подкарал Гармин стриит пилота на Meizu,  четох че има проблем с процесорите на Mediatek. Та да знам дали да се пробвам отново, че само до бял екран докарвам Smile .
Цитирай

Дали в Бг операторите и големите вериги се предлага МХ5 голд?

Samsung Galaxy Note 3 ; Nokia 808, Iphone 7
Цитирай

(2015-10-17, 20:18:53)uglyipl написа:  С международната версия на телефона съм 575H, обаче не ми се получава с качването на китайски фърмуер, бета версия на Flyme 5, някакви идеи каква може да е причината. Всеки път ми излиза съобщение firmware corrupt. Пробвах да кача и други версии на китайски фърмуер - 4.5.2.1А, 4.5.2.4А, но съобщението е същото. Излязох от Flyme акаунта, изтрих гугъл профила, но успех никакъв... някакви предположение?
Питах във форума на 4pda.ru за Мейзу MX5, и някой споделят, че са качили китайска версия на международния MX5... като си правят стандартната процедура... през рекавъри с изчистване на потребителските настройки... което пробвам и аз, но винаги ми се появява горе-цитираното съобщение Sad
 Стигна ли до някакво решение за твоя телефон,аз като обнових до 5.1.  U и интернета ми спря единтвено през  WI-FI работи
Цитирай

Аз си го закупих от Виваком,нямам никакви забележки към тела,,като стрела е. Обнових му  i  версията и се държи много стабилно.Всичко е на max.

Samsung S8+ & Huawei mate 10 lite blue




Цитирай

(2015-10-17, 20:18:53)uglyipl написа:  С международната версия на телефона съм 575H, обаче не ми се получава с качването на китайски фърмуер, бета версия на Flyme 5, някакви идеи каква може да е причината. Всеки път ми излиза съобщение firmware corrupt. Пробвах да кача и други версии на китайски фърмуер - 4.5.2.1А, 4.5.2.4А, но съобщението е същото. Излязох от Flyme акаунта, изтрих гугъл профила, но успех никакъв... някакви предположение?
Питах във форума на 4pda.ru за Мейзу MX5, и някой споделят, че са качили китайска версия на международния MX5... като си правят стандартната процедура... през рекавъри с изчистване на потребителските настройки... което пробвам и аз, но винаги ми се появява горе-цитираното съобщение Sad Идеи?
И аз днес се сдобих с MX5 I версия,внесен в България от официалния вносител "TCCM" и мислех да слагам Flyme 5 но се оказа че не може .
Всички телефони внесени от "TCCM" имат допълнителна защита в bootloader-а и не може да се инсталира друга освен "I" версия.
повече инфо  тук и тук
Цитирай

Въпросче за mx4 - има ли обновявания за него, четох, че е с киткат, дали има лолипоп, и изобщо как стои въпросът с ъпдейтите? Колебая се за покупка на този апарат и този въпрос ме мъчи.
Цитирай

Има колега Лолипоп и то 3 версии излязоха. Ама си има и тема малко по-горе само за МХ4 и ъпдейтите за него.
Цитирай

Здравейте бихте ли ми дали сайт в който продават евтин меизу мх5, защото казах на едно приятелче да ми вземе 2 бройки от Англия, но той няма да ходи там отказа се, а ми трябва спешно да купя 2 телефона на евтина цена около 400лв на бройка Smile

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай

Пробвай това излезе ми 450 лв. http://www.aliexpress.com/item/Original-...12177.html
Цитирай

Някой,да има впечатления от сайта grossoshop.net?
Цитирай

Някой знае ли от къде мога да си взема най-изгодно MX4?
Цитирай

Да, виж в Алито - Топ Уан.

 
Цитирай

Тези дни си играх с M2. За 280 лева с 2 години гаранция от емаг, няма по - добър телефон май. Доста добре вървеше абсолютно всичко.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай

Колеги дайте сайт или търговец от някой китайски сайт, който да е сигурен да се заобикалят ддс и подобни а само доставката.Гаранция Франция все тая.Става въпрос за поръчка на Meizu mx4 ProМоже и на лично, ако ще се брои за реклама.

XIAOMI MI5S..
Цитирай

@vladislavpasha, без мита на xiaomiforsale се предлага Meizu mx4 Pro. Провери там.Smile

 
Цитирай

Въобще не ги и гледам тях. 378 евро ???Той не е повече от 200$ и ддс и митници пак няма да е над 250 евро. Няма ли някой изпитан и проверен търговец.

XIAOMI MI5S..
Цитирай

@vladislavpasha, не знам къде си го гледал на такива цени. Добре, ето друг : http://ru.aliexpress.com/store/product/O...eId=342812

 
Цитирай

Да това е друг, а този търговец няма Прото

XIAOMI MI5S..
Цитирай

@vladislavpasha, при спряно производство на този телефон, не знам дали още има голям избор от търговци, които все още го предлагат от европейски склад.  А защо не MX5?  Visslar

 
Цитирай

Препоръчай някой Европейски склад изпробван и проверен за МХ5 .Въпреки, че не исках Амолед отново след Ното-вете.

XIAOMI MI5S..
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)