Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

За феновете на Meizu-Meizu MX5,Meizu MX4 Pro, Meizu M1 Note, Meizu M2 Note, Meizu MX5

Бих си го взел ако имаше слот за карта памет. Sad
Цитирай
Аксесоари

С какъв аудио чип е MX5, предишните модели се открояваха с качествени и скъпи аудио решения .
Цитирай

Колеги, внимавайте откъде си го поръчвате, четете всичко. Една моя приятелка си го купи много евтино от някакъв сайт и се оказа че телефона е заключен.

Meizu MX4 -> Meizu MX4 Pro -> Meizu M1 Note  -> Meizu M2 Note -> [b][i]Huawei P8[/i][/b]
Цитирай

Заключен към оператор или честотите му за бг мрежите не съвпадат?
Цитирай

Съжелявам, не се сдържах! Angel

(2015-08-06, 16:31:42)XAn4ETO написа:  За миналата година имам оборот от над $10 000 и то за електроника и части за американски коли и съм платил не повече от 500 лв ДДС. Всички поръчки са направени извън ЕС.

Внимавай какво пишеш, не всички може да са добронамерени. Току-що направи писменно признание, че за миналата година си извършил митническа измама за около 3000 лв. Visslar
Цитирай

Хах темата я приключихме. Нали? И аз не съм мамил никой, това че се обмитява това, което пише не е мой проблем. Аз не съм фалшифицирвал нищо. Wink

Да не отварям нова тема, някой който е ползвал M1 Note и MX4 може ли да сподели, кой от двата му се вижда по-пъргав и плавен? Въобще усеща линсе разлика? За игри не се интересувам
Цитирай

(2015-08-10, 08:08:56)rumo написа:  Заключен към оператор или честотите му за бг мрежите не съвпадат?

Телефона е бил предназначен за определен оператор в Китай и беше заключен към оператора. До колкото знам честотите съвпадаха. Ако беше ме послушал точно откъде да си го купи нямаше сега да има ядове и да плаща още 100-150 лв.
Така че много внимавайте откъде купувате Мейзу МХ5

Meizu MX4 -> Meizu MX4 Pro -> Meizu M1 Note  -> Meizu M2 Note -> [b][i]Huawei P8[/i][/b]
Цитирай

@gadjet12 честотите на Китай и Европа са идентични, друг е случая с Щатите.

1+1  Never Settle  IUNI OS "Знанията слагат отпечатък на характера."
Удари един лайк ако ти харесва [/url][url=https://www.facebook.com/PhotostakenbyAtanasPetrov]Photos taken by Atanas Petrov
Цитирай

@splendor Да, знам това за честотите

Meizu MX4 -> Meizu MX4 Pro -> Meizu M1 Note  -> Meizu M2 Note -> [b][i]Huawei P8[/i][/b]
Цитирай

Колега gadjet12 щях да те питам на лично,ама и друг е питал по нагоре защо така слизаш надолу 
Meizu MX4 ---> Meizu MX4 Pro ---> Meizu M1 Note какво не ти хареса в предните два че падна на Meizu M1?
Цитирай

Моят днес пристигна в Ст Загора!!!
Вчера сутринта проверявах в DHL, дори звъних на оператор и той потвърди, че няма нищо за този тракинг номер, също няма нищо и на моите имена! А по късно вечерта около 17ч получих имейл, че кацнал в Англия.
А като станах тази сутрин информацията беше, че вече е в София и така след няколко часа в мен.

С 2 думи на 4.8 го поръчах, на 5.8 ми дадоха предварителният тракинг номер, ( кога реално са го шипнали незнам)  днес на 11.8 е в България това са само 6 дена!

 Е толкова бързо не идват и доставки по Dhl изпратени от ЕУ

За телефона по-късно...
Цитирай

@chitalov Колега аз не мисля че слизам надолу. Просто съм малко маниак на тема телефони и исках да пробвам и Мейзу М1 Нот Big Grin
Да, като характеристики може да се каже че съм слязъл надолу. Но пък по твоята логика сега пак ще се покача, защото си поръчах и Мейзу МХ5

Meizu MX4 -> Meizu MX4 Pro -> Meizu M1 Note  -> Meizu M2 Note -> [b][i]Huawei P8[/i][/b]
Цитирай

gadjet12, сподели поне как ти се вижда Ноута сорямо предните 2 телефона, които си имал. Усети ли някаква разликата в бързината между трите устройства? А живота на батерията?
Питам, защото ако не мигат от Виваком да ми сменят екрана на MX4, ще се наложи вероятно да мина на М1 Ноут.
Цитирай

@XAn4ETO Колега, по-производителност Мейзу МХ4 е по-добър от Мейзу МХ4 Про (цената на нов Мейзу МХ4 е 590 лв). Про-то ми загряваше, батерията издържаше по-малко при пълно натоварване в сравнение с МХ4 и Ноут-а. Заради една резолюция 4К, която няма как да я видиш на телефона и един скенер за пръстови отпечатъци не си заслужава да се дават толкова пари. МХ5 излиза по на сметка от Про-то. За Ноута дадох 560 лв с 32гб, но беше оборудван с 1 протектор за екрана, силиконов калъф и флип калъф. За тази цена телефона е страхотен и съм много доволен от него. От гледна точка на качеството е без прецедентно МХ4 и МХ4 Про са изработени от авиационен алуминий, а Ноута от високо качествена пластмаса, която трудно може да се надраска. Дори и да смениш МХ4 за ноута пак няма да усетиш разликата в производителността и качеството на изработка. Ако вземеш Ноута от България питай какъв е процесора (процесора трябва да е MTK6752 64Bit Octa Core Mali-T760)

Meizu MX4 -> Meizu MX4 Pro -> Meizu M1 Note  -> Meizu M2 Note -> [b][i]Huawei P8[/i][/b]
Цитирай

Привет и от мен снощи го поръчах и тази сутрин видях че плащането е осъществено  и поръчката се обработва .Е остава да доиде само.Коментарите после.

15.47м на 12.08.2015г,
Ту ко що погледнах в сайта на DHL с тракинг номера и ми показа че е на на летище Гетук ,Англия.Това големи бързаци са тия китаици.

Huawei p30 pro
Цитирай

M2 Note е много добър вариант в момента. Навсякъде по ревютата го хвалят и то доста. Екранът впечатлявал. Батерията е голяма. За 400 лева може да се вземе от емаг.

http://www.phonearena.com/reviews/Meizu-...iew_id4049

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай

Днес 12.08 дойде! Поръчах го на 17.07 от Xiaomi-то от Чешкия склад. Почвам да разцъквам.Доста красив телефон Big Grin
Цитирай

gadjet12 мерси за инфото. Sамо да уточниш качеството на звука от слушалки в МХ4 и МХ4 Про, би трябвало MX$ pro да е светлини години над MX4.
Цитирай

@chitalov Не съм забелязал да има разлика в качеството на звука при двата модела

Meizu MX4 -> Meizu MX4 Pro -> Meizu M1 Note  -> Meizu M2 Note -> [b][i]Huawei P8[/i][/b]
Цитирай

Не е по темата за Мейзу, но днес получих интересен имейл със заглавие: Xiaomi вече на българския пазар

...и следния сайт: http://www.xiaomishop.bg

Някой да е запознат по темата, колко е официално това?
Цитирай

Да, и аз също го получих. Има тема за това в раздела "Xiaomi" даже.

 
Цитирай

Здравейте, един въпрос, защо M2 Note е с по-слаб процесор от първият. Кой да избера? Искам да взема на жената един по-евтин телефон. Привърженик съм на Хиаоми, но за тази цена там са с 8 мпх камера, което ме спира. Ноута добър избор ли е и кой да взема. Във Виваком имат първият, не знам дали ще пуснат и вторият.

HTC Desire S --> Xiaomi Mi3 16 GB
Цитирай

(2015-08-16, 10:33:15)s_l_a_d_u_r_ написа:  Здравейте, един въпрос, защо  M2 Note е с по-слаб процесор от първият. Кой да избера? Искам да взема на жената един по-евтин телефон. Привърженик съм на Хиаоми, но за тази цена там са с 8 мпх камера, което ме спира. Ноута добър избор ли е и кой да взема. Във Виваком имат първият, не знам дали ще пуснат и вторият.

процесора на Note 2 e по ново поколение и поддържа LTE мрежите. Във Виваком най вероятно няма да доставят скоро втората версия, ако изобщо го доставят. Самия производител Meyzu вече не произвежда М1. В интернет има доста сравнения между М1 и М2 така че избора ще е твой. Според мен и двата варианта  си заслужават ако нямате проблем с големината им.

Xiaomi POCOPHONE F1


Цитирай

@s_l_a_d_u_r_  
Колега, вчера имах възможност да разгледам Мейзу М2 Ноут и мога да кажа, че телефона е добър. На пръв поглед разликата между М1 и М2 е хоум бутона и бутона за включване/изключване, който е преместен от лявата страна и е по-лесно да се натиска. Въпреки че е с по-слаб процесор пак ще ти върши същата работа като М1. Ако играеш по-тежки игри тогава може да лагва.

Meizu MX4 -> Meizu MX4 Pro -> Meizu M1 Note  -> Meizu M2 Note -> [b][i]Huawei P8[/i][/b]
Цитирай

Не е за игри. Разговори,интернет и снимки. Просто ми беше интересно за процесора.

HTC Desire S --> Xiaomi Mi3 16 GB
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)