Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

За феновете на Meizu-Meizu MX5,Meizu MX4 Pro, Meizu M1 Note, Meizu M2 Note, Meizu MX5

@s_l_a_d_u_r_ Щом за това ще ползваш телефона тогава М2 ще ти върши същата работа като М1

Meizu MX4 -> Meizu MX4 Pro -> Meizu M1 Note  -> Meizu M2 Note -> [b][i]Huawei P8[/i][/b]
Цитирай
Аксесоари

Благодаря. Ще разгледам из магазините ако го намеря да го разчовъркам малко. И да видя на живо как е.

HTC Desire S --> Xiaomi Mi3 16 GB
Цитирай

А mx5 има ли модификации за различните региони.гледам в gearbest има и international вариант,който е леко по скъп.има ли други такива сайтове-да минава през пейпал?
Цитирай

@oxy2, има в xiaomiforsale или ibuygou.Smile

 
Цитирай

От къде и най-сигурно да се поръча според вас ,защото в Gearbest са пуснали International version  ,но е в пресале чак до 5 септември ,тоест от тогава ще започнат да го изпращат ,така ли ?
Цитирай

Търся златист/шампанско
Цитирай

Привет днес  доиде Меизуто. Страшен е много ма кефи още немо да му свикна с тоя чист андроид .Доиде с DHL няма мита такси нищо направо в къщи за 8 дена.Подарък кеис и 2 скрин протектора .Иначе първо впечатление е фаркотевица исключително качествнна изработа на корпуса .Ся още го разучавам . Туко що настрои пръстовия отпечатък работи перфвктно ,браво на китаиците.Някои друг ако има нека пише и тои ??

Huawei p30 pro
Цитирай

Ахах, това за чистия Андроид звучи като кремвиршите с месо. Флайми на Мейзу е много далеч от чистия андроид.
Цитирай

Телефонът е страхотен!Обаче... Има неща, които се стряскащи!Най-обезпокояващото за мен е ,че два пъти за една седмица ме изхвърля от мрежите и на двете сим карти!!!Батерията загрява доста при почти никакво натоварване и пада доста бързо. Един ден при не чак толкова ръчкане.Wi-Fi малко играе.Уж има две чертички и изведнъж изчезва.Не получих автоматични настройки за мтел картата.Въведох ръчни, но не знам защо скоростта на нета е супер зле(уж съм на бързите мегабайти все още)!Не получавам позвънявания и съобщиния по вайбър при заключен телефон.Чак като си отворя вайбъра ги получавам накуп!Бях го сложил в папка.Не знам дали това е причината?!Ще го ползвам още малко и ако продължава с тия номера го връщам!
Цитирай

При мен си работи добре засега.вчера заредих батерията и към момента е 42 пр.настроиките на мобилния нет ми доидоха автоматично на виваком съм.Скенера за пръсти работи много бързо и перфектно .ваифито също си бачка мобилния също.несъм забелязъл проблеми за сега.И телефона се загрява слабо не е като lg G3 да става печка.

Huawei p30 pro
Цитирай

Това с вайбъра е от разрешенията, които си му дал. Влез в settings, apps, намери вайбър, отвори permission management и му позволи alert, notification, auto launch и т.н...

На интернационалните версии на софтуера, всичко е както трябва, но на А версиите, трябва да се нагласи.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай

За приложения, от които искате да получавате известия задължително трябва да са вкарани в "белият лист" и да са заключени, за да не ги трепе приложението за "ускорение на рам"

В първият случай - сигурност- енергиен режим- апликации и от там има един лист, в който се добавя това, което искате да работи при зкл. екран
Във втория от основният екран просто се издърпват отдолу последно ползвани/ отворени/ приложения и се задържа това което ви трябва, докато се заключи
Цитирай

Пробвах го и става .Давами да ъбдеитвам операционата система около 800 мб незнам дали да я ъбдеитвам??

Huawei p30 pro
Цитирай

Mи ъпдейтвай, няма какво да чакаш. Макар, че ако я сваляш ОТА ще отиде 1-2 часа.
Най-вероятно ти предлага това Flyme OS 4.5.2.4 А
Има подобрение в стендбай на батерията, но за да има наистина осезаемо трябва да се килнат още доста китайски нещица.
Цитирай

Да попитам, мисля да поръчвам М2 Note от xiaomiforsale, като имат бял вариант, 16ГБ и пише че е с ЕУ плъг за зареждане. Въпросът ми е към някой поръчвал, действително ли продават международната версия с европейско зарядно, или китайския вариант с преходник? До колкото разбрах и версията на Флайм в двата варианта е различна, та искам да съм сигурен, че купувам международния вариант.
Цитирай

Аз като поръчах от там Xiaomi Мi Note ми го пратиха с Еу зарядно- без преходник. Е беше и хубаво, не някакъв ментак за 2лв.
Щом ти го пращат за тук ще бъде с версия на Flyme работеща напълно тук - най малко А версия, ако въобще за модела има I такава ( за Меизу МX 5 няма).
Вадят ги префлашват ги, запечатват ги и ти го пращат като нов
Цитирай

Поръчах го, пък ще видим. Като дойде може отворя темичка за телефона, ако няма до тогава.
Цитирай

Има ли сайт от който мога да си поръчам тела от европа и да дойда за до към седмица ??? Не ми се чака от някой китайски сайт над месец ... ако има такъв сайт казвайте ... Гледам в Xiaomiforsale но ми се вижда цената прекалено голяма 322 евро ...
Цитирай

MX5 има вече международна версия. Ети да видите. От вчера май е обновен разделът.

http://flyme.cn/en/firmware
Цитирай

Как ще е голяма в Xiaomiforsale? Добре е.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай

322 евро не е ли много ??? И никъде не пише за колко ще ми дойде телефона ...
Цитирай

(2015-08-22, 18:11:40)XAn4ETO написа:  MX5 има вече международна версия. Ети да видите. От вчера май е обновен разделът.

http://flyme.cn/en/firmware

Днес го дръпнах този ъбдеит ими е в телефона ама се чудя дали да го инсталирам .Оня ден ъбдеитвах   базовата версия от4.5.2.2.А до  4.5.2.4.А. И ся ма страх ако го сложа да не  се збагяса нещо че ше остана без телефон.
Някои ако знае повече подробности нека сподели?

Huawei p30 pro
Цитирай

(2015-08-20, 19:02:08)rumo написа:  Аз като поръчах от там Xiaomi Мi Note ми го пратиха с Еу зарядно- без преходник. Е беше и хубаво, не някакъв ментак за 2лв.
Щом ти го пращат за тук ще бъде с версия на Flyme работеща напълно тук - най малко А версия, ако въобще за модела има I такава ( за Меизу МX 5 няма).
Вадят ги префлашват ги, запечатват ги и ти го пращат като нов
А тракинг номер пратиха ли ти, че на мене само ми писаха, че е шипнат с глс днеска и йок. А глс даже не ги бях чувал преди това. Няма тракинг, няма отговор от съпорта от преди поръчката, няма нищо. Нямаше и избор за куриер, само глс. Ако ми пратят китайска версия, ще има хранилка...
Цитирай

Аз съм с Flyme OS 4.5.2.2.C . Toва предполагам е китайската версия.Има няколко китайски приложения, които се чудя какво да ги правя! Има ли смисъл да ъпдейтвам до новия Flyme OS 4.5.2.5I ?
Цитирай

За желаещите за еспериментират ето как става.   https://translate.google.bg/translate?hl...rev=search

Ето и форум http://forum.xda-developers.com/android/...s-t3174496
Но според това което четох и разбрах още евро версията има леки недоста та ци които с времето ше се оправят.Но които няма търпение да пробва на негова отговорност.

Huawei p30 pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)