Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

За феновете на Meizu-Meizu MX5,Meizu MX4 Pro, Meizu M1 Note, Meizu M2 Note, Meizu MX5
#26

Тъпо!Сега се чувствам леко прецакан Sad И на мен изобщо не ми се чака.По-добре да бях рискувал с Китай.Иначе ти добър заместник си взел.Почти два пъти по-скъп телефон Smile
Цитирай
Аксесоари
#27

@slavi666 Разбирам, че не ти се чака, но телефоните идват от Китай и няма как да не се почака. Аз за моя чаках 25 дни като включвам доставката до вкъщи.

Meizu MX4 -> Meizu MX4 Pro -> Meizu M1 Note  -> Meizu M2 Note -> [b][i]Huawei P8[/i][/b]
Цитирай
#28

@gadjet12, ще издържа 25 дни.Само дано не са повече Smile
Цитирай
#29

@slavi666 Предполагам че няма да е повече 25 дни. Все пак телефона идва от далеч и на път всичко се случва.

Meizu MX4 -> Meizu MX4 Pro -> Meizu M1 Note  -> Meizu M2 Note -> [b][i]Huawei P8[/i][/b]
Цитирай
#30

Някой да е попадал на тест на батерията за Meizu MX5 в нета.
Цитирай
#31

25 дена от Китай е доста добро време, имал съм случаи стоката да пристига чак след 40 дена. Всичко е въпрос на избора на пощенска фирма и малко късмет.

1+1  Never Settle  IUNI OS "Знанията слагат отпечатък на характера."
Удари един лайк ако ти харесва [/url][url=https://www.facebook.com/PhotostakenbyAtanasPetrov]Photos taken by Atanas Petrov
Цитирай
#32

@harimari007 Телефона е сравнително нов и затова няма още тест на батерията. Но предполагам, че поне 2 дена ще издържа при постоянно включен нет, разговори и т.н. при режим "пестене на енергия"

Meizu MX4 -> Meizu MX4 Pro -> Meizu M1 Note  -> Meizu M2 Note -> [b][i]Huawei P8[/i][/b]
Цитирай
#33

Някой има ли го това Meizu вече ? Какви са ви впечатленията, ако сте го виждали ? От къде е най-сигурно и изгодно да се вземе и колко дни г/д е доставката ? Кой бихте предпочели между него Huawei P8 и Huawei Honor 7 (въпроса ми не е за тук, знам). Гледах в ревю наскоро като камера беше по-добре от хонор 7, но вчера гледах друго и като цветове на екрана и като камера мейзуто беше по-зле ? Друг е въпроса ми, защо е намалена разделителната способност от MX4, явно енергоспестяване, но пак не си го обяснявам защо стария модел да има по-добър екран, а и този амолед не го хвалят много ? Като цяло много въпроси Big Grin

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
#34

@Rad0slaw, Meizu MX5 вече може да бъде поръчан оттук, без допълнителни такси мито, но само с малко повече чакане за доставка :

 
Цитирай
#35

Този със какъв аудио чип е? Никъде не видях да пише.. гледам и бая ШИМ има дали ще го оправят с ъпдейти?



HTC Wildfire S ->Sony xperia V ->HTC Desire X -> SGS S4 -> [LG G2] ->// LG G4// ->Sony XPERIA Z3c ->>》GALAXY S7 EDGE《
Цитирай
#36

(2015-07-23, 19:51:26)NoMaD написа:  @Rad0slaw, Meizu MX5 вече може да бъде поръчан оттук, без допълнителни такси мито, но само с малко повече чакане за доставка :

Тук гледах обаче май имаше и по-изгодно място. В България ще идва ли, че друго си е когато гаранцията ти е тук, а и ми се иска на изплащане, но ще видя кой е най-евтин от горепосочените от мен телефони.

@JackieDee Виж на 7:30, доста свири телефончето, къде е този шум ?
https://www.youtube.com/watch?v=gqz36vrk46A

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
#37

ШИМ не шум: http://news.laptop.bg/statii/kakvo-e-shi...yutata-si/



HTC Wildfire S ->Sony xperia V ->HTC Desire X -> SGS S4 -> [LG G2] ->// LG G4// ->Sony XPERIA Z3c ->>》GALAXY S7 EDGE《
Цитирай
#38

(2015-07-24, 03:33:09)Rad0slaw написа:  ...че друго си е когато гаранцията ти е тук, а и ми се иска на изплащане...
Телефона се предлага с гаранция 1 година - не виждам в случая никакъв проблем. Visslar

 
Цитирай
#39

(2015-07-22, 17:32:37)rumo написа:  Не дойде, няма и да дойде. Вчера след кратка разправия ми върнаха парите.
Питах ги преди да платя " имате ли го наличен".  Те - "да имаме го".
А после се оказа, че е някаква китайска версия, дето нямало да работи тук!! Ми що ми пишат, че го имат тогаз !
 веднага си поисках парите обратно.
Хич не обичам да ме мотаят- плащам на мига, очаквам същото и от отсрещната страна - да се изпрати в рамките на ден, два

Вчера писах и на тези от Шумен- и те го нямат. Казаха, че ще имат след около 30 дена.
Аз толкоз не мога да чакам, лошото е че като платих мейзуто си продадох Ми нота и останах без нищо.
 За да не съм съвсем валат си поръчах Galaxy S6, което ще дойде утре, та да ми запълва дните, докато въпросното мейзу се появи на повече места и си го взема без чакане и размотаване

@rumo,аз съм този дето те остави без телефон. Big Grin

Сърцето на глупавите е в устата, а устата на мъдрите е в сърцето!
Цитирай
#40

За  всички,  които  обмислят  да си купят МХ5  една  не  много  обещаваща статия   за  дисплея

1+1  Never Settle  IUNI OS "Знанията слагат отпечатък на характера."
Удари един лайк ако ти харесва [/url][url=https://www.facebook.com/PhotostakenbyAtanasPetrov]Photos taken by Atanas Petrov
Цитирай
#41

@splendor Е не всичко може да е перфектно, но пък с нов ъпдейт ще го оправят. Пък и винаги за първите бройки пуснати в продажба, на който и да е било бранд все ще се намери някакъв кусур.

Meizu MX4 -> Meizu MX4 Pro -> Meizu M1 Note  -> Meizu M2 Note -> [b][i]Huawei P8[/i][/b]
Цитирай
#42

@gadjet12 Разбира се, че не всичко е перфектно на току що произведен модел. Въпроса е, че може да се изчака да се види дали ще се оправят нещата. Иначе всеки който бърза е готов да приеме всички бъгове. Това го пуснах просто информативно.

1+1  Never Settle  IUNI OS "Знанията слагат отпечатък на характера."
Удари един лайк ако ти харесва [/url][url=https://www.facebook.com/PhotostakenbyAtanasPetrov]Photos taken by Atanas Petrov
Цитирай
#43

@splendor Да, за това и направих тази тема. Да споделим плюсовете и минусите. По-горе изказах мнение, не съм целял да се заяждам.

Meizu MX4 -> Meizu MX4 Pro -> Meizu M1 Note  -> Meizu M2 Note -> [b][i]Huawei P8[/i][/b]
Цитирай
#44

На мен пък екрана ми се струваше по-добре, сравнен с други модели. Може и да е с по-реалистични цветове от този, с който го сравняват, не изключваме и варианта да е дефектна бройка ?

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
#45

1080p pentile OLED с 401ppi, колко да е добър? Екран на 2 години... При диагонал 5.5" , да ползвали rgb OLED, или да са бяха оставили LCD.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#46

Който мисли да си купува Meizu MX5 вече има избор, защото вече ще има и Meizu MX5 Pro :

 
Цитирай
#47

Чудя се от къде да си купя МХ5 от Алито ли или от друг саит .Ако е от Алито ще минели през митниците със сигурност някои знаели?

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ами ако се уговоря с търговеца да го обяви на по ниска цена около 130 долара примерно не става ли.Като гледам доста хора са поръчвали от там телефони ако и те плащат ДДС и мито то ще станат златни.
__________________________________________________________________________________

Утре ще им пиша да видим какво ще ми отговорят ?

Huawei p30 pro
Цитирай
#48

@turboie, средна цена на телефона на Алито е към 330$, като платиш ддс 20% и други доп. такси със сигурност ще мине. По добре поръчката да е от някой европейски склад.

 
Цитирай
#49

(2015-07-27, 19:08:51)turboie написа:  Чудя се от къде да си купя МХ5 от Алито ли или от друг саит .Ако е от Алито ще минели през митниците със сигурност някои знаели?

От тук  330.90 евро с доставка,ДДС  платено 648 лв.От Алито $329 /590 лв. Ако отиде на  митница 118 лв.ДДС,+ нерви.време още левчета.

Chinese Commission for Consumer Protection
Цитирай
#50

И аз твърдо съм се решил да поръчам ,но де чудя от алито до сега съм пазарувал нямал съм проблеми с митницата не може ли с уговорка да го обяват за подарък както правят.Този сайт който сте дали доколкото разбирам е от европа и не се стига до митници,а как става плащането както в алито например с виза електрон?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)