Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация / ъпдейт за LG G4

В този студ не може да има меродавно мнение за батерията. Както и веднага след флаша. Трябва да минат поне 3-4 пълни зареждания. Иначе като новост може би наистина е само обновения секюрити пач + буут анимацията.


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай
Аксесоари

(2017-01-11, 09:04:37)Mondiso написа:  В този студ не може да има меродавно мнение за батерията. Както и веднага след флаша. Трябва да минат поне 3-4 пълни зареждания. Иначе като новост може би наистина е само обновения секюрити пач + буут анимацията.

Определено днес въпреки, че цял ден съм бил навън батерията се държи чудесно :Smile относно буут анимацията ?!?!?! по-дяволите този телефон се рестартира веднъж на месеца и то само ако си забравил да го заредиш Wink

Sony Xperia SP С5303 -> LG G2 Black -> LG G4 Н815 Leather Edition -> SAMSUNG G950F Galaxy S8 ->iPhone X 64GB
Цитирай

Ще чакам 7-цата. Би трябвало да излезе скоро. Днес самсунг я пуснаха официално за Galaxy S7. Едва ли от LG ще закъснеят значително.

Изпратено от моят LG-H815 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Откровено казано, не очаквам преди Март, да я получим...

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай

Инсталирах го. Първи впечатления - нови звуци за известяване и не чак толкова лоша стартова анимация.

Изпратено от моят LG-H815 с помощта на Tapatalk
Цитирай

m007,ти та.ак ли си правиш с всички в този форум?
Цитирай

Имам предвид V20K за който ставаше дума по-напред. Мисля, че по обяснението ми за буут-анимацията се подразбра.

Изпратено от моят LG-H815 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Извинявай,другия път бъди по конкретен.
Цитирай

Има ли някаква информация, дали ще пуснат ъпдейт на андроид 7 за нашите телефони ?
Цитирай

Ъпдейт за нашите телефони ще има. Въпроса е, че не е ясно кога. Според мен ще е към края на Март. Няма почти никаква информация все още.

Изпратено от моят LG-D855 с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

(2017-01-22, 12:01:48)ganchev написа:  Ъпдейт за нашите телефони ще има. Въпроса е, че не е ясно кога. Според мен ще е към края на Март. Няма почти никаква информация все още.

Изпратено от моят LG-D855 с помощта на Tapatalk

Най-вероятно е така.Сега всичко е луднало по подготовката на модели 2017г.

SM-N9000 > SM-N960F/DS > SM-N975F/DS > SM-N986B > SM-N975U1>SM-S918B/DS
Цитирай

LG G4 on T-Mobile getting January security uprate

http://m.gsmarena.com/lg_g4_on_tmobile_g...-22989.php

За сега все още няма инфо за 7-цата.

Tapatalk with LG G4
Цитирай

Да и доколко разбрах са получили 6.0.1

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Колеги, кажете как да се оправя с тези разрешения за рисуване върху други приложения. Каквото и да пусна, навсякъде ме пита и не мога да се оправя с тях и да си ползвам приложенията...
Цитирай

@an7u Ако имаш пуснат twilight или друга подобна, изключи я като даваш разрешенията.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай

Може би съвсем скоро ще имаме ъпдейт до 7.1. Потребител от Южна Африка е питал съпорта на LG, кога ще бъде обновено устройството до Ноугат 7.1.
От LG Южна Африка казват, че ъпдейта ще започне в началото на Март.
Дано да е така и дано наистина получим, като за последно 7.1.

[Изображение: fd1eba485a92b49602b3349e9c3968cf.jpg]

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Това ми харесва определено Smile Три версии на Android за почти 2 години е съвсем приемливо.
Цитирай

Да видим дали ще има подобрение, или ще е ъпдейта който ще ни накара да сменим модела...
Цитирай

Винаги можем да се върнем на 5.1. Аз липно чакам 7 заради падащото меню. Много тъпо да го направили това с плъзгане наляво надясно. Искам да плъзна надолу и да видя всички опции.

Tapatalk with LG G4
Цитирай

(2017-03-02, 07:13:47)eksoldier написа:  Винаги можем да се върнем на 5.1. Аз липно чакам 7 заради падащото меню. Много тъпо да го направили това с плъзгане наляво надясно. Искам да плъзна надолу и да видя всички опции.

Tapatalk with LG G4

Наистина е кофти това,но защо чак в 7-цата ще го получим ? На майка ми Леновото P1m още от както го купи е така надолу и всички икони излизат,а е с 5-ца или 5.1 и аз не знам точно.

Huawei P60 Pro; Huawei P30 Pro 6gb Aurora;Huawei Mate 20 Lite- Aurora Blue ;LG G4 H815 Black Leather Edition; Samsung Galaxy S II Plus 4.1.2
Цитирай

Тва е тъпа модификация на ЛГ. Не е виновен андроида. Всичките ми телефони са били така. Само тоя ме издразни с тва плъзгане в страни.

Tapatalk with LG G4
Цитирай
Smile 

(2017-03-02, 11:51:44)eksoldier написа:  Тва е тъпа модификация на ЛГ. Не е виновен андроида. Всичките ми телефони са били така. Само тоя ме издразни с тва плъзгане в страни.

Tapatalk with LG G4

Не е само на Леново. Някой Самсунг го имат също. стария ми легенд също беше така отначало, но със следващия ъпдейт го смениха, като видяха колко негати имаше към него   Big Grin Lol

Htc Legend 2.2 froYo, Samsung Galaxy S Vibrant, Htc One X white 32gb,
Iphone 5. HTC One black, LG G4 32gb+ Kingston microSDHC 128GB
Цитирай

Така става доста интересно. След като преди няколко дена LG South Africa бяха потвърдили, че ще има ъпдейт до 7.0, днес казаха, че няма да има обновяване до Ноугат.
Общо взето все повече се носи такава информация, че G4 и V10 няма да получат най-новата версия на Android.

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Ще излезе, но първо трябва да пуснат G6 на пазара. G2 излеза с 4.2 ( v10 ) , след пусканета на G3 , получи ъпдейт до v20 и след появата на G4 ,получи последен ъпдейт до v30. Същото се случи и с G3, след появата на G5 получи последен ъпдейт до 6.0 (v30).

Note 10+
Цитирай

Да, не върви флагман да получи само една актуализация до по-горна версия. Дано ни пуснат 7.

Изпратено от моят LG-H815 с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)