Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация / ъпдейт за LG G4

Еми разбира се..... нищо сложно и трудно няма. А седмицата си е чиста и няма никакви проблеми.
Цитирай
Аксесоари

Е, на някои телефони, както се разбра вече по-назад в темата, има проблеми. Включително на моя.
Цитирай

С чистата 7-ца и нейния си кернел просто няма как, който и да е, да има проблем с телефона. Освен, ако не е от неговия си телефон някакъв хардуерен проблем.
Цитирай

здравейте да си по update li do 7 , няма ли някои които го прави по team viwer
Цитирай

някои не флашва ли през teamviwer
Цитирай

оо и аз го направих на версия седем и работи перфектно
Цитирай

Малко статистика за батерията с къстъм РОМ и Кернел, да не забравяме, че е и на почти 2 години.

[Изображение: Screenshot_2017_12_15_23_26_13.png] [Изображение: Screenshot_2017_12_15_23_26_27.png] [Изображение: Screenshot_2017_12_15_23_26_32.png]

Просто се родих, все едно съм с нов телефон.
Цитирай

Някой знае ли какво стана?    

Писането на кирилица е задължително!!!
Цитирай

Писано така, на шльокавица - едва ли.

 
Цитирай

Ай хев дъ сейм проблем (написано на кирилица). След като инсталирах 7-цата и се върнах на 6-ца.
Цитирай

По въпроса със снимката - това се получава така, когато се сложи различна версия или kdz от тази предназначена за региона на устройството. Това не пречи по никакъв начин за работата на телефона. Единственото това съобщение ще излиза при всеки рестарт на телефона.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

(2017-12-15, 15:28:18)straightup написа:  Човек ще каже, че няма 7-ца за нашите телефони, та оревахте света. И да, както някой спомена по-горе при положение, че са едни от най-евтините флагмани може да им се прости това и онова.
След като не получавам ъпдейт, значи няма нищо. Нямам време и нерви за рутване, флашване, отключване и т.н. глупости.

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Това си е лично твой проблем, аз си имам ъпдейт то 7-ца с прекрасна батерия, както можеш да видиш по-горе. Мога да си играя с CPU-то и GPU-то според нуждите ми и много други неща.

Пък ти като нямаш време за "глупости" си стой със стоковата 6-ца и с мрънкането.

А да казваш, че отнема време и нерви е малкп несериозно при положение, че е елемнтарно като 2 и 2 и не отнема много време.
Цитирай

@straightup на теб излиза ли ти такова съобщение като това от поста по-горе?

https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1441268
Цитирай

   

Да споделя че за сега работи много добре ,с батерия 8200 амперчаса. Но нямах време да я натоваря, ще пиша пак като разбера дали издържа повече
Цитирай

Иване, не ми излиза такова съобщение.
Цитирай

(2017-12-17, 01:23:39)mesu написа:  Някой знае ли какво стана?

Писането на кирилица е задължително!!!

Слагал си го по този метод https://forum.xda-developers.com/g4/gene...o-t3684945
Съобщението се предизвиква от грешния регион на 5.1. фирмуера а именно Тайван ... След това при инсталацията на 29а не се корегира региона ... дори и да не флашнеш 7.0 пак ще го имаш това съобщение при 5.1 ... Оправя се ако флашнеш нашенско 5.1 или 6.0 с LGUP  или 7 ама с кдз файл или през друг метод с отключен бутлоудър...
Както казва @ganchev няма проблеми освен досадното съобщение на всяко стартиране ... Ако имаш рут може да се махне да не излиза ...
Цитирай

(2017-12-17, 12:38:41)bodonance написа:  Слагал си го по този метод https://forum.xda-developers.com/g4/gene...o-t3684945
Съобщението се предизвиква от грешния регион на 5.1. фирмуера а именно Тайван ... След това при инсталацията на 29а не се корегира региона ... дори и да не флашнеш 7.0 пак ще го имаш това съобщение при 5.1 ... Оправя се ако флашнеш нашенско 5.1 или 6.0 с LGUP  или 7 ама с кдз файл или през друг метод с отключен бутлоудър...
Както казва @ganchev няма проблеми освен досадното съобщение на всяко стартиране ... Ако имаш рут може да се махне да не излиза ...
Оки разбрах те да от 5.1 стана така ноще си го ползвам така докато не пиуснат официалната версия телефона си работи много добре
Цитирай

(2017-12-17, 01:23:39)mesu написа:  Някой знае ли какво стана?
Ако имаш руут изтрий папката cust с някой файлов мениджър и би трябвало да се оправи.

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай

   




Ами маи няма роот след качването на 7 трябва да се е изтрил ,свикнах с това аз помислих да не се прецака телефона ама щом е само заради региона бива, който има желанието да го направи на 7 работи както 6 без проблеми
Цитирай

Има си тема за батерията! Ако обичате пишете там. Всяко следващо мнение различно от заглавието на темата ще бъде изтрито, а авторът му наказан.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

(2017-12-17, 09:54:11)straightup написа:  Това си е лично твой проблем, аз си имам ъпдейт то 7-ца с прекрасна батерия, както можеш да видиш по-горе. Мога да си играя с CPU-то и GPU-то според нуждите ми и много други неща.
Това, което споменаваш за CPU-то и GPU-то е заложено в 7-мицата или имаш още нещо по фърмуера допълнително?

Изпратено от моят LG-H815 с помощта на Tapatalk

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
Цитирай

Някой да е накарал LG да пуска продуктите си на определена цена? Не! Плащам си толкова, колкото изискват от мен. Съответно и аз искам да получа нещо отсреща на 100%. За съжаление това не е така...
Цитирай

Мога ли без отключен бутлоъдър и без сд карта да го прасна със 7?

LG G4 - H815 - 32GB
LG G2 - D802 - 16GB - Cloudy G2 2.2

Цитирай

(2017-12-20, 12:02:38)metejnik написа:  Мога ли без отключен бутлоъдър и без сд карта да го прасна със 7?
Можеш, само си запази снимките, че се трие всичко.

Sent from LG G4 7.0 with TapatalkPro

I do not kill with my gun. He who kills with his gun has forgotten the face of his father. I kill with my heart.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)