Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация / ъпдейт за LG G4
#76

1.Изкл. Телефона
2.Задържаш бутона за намаляне на звука + бутона за изключване(приспиване)
3.Когато се появи логото на LG  пускаш бутона за изклюване(заспиване) за 1-2 секунди и пак го натискаш(и задържаш докато не влезе в менюто) и после пускаш и 2та бутона!

ПС: бутона за звука не го пуска той е постоянно задържан(докато не се появи менюта за фабричните)!

След това ти излизат 2 менюта и с бутона за намаляне мърдаш на YES и потвърждаваш с бутона за изключване! - така и на 2те!

-= Samsung S22 Ultra 12RAM 256GB =-
Цитирай
Аксесоари
#77

@DeCkard отиди в Setting-> General-> Apps-> намери Skype отвори го от там и виж permissions. Включи всички от тях.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#78

@tda същия Уи Sad Пак крашва!
На Permision всичко включих и дръвце!

-= Samsung S22 Ultra 12RAM 256GB =-
Цитирай
#79

Пробвай да рестартираш телефона.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#80

Тъкмо пробвах,същата работа Sad

-= Samsung S22 Ultra 12RAM 256GB =-
Цитирай
#81

Освен да пробваш някоя по-стара версия на skype, за друго не се сещам.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#82

Пичове? Телефона с Андроид 6 много се затопля от към камерата ... С 5.1 никога не ми е греел така ? WTF? При вас как е?
Дайте линк на Теленорски v10d и кажете как и дали мога да си го върна ? Голяма греда е това греене... А и батерията ми се зарежда по бавно Sad

-= Samsung S22 Ultra 12RAM 256GB =-
Цитирай
#83

Аз нямам проблем с греене около камерата. Телефона ми се зарежда нормално. Ето от тук може да си изтеглиш кдз -> http://lg-phone-firmware.com/index.php?id_mod=195 . Виж само за кой регион ти е телефона. Или от тук може да изтеглиш EUR версията -> http://storagecow.eu/index.php?dir=Xda%2...%2FH815%2F

А ти като ъпгредна маркира ли refurbish?


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#84

Не не съм Sad
Това направих [Изображение: 9tmkx2.jpg]
Каква е разликата между всичките отметки? 
Да го направя ли на ново?
И ако реша да върна 5.1 кое да маркирам ?

-= Samsung S22 Ultra 12RAM 256GB =-
Цитирай
#85

Имаме важна тема- https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=79081
Флашни отново и този път избери Refurbish.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#86

Абе хора... Какво става с тази актуализация? Нали уж първи щяли да пускат 6.0? Другия месец пускат 6.0 за G3. Явно едновременно ще пускат ъпдейта...

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай
#87

Съмнявам се да го пуснат едновременно. Може би при Г3 ще пуснат само за Полша и който иска флашва. Както е сега при нас.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#88

И нека флаша започне сега - http://downloads.codefi.re/autoprime/LG/...20B_00.kdz
Big Grin
Кнокс код е тук отново .

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#89

Тия файлове които не идват по официалния път дали не са заразени със зловредни програми?
Цитирай
#90

m007@ Това са официални фърмуери, които идват по официален път от Lg, само че за някои хора по-рано ( Полша), за други по-късно
Така, че флашвай смело, няма да ти се сбъгяса телефона.
Като се вижда от Лг вече пускат нови ромове с неща, които липсват на потребителите, явно се вслушват и бързо работят. Браво!

А метода за префлашване е наистина толкова лесен и бърз, че просто не виждам какво чакате- да дойде ота догодина ли и да ти отнеме 1ч сваляне и ъпдейт?
Цитирай
#91

Сутринта флашнах 20b. Маркирах опцията Upgrade, но идвам от 20а. Нямам никакви проблеми. Ако идвате от 5.1.1 е добре да маркирате refurbish. Ако сте с 20А- може и само upgrade.
ММ работи чудесно за сега.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#92

C refurdish ще загубя ли данни и трябва ли да инсталирам наново всички програми? После ще може ли пак да си прави ъпдейтите по ОТА или ще трябва все ръчно да ъпдейтвам?
Цитирай
#93

И аз го флашнах,изключително бързо и лесно стана по описания начин,приложенията ми се инсталираха автоматично и за сега всичко е на 6.

Xiaomi Mi 11 Ultra 12GB
Цитирай
#94

@m007 ами добре е да си инсталираш приложенията едно по едно, ръчно от маркета, за да не стане мазало. Ако искаш може да си възстановиш приложенията от бекъпа на Гугъл маркет.
Да после ще има ОТА. Това е официално кдз от LG.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#95

Всички ли имат проблем със Скайпа под Андроид М? Ако е така, ще изчакам нова версия.
Цитирай
#96

Аз пък нямам никакви опции за преместване на програмите на СД картата Wink инсталирах и аппТосд обаче пак така...иначе камерата ме пита да ли да запазва снимките там и всичко си е наред. Форматирах вадих слагах, но няма изобщо такава опция в моя маршмелоу 20б

Sony Xperia SP С5303 -> LG G2 Black -> LG G4 Н815 Leather Edition -> SAMSUNG G950F Galaxy S8 ->iPhone X 64GB
Цитирай
#97

Ами няма я опцията за местене на приложенията. Аз не я ползвам. Преди време на С2-ката я ползвах, но от тогава до сега не съм я ползвал. Специално приложенията е по-добре да са на вътрешната памет.
На каратата държа музика, снимки, клипопове, документи Ром за флашване и такива неща


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#98

Помагайте! Изчезнала ми е функцията за избор на тип устройство при връзка с USB кабел. Искам да избера че телефона е тип "медийно устройство", за да достъпвам файловете. Сега при пъхане на кабела автоматично започва да се зарежда батерията. При приплъзване на нотификейшън бара там няма никакво съобщение. Преди имаше и като го натиснех избирах типа на връзка от 3 опции. Сега винаги си зарежда батерията и не мога да сменя това от нотификейшъните. Някой знае ли друг начин за смяна? Рових в настройките но напразно... Поради това, че телефона е в режим на зареждане на батерия при връзка с USB кабел, не мога да ъпдейтна до Андроид 6 по описания по-горе начин, тъй като не открива свързан телефон.
Цитирай
#99

Влизаш в настройки> общи> относно телефона> информация за софтуера> тапваш 7 пъти бързо върху "номер на съставяне". След това се връщаш в "общи" настройки и ще видиш "опции за разработчици". Влизаш там и ще видиш опцията "select USB configuration". От там си избираш PTP, MTP, only charging и др. Smile


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай

(2015-11-29, 00:00:11)m007 написа:  Помагайте! Изчезнала ми е функцията за избор на тип устройство при връзка с USB кабел.

Мен всеки път ме пита дали разрешавам достъп на компютъра( Уин 10 ) до това устройство и от там вече си излизат всички опции както преди.

п.п. Очарован съм от батерията при 6.0

[Изображение: Screenshot_2015_11_29_09_17_51_1.jpg]

Sony Xperia SP С5303 -> LG G2 Black -> LG G4 Н815 Leather Edition -> SAMSUNG G950F Galaxy S8 ->iPhone X 64GB
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)