Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация / ъпдейт за LG G4

Каквото и да си говорим, хардуера под капака, вече си е старичък и започва да издиша...

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай
Аксесоари

Че е стар е стар. За тежки игри не става. Но за всичко друго е ок. Има още хляб в този телефон. За масовия потребител който главно ползва facebook, instagram, браузър, youtube е идеален. То реално само за тежки игри не става. Грее и почва да насича.
[-] 1 потребител изказва благодарност на 1124 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

Започвал вика, той издъхна няколко пъти докато го ползвах активно. Big Grin

Я скролвайте новинарския поток у фейса по продължително да видиш как ще загрее като котлон.
На тоя телефон само камерата и дизайна ме впечатлиха, тва е. За това и ми седи за резерва. Наложи се да го ползвам за основен докато взема мейта, е нямаше такова забиване, да не говорим как ми пукаха блутут слушалките като го натоварвах и то минимално...
[-] 1 потребител изказва благодарност на eksoldier за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

(2018-08-29, 10:32:13)1124 написа:  .... youtube е идеален....

Не, че нещо, ама последните 10тина поста не са ли точно за тубата и VP9?
[-] 1 потребител изказва благодарност на bodonance за това мнение:
  • maev
Цитирай

(2018-08-29, 11:14:04)bodonance написа:  Не, че нещо, ама последните 10тина поста не са ли точно за тубата и VP9?
Тубата на 360 върви на пушка дори на 5800

Sent from my LG G4 using TapatalkPro

I do not kill with my gun. He who kills with his gun has forgotten the face of his father. I kill with my heart.
[-] 2 потребители изказват благодарност на maev за това мнение:
  • oxuboxu, stanchev36
Цитирай

Някой хора се втелясват с тея телефони... споделям мнението на 1124, че телефона за фб, Месинджър, инста и останалите социални програми върши работа без проблем. Тубата не вървяла на 1440п... на 5.5 голяма разлика се вижда.. . Колкото до греенето, че е печка, така е, спор няма. Но най-голямия проблем на телефона е жалкия живот на батерията. Колкото до пукането с блутут слушалки може да е от бетата на 7. С 6 нямах такива проблеми.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk

Samsung Galaxy S3 --> HTC One X
[-] 1 потребител изказва благодарност на HunterBG88 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

Съгласен съм с колегата, дори на старата N8-ца YouTube върви перфектно на 360p (не вярвам дори и 720p да му се опъне,но браузъра не го поддържа). Относно Vp9 го вкараха само при по-високите резолюции като 1440p и 4к. Попринцип пробвах на 1080p на Vp9 и при мен вървяха като на AVC - идеално без никакъв дроп на кадрите.
[-] 2 потребители изказват благодарност на stanchev36 за това мнение:
  • maev, oxuboxu
Цитирай

И преди съм писал, че си ползвам телефона с батерия 8200mAh и кара 2-3 дене с много ровене. Става дебел, но не виси по зарядните. Не знам как е при вас, но аз съм с Андроид 6 стоковия и телефонът работи много бързо с приложенията, които ползвам.
[-] 1 потребител изказва благодарност на 1124 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

(2018-08-29, 11:37:44)HunterBG88 написа:  Колкото до пукането с блутут слушалки може да е от бетата на 7. С 6 нямах такива проблеми.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk

Имах предвид, че почва да пука като се натовари. Иначе през спотифай си слушам музика без проблеми, стига да не отварям 4-5 по-тежки програми...
Цитирай

Здравейте колеги, Вчера гледах опциите на YouTube приложението на телефона на един приятел с Galaxy S7 и там също нямаше 1440p като опция.
Цитирай

Да, но на SGS7 edge на мой приятел, като се настрои дисплея на макс. резолюция и му дава в YouTube да избере 1440.

Изпратено от LG-H815 7.0 v29a с Tapatalk

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
[-] 1 потребител изказва благодарност на oxuboxu за това мнение:
  • stanchev36
Цитирай

Когато се зареди батерията на 100% преди издаваше звук, а при V29a няма известие. Това до настройка ли е или липсва ?

Изпратено от моят LG-H815 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Колеги, V29a официален ром от LG ли е, и от къде може да се изтегли kdz файла?
Също, с Lgup ли става ъпдейта ако реша да го правя?
И най-вече - как се представя камерата спрямо мм?

Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай

Почти фициален е , но е бета версия и LG спряха до там. По-назад в темата имаше и линкове за сваляне и описание.
Файлът има разширение .tot .
Постът с описанието на процедурата е #939 . (от @maev и уточнение от @bodonance).

Изпратено от LG-H815 7.0 v29a с Tapatalk

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
Цитирай

Здравейте колеги, забелязах че през MX плеър 1440p резолюцията върви без никакви проблеми, но няма звук за съжаление, иначе няма никакъв дроп на кадри и клиповете вървят без проблеми.Само 4K-то дропва кадри при мен.
Цитирай

Ами може нещо да е проблем за плейъра.
При мен с МХ плейър на мои записи в 4к нямам никакви проблеми със звука и не ми дропва кадри при 3840х2160 .
[Изображение: 8bf076c6ff74bfb6970edbee2c0616be.jpg][Изображение: 556c7f0e813e36f9fda41b5e348232aa.jpg][Изображение: a6ac079ff234ebe36392845707a3aefd.jpg]

Изпратено от LG-H815 7.0 v29a с Tapatalk

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
[-] 1 потребител изказва благодарност на oxuboxu за това мнение:
  • stanchev36
Цитирай

А колега, извинявам се че не съм се уточнил. Става въпрос за Youtube през приложението NewPipe с VP9 кодек. Още веднъж се извинявам за това че не уточних добре за какво става въпрос точно.
Цитирай

И аз се извинявам, тъй като забравих, че зачекнахме темата в началото на септември.
Ти от F-Droid ли свали програмката?

Изпратено от LG-H815 7.0 v29a с Tapatalk

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
Цитирай

За NewPipe от APK Mirror я свалих. Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на stanchev36 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

.jpg Scr000009.jpg Размер: 48.94 KB  Сваляния: 94
.jpg Scr000010.jpg Размер: 60 KB  Сваляния: 95
.jpg Scr000008.jpg Размер: 62.9 KB  Сваляния: 94

Колеги като стана въпрос за Снимките са от старата N8-ца и въпреки, че е 2019 (все пак последното Belle е от 2012) Youtube все още върви. Big Grin (всъщност снимките са по-стари).


[-] 1 потребител изказва благодарност на stanchev36 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

Здравейте, колеги, случайно някой да има запазен "тот" файла (H815 EU v29a)за ъпдейт до 7-ца? В hda форума линковете са неактивни.

| hTC Sensation XE | Status: S-OFF | ROM: ViperS 5.2.1 | Kernel: 3.4.10 SebastianFM | Hboot: 1.27.1111 | RADIO: 11.24A.3504.31_M |
[-] 1 потребител изказва благодарност на kokowoz за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

(2020-05-11, 09:46:59)kokowoz написа:  Здравейте, колеги, случайно някой да има запазен "тот" файла (H815 EU v29a)за ъпдейт до 7-ца? В hda форума линковете са неактивни.
Довечера като се прибера от работа ще потърся...
Не помня дали съм го трил или го пазя.

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
[-] 1 потребител изказва благодарност на oxuboxu за това мнение:
  • kokowoz
Цитирай

След малко ще го имаш...

Готово!

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
[-] 3 потребители изказват благодарност на alexbg67 за това мнение:
  • ganchev, kokowoz, oxuboxu
Цитирай

Благодаря! В един момент се оказа, че за известно време ветеранът ще трябва да влезне отново в употреба. Не съм много сигурен, но преди май бях минавал, на 7-ца ..... но нямам спомен защо пак съм върнал .... Тегля и ще пробвам да ъпргрейдвам, надявам се без проблеми.

| hTC Sensation XE | Status: S-OFF | ROM: ViperS 5.2.1 | Kernel: 3.4.10 SebastianFM | Hboot: 1.27.1111 | RADIO: 11.24A.3504.31_M |
[-] 1 потребител изказва благодарност на kokowoz за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

6цата си имаше своите симпатични особености, които определено ми липсваха в 7цата, но нали все гоним версии и номерации... Smile
Радвам се, че помогнах (че и аз, като колегата охубоху не бях сигурен, дали го пазя... Wink ) .

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
[-] 1 потребител изказва благодарност на alexbg67 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)