Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Деинсталиран Easy home на F180K
#1

Здравейте, имам телефон  LG Optimus G F180K, който е прекрасен телефон, изключвайки корейските истории. Реших да му инсталирам супер права, за да изтрия ненужнотиите. Всичко добре, обаче нали се сещате, че има два избора за начален екран по 30 мегабайта всяко, реших да изтрия единия - нали са Easy Home (къщичката) и LG Home Theme, което е четири квадрадчета оранжево - сини. Ами бях в момента на Easy Home и като идиот 
го изтрих. Сега не иска да зреди избор на начален екран в оппците, дава грешка и изхвърля от settings, но подължава началния екран да си е с Easy Home, въпреки, че е деинсталиран. Мисълта ми е може ли някой да направи apk на Easy Home, да ми го изпрати и да го инсталирам. То и така си работи телефона, но предпочитам да е наред. Сигурно ще трябва да го инсталирам като системно приложение и чувам, че има техники за това. Моля, разяснете простичко как да го инсталирам като системно, въпреки че ще търся за себе си информация. Ако сега го инсталирам системно и му бия фабричен рестарт ще го отчете ли или ще го върне до сегашното положение. Сега бих рестарт и деинсталираните системни не ги връща. Има някои системни приложения, които са по - големи от идентичните на други телефони. Мога ли да ги заменя с други по - малки по същия начин, чрез инсталиране като системни? Някой да е инсталирал официално обновление, аз търся в мрежата и не намирам. Официалното обновление дали щв ги върне?
Цитирай
Аксесоари




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)