Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Програма за следене на ТВ сериали ?
#1
Question 

Търся програма , с която да се следят сериалите, които се гледат, но такава, която след ресет на телефона, да не трябва да се вписват всички сериали отново. Нещо като сайта tverie.com те имат приложение, но за уиндоус фон. От както моята е с андроид, не мога да си пипна телефона. Сега е свалила някаква TV show искало и е регистрация, но там, дали може след евентуален ресет , при следващо инсталиране на порграмата да се синхронизират вече добавените сериали, не знам

HTC 10 rose gold > Nokia 8 Blue
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз лично ти препоръчвам seriesguide. Ползвам я от близо 5 години и съм много довелен. Има опция да си направиш регистрация в https://trakt.tv/, където след връщане на фабрични настройки или смяна на устройство да можеш да си върнеш библиотеката. В платената версия има повече гъзарийки, но докато не свалят цената няма да си я купувам.
Цитирай
#3

Точно нещо та кова ми трябва, но с тая програма нещо не се разбираме....Малката накачи всичко, което гледа през телефона, но в сайта не можем да намерим листа с сериалите, които гледа.....аз ползвам tverie, която програма е за wp, и също синхронизира с регистрацията в сайта tverie.com, но там като се логна, веднага ми излизат нововъведените сериали. Тук къде трябва в сайта да се търси ? Би ли дал насоки моля

HTC 10 rose gold > Nokia 8 Blue
Цитирай
#4

Влизаш в мнюто "Profile". Там има меню "Progress". Избираш него и излизат всичко сериали, които следиш. Горе вдясно има "филтър" бутон.
Цитирай
#5

Благодаря за упътването.

HTC 10 rose gold > Nokia 8 Blue
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)