Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 4.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Снимки направени с G4
#76

А пробва ли с ръчния режим с настройки на камерата? Трябва да имаш избор до 30 секунди.
Цитирай
Аксесоари
#77

@Ghost аз правя Time Lapse от снимки не с приложение от телефона защото качеството е лошо при нощен Time Lapse!
За събиране на кадрите използвам различни програми на PC: Adobe Premiere, Camtasia Studio 8  и Adobe After Effects!
А тази е най  лесната програма за създаване  на    Star Trails/Time Lapse

Samsung Galaxy Note 4 White / LG G4 / Huawei P Smart Z
Цитирай
#78

Мммм тва много кофти. Ако искаш да направиш серия от 500-1000 снимки през 20секунди ще ти писне Smile.
Иначе camera fv 5 има такава опция, но за G4, скоростта е ограничена до 0.7сек докато при one plus са го направили до 60 секунди.Гледах им из форума, но те се оправдават с LG.
Цитирай
#79

има и други програми за time lapse в гугъл магазин. В XDA го бяха обсъждали това, не се сещам точно за името: Frame нещо си...

1+6
9.0 Pie
Цитирай
#80

https://flic.kr/p/ASpp5P
Цитирай
#81

Срам не срам, ама G4 може ли със стоково приложение да прави time lapse?
Цитирай
#82

не, трябва ти приложение

1+6
9.0 Pie
Цитирай
#83

LG G4

[Изображение: 24006476496_16ef54bda5_c.jpg]Star Trails by Tsvetan Ganev, on Flickr

Samsung Galaxy Note 4 White / LG G4 / Huawei P Smart Z
Цитирай
#84

Втори ден съм с телефона. В галерията някои снимки ми се заличават. Файла си седи, като са в мрежа се виждат снимките, като ги отворя на цял екран виждам как изчезва и се получава сиво изображение. Запаметявам снимките във външната памет. Някой имал ли е подобен проблем?
[Изображение: Screenshot_2015_12_29_19_15_09.jpg]
Цитирай
#85

А като ги запаметиш във вътрешната памет става ли пак сиво?
Съмнява ме външната памет да е прецакана или слаба за да отвори снимката...

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай
#86

Аз не съм имал такива проблеми със снимките, освен при една С2-ка. Проблема беше в картата с памет. Пробвай да преместиш снимките на вътрешната памет. Ако проблема е от картата пробвай да я форматиш през card reader на PC. Ако пак има проблем с картата- сменяй.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#87

Аз я форматирах от менюто на телефона. Преди това беше exFAT формат. 64ГБ е клас 10 на адата. Ползвах я без проблем на htc 816 и nokia 808. Вече запаметявам снимките във вътрешната памет и ще видя как ще е. Дано няма проблем.
Между другото, не очаквах, че камерата няма hdr режим, или аз не виждам нещо?
Цитирай
#88

Има само, че е само на автоматичен режим.
Цитирай
#89

Да, сега видях, че е в основния режим на снимане.
Цитирай
#90

   

point and shoot на една витрина в Плевен.

1+6
9.0 Pie
Цитирай
#91

@ge6on майстор си!

Samsung Galaxy Note 4 White / LG G4 / Huawei P Smart Z
Цитирай
#92

Проблемът е бил в картата. Вчера я форматирах днес пак снимах и имаше същия проблем. В паметта на телефона направих над 350 снимки и нямаше нито една проблемна. Явно ще купя нова карта...
Цитирай
#93

@ceclii от теб се уча Wink

1+6
9.0 Pie
Цитирай
#94

За проблема със снимките и картата памет, имах същия с предната си карта на Ноте 2. Правеше го 2-3 пъти проблема и накрая си взех нова карта и няма ядове.
Цитирай
#95

Картата няколко пъти е форматирана в различни формати. Последните няколко месеца беше exFAT. Явно нещо се е объркало, или аз не я форматирам правилно. Няма лоши сектори. Да питам видеото без прекъсване ли се снима, или като направи файл с 4ГБ големина прекъсва, предвид ограничението на FAT32?
Цитирай
#96

Няколко попадения от мен от последната седмица Smile Весело посрещане на Новата година на всички!


[Изображение: 23998948341_8cef2f06d4_k.jpg]Merry christmas by Lg G4 :-) by Tsvetan Petrov, on Flickr


[Изображение: 23453242674_85ee824840_z.jpg]
Night Pleven by LG G4 by Tsvetan Petrov, on Flickr

[Изображение: 23998882581_a9674e9d6a_h.jpg]Again night Pleven by LG G4 by Tsvetan Petrov, on Flickr
Цитирай
#97

добри са, колега, браво.
Честита Нова година на всички!

1+6
9.0 Pie
Цитирай
#98

В този Плевен много умни хора с G4 има, браво. Smile
Цитирай
#99

Има ли опция включваща автоматично изправяне на снимките в портрет, а не след това да се занимавам половин час с обръщане наляво и надясно на лаптопа?! До сега всичките ми телефони са имали тази опция, ще е много тъпо ако липсва тук...
Цитирай

@eksoldier няма такава опция, пусни си решетката когато снимаш доста помага за добро кадриране като се спазва правилото за третините Smile

Samsung Galaxy Note 4 White / LG G4 / Huawei P Smart Z
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)