Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Телефонът GT-S5830i заби на логото на Samsung след флашване на РОМ
#1

След проба да кача нов ром докарах телефона да показва само логото на Самсунг, трих каквото ми стори че разбирам и съм изтрил добре важни неща май, моля помогнете да се оправи. Модератори простете ако не съм за тази тема или е неграмотно отнесен въпроса но съм отчаян
Цитирай
Аксесоари
#2

За да ти се помогне, трябва да дадеш повече информация за проблема ти.
С кой модел самсунг си, какво си правил с телефона, с коя версия на андроид си, без тази информация, няма кой да ти помогне.
Трябват подробности......
И това заглавие, дето го беше написал.....
След като споделиш повече информация, темата ще бъде преместена на по-подходящо място.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#3

С кой модел си? Дай линк към софтуера, който си инсталирал. Пробва ли да влезеш в recovery и да направиш ресет? 

(2015-07-20, 22:14:47)krasio1 написа:  ...трих каквото ми стори че разбирам и съм изтрил добре важни неща май...

Какво по-точно си изтрил?

D_coffee
Цитирай
#4

(2015-07-20, 22:18:14)vlaf написа:  За да ти се помогне, трябва да дадеш повече информация за проблема ти.
С кой модел самсунг си, какво си правил с телефона, с коя версия на андроид си, без тази информация, няма кой да ти помогне.
Трябват подробности......
И това заглавие, дето го беше написал.....
След като споделиш повече информация, темата ще бъде преместена на по-подходящо място.

Samsung galaxy ace gt-s5280i рутнат, беше 2.3.6 качих jelly blast 4.2.1 гледах в ю-тубе как се качва кит кат 4.4.4 изтрих това което ми се стори че се изтрива. Вече след натискането на трите бутона си стои на лого и не мърда, сам няма да го оправя,на сервиз не ми се дава затова така се обърнах, някой да го вземе и оправи ако не съм омазал телефона. От София съм
Освен вайп кеш и вайп партишън изтрих и дата и нещо друго, одина не знам какво означава и каква работа върши въпреки че четох доста
Цитирай
#5

По тази тема ще си преинсталираш телефона >> https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=72950


gt-s5280i не излиза...сигурен ли си , че това ти е модела?

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#6

GT-S5830I е от притесние съм объркал модела, извинете


Забележка от модератор:

Цитирането на последно мнение в темата е абсолютно забранено. Не се препоръчва цитиране на няколко поредни мнения. За да получи цитирания известие в Tapatalk, не е нужно да се цитира цяло мнение. Може да се копира името под аватара и да се постави в "нов отговор" по този начин Copy/Paste name:https://youtu.be/ojj6McL6orc или просто да се сложи @ пред ника на колегата когато го изписвате (пример: @username ).
Цитирай
#7

Инсталирах драйвърите на самсунг, натискам трите бутона след малко екрана угасва и пак светва с логото, така прави постоянно
Цитирай
#8

Пробвай с тази тема >> https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=18887


Така се влиза в Download Mode за да инсталираш стоков с Один ... след като ти покаже екрана както на видеото натискаш веднъж увеличаване на звука.



Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)