Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Официален Android 5.1 Lollipop е наличен!
#76

И при мен преработи. Сложих го без проблеми. Изтрих някои от заводските приложения. Понеже не разбирам много искам да попитам чрез тозо руут, възможно ли е да си сложа някаква модивицирана версия на андроида ? и ако да каква бихте ми препоръчали ?

sony ericsson k510 -> sony ericsson K810 -> sony ericsson W810 -> Sony Xperia P -> Sony Xperia M2 -> Sony Xperia Z2 D6503
Цитирай
Аксесоари
#77

@neardark, При наличие на руут, става възможно и инсталиране на рекавъри меню, чрез което да се инсталират къстъм ромове, но при заключен буутлоудър, става възможно инсталиране само на ромове, създавани и модифицирани от разработчици на база стокови фърмуери.
В случая обаче, темата е за официална версия на Андроид 5.1.1 и е добре да се придържаме към нея, а да не преминаваме границата с препоръки за къстъм версии. Smile

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#78

@neardark
Горещо ти препоръчвам да не триеш приложения, а да ползваш програмата Titanium Backup за "замразяване" на тези приложения. Замразяването е все едно тези приложения за деинсталирани, но ако решиш, че все пак ти трябва някое от тях - възстановяването е с един клик само.
Аз си инсталирах последната версия от тук: http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic...ry44818254

Galaxy Note 20 Ultra
Цитирай
#79

@Димитър!, Защо ми препоръчваш да не трия приложения, питам защото го направих вече :-D

sony ericsson k510 -> sony ericsson K810 -> sony ericsson W810 -> Sony Xperia P -> Sony Xperia M2 -> Sony Xperia Z2 D6503
Цитирай
#80

няма проблеми, стига да знеж какво триеш ... настойваш си всичко да работи добре, и просто един бекъп от рекаварито и това е Smile после започват експериментите Smile

Максимално допустимия размер е 400 символа, разположени на максимум 2 реда
Цитирай
#81

(2016-02-10, 11:44:18)neardark написа:  @Димитър!, Защо ми препоръчваш да не трия приложения, питам защото го направих вече :-D

Защото, както написах е по-лесно да се поправиш ако сбъркаш и изтриеш нещо, което после се оказва, че ти трябва. Например аз понеже замразвявам всичко, което е свързано с Гугъл си замразих "услугите на гугъл плей" и ми изчезнаха контактите. Размразих го и се върнаха. Ако го бях изтрил, щеше да е по-трудно възстановяването. Също така за мен е оправдано да замразявам самия "гугъл плей", понеже го ползвам изключително рядко, а тегли ресурси.
Лично мнение.

Galaxy Note 20 Ultra
Цитирай
#82

Добре, разбрах. Ни от линка ти не мога да изтегля приложението. Не работещ е

sony ericsson k510 -> sony ericsson K810 -> sony ericsson W810 -> Sony Xperia P -> Sony Xperia M2 -> Sony Xperia Z2 D6503
Цитирай
#83

Не е неработещ, трябва регистрация, за да може да се сваля.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)