Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с батерията на HTC One M7 mini
#1

Здравейте на всички колеги, които работят с Андроид устройства.. Това ми е третият Android phone след Самсунг Galaxy S II +, HTC One x и сега модела м7 мини. Искам да се допитам до вас с един проблем, които ми мъчи от скоро телефона.. Проблема е следния : Зареждам го, след като съм разредил батерията , телефона батерията му пада със по 10 % за някакви минути.. Стига до 50-60% батерията, и след това при малко повече натоварване директно се изключва , като ми изписва Android system ( нещо си ) ... включвам го примерно след 10 минутки и както съм имал 50% + батерия, батерията е на 1-2% ... Искам да ви попитам някой срещал ли е този проблем и според вас какво може толкова бързо да стопява батерията, а и при повече работа телефона загрява ужасно , батерията стига до 37-38 градуса . Ако някой може да помогне ще съм ви много благодарен.
Цитирай
Аксесоари
#2

Твърде вероятно е батерията да е започнала да си заминава.Подобни неща се случваха при мен с М7, и ми смениха батерията по гаранция.Опитай все пак с друго зарядно, направи връщане на заводски настройки, опитай да му изхабиш батерията докрай и го зареди в изгасено положение за една нощ например.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)