Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Zooper Widget Проблем
#1

Здравейте. Вчера дръпнах гореспоменатата програма и изтеглих няколко темички. Та проблема ми е с mp3 widget-а.. Когато го сложа (готов) и не работи въобще. Нито бутоните работят нито песента излиза на уиджета. Надявам се да помогнете. Благодаря ви. Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

shufflin, разгледай този линк, където всичко е обяснено с картинки. Ще ти е нужно и приложението Media Utilities. Също така, ще ти е полезно да изгледаш и видеото Media Utilities - The Complete Guide. Успех!!!

Samsung SM-N975F Galaxy Note 10 Plus; Samsung SM-N9005 Galaxy Note III LTE Phronesis Rom N7 v7.0-Android 6.0.1

Цитирай
#3

Ползвам Media Utilities, и вече съм гледал видеото, въпросът е, че просто при мен не работят... Правя всичко както е показано, отварям готовия уиджет, настройвам бутоните да са на Media Utilities Actions, нагласям картинката да се показва според песента и текста да показва името на песента и на артиста. Уж всичко е готово, но уиджета е напълно безполезен, показва ми чертичка вместо текста и бутоните не работят въобще. Пробвах го на няколко уиджета — същата работа. Настройките ми на Media Utilities са същите като показаните. Добавил съм всичките с приложения за музика и пробвах вдичките.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)