Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Изтрити снимки.Възстановяване?
#1

Здравейте.Преди около месец изтрих едни снимки и сега ми трябват.Има ли някакъв шанс да ги възстановя?Благодаря.  Storstark
Цитирай
Аксесоари
#2

Логни се с гугъл акаунт в приложението СНИМКИ ,би трябвало да са там.
Цитирай
#3

Има ли как да върна изтрити снимки от телефона, които ги няма в Drop Box? Няма ли нещо като System Recovery, както при компютрите?
Цитирай
#4

Едва ли има,виж в google+ фото ако си синхронизирал трябва да са там
Цитирай
#5

Kолега @7dRv сега влизам и видях,че си ми писал и на лично предполагам по същия проблем.Но,ако снимките са били в паметта на телефона,няма шанс да ги възстановиш...

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#6

Привет,

Онзи ден дъщерята успя да изтрие от телефона на жената всички снимки и видео с размер около 7 ГБ. Нямаме архив и от вчера се опитвам да възстановявам с някакви приложения, но без успех. Или не намират нещо за възстановяване или намират нещо в кеш паметта и то съответно е с развалено качество. Снимките бяха записани на вътрешната памет на телефона, ако това има някакво значение. Телефона е S5.

Моля за съвет, идея или препоръка как да върна изтритите неща ?

Мерси предварително !


Sent from my iPad using Tapatalk

Samsung Galaxy S II
Цитирай
#7

Май няма начин.

Xiaomi mi note 3 6/64>Redmi note 7> nova 5t>>samsung s 23 ultra 8/256 black.
Цитирай
#8

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=82662 Smile

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
#9

Ако снимките са синхронизирани с Гугъл фото може оттам да си ги видиде и съответно свалите.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)